#ubezpieczenia #oc Mirki kupiłem samochód i jest jeszcze pół roku OC. Chciałbym to wykorzystać. Już przerejstrowałem auto. Czy mogę jeździć na tu OC gdzie pisze stary numer rejestracyjny czy muszę to przepisać u ubezpieczyciela? Ubezpieczenie z HDI. Podpowie ktoś? Auto jest na córkę. Ma zero zniżki.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oc #ubezpieczenie #wyszukiwarka

Ktoś ma jakąś sprawdzona wyszukiwarkę OC/AC? Sprawdzałem wczoraj mfind to wyszukało mi 500zl droższe niż w tamtym roku miałem wykupione ubezpieczenie z 4 ratami ( )
Sprawdzałem też superubezpieczenia ale stanęło i przez 20 minut wyszukiwało więc widząc "nie chcesz czekać, podaj numer tel i email" uznałem że to scan wyludzacz.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oc

Ktoś jakieś porównywarki poleca, albo sam zajmuje się OC i AC? W tym miesiącu pod koniec konczy mi się oc i trzeba by coś zacząć szukać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej @LaudatorLibertatis, mam pytanie dotyczące Twojego wzoru umowy sprzedaży auta, którą spisałem przy kupowaniu auta używanego w zeszłym roku. Wypisaliśmy wtedy wszystkie znane usterki (m.in. malowane prawe tylne nadkole, co zweryfikowaliśmy miernikiem lakieru), do których pierwszy właściciel się 'przyznał'.

Na początku lutego mieliśmy niegroźną kolizję, babka na śniegu nie wyhamowała i puknęła nas w zderzak, nic wielkiego. Spisaliśmy oświadczenie, dogadałem się z ubezpieczycielem, że mają zrobić to bezgotówkowo z ASO
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, chciałbym podkręcić procesor, gram głównie w gry i słyszałem, że przy tym modelu warto to zrobić. Próbowałem sam coś ustawiać, ale kompletnie się nie znam i wyciągnąłem te 5 GHz, ale utrzymywało się to ciągle nawet na pulpicie, próbowałem z opcją zasilania więc wrociłem do ustawień domyślnych i postanowiłem tu napisać. Poniżej udostępniam mój zestaw i liczę, że pomoże mi ktoś z podkręceniem tego, co ustawić, jakie napięcie, co wyłączyć w
Tyrese - Hej, chciałbym podkręcić procesor, gram głównie w gry i słyszałem, że przy t...

źródło: comment_TZDsOi7paz59J3K5isRDlJ7N0YoW9LPL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli wyłącze tryb turbo na rdzeniach, to chyba lepiej, jak wszystko po równo będą tykały na 2970mhz, niż bazowo 2700 i pod obciążeniem max 3 rdzenie 3200? [raczej tylko jeden będzie 3200, dwa pozostałe pewnie 3100 i 3000] tyle udało mi się stabilnie póki co dźwignąć na boxie Phenoma II x6 1045T.
#komputery #pc #pcmasterrace #informatyka #overclocking #oc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dla młodego? Prawko 2 łatk


@Toxicowski: a to chyba dalej jest tak, że najlepiej ojca, czy kogoś innego z wyrobionymi zniżkami na współwłaściciela auta, wtedy jego zniżki automatycznie przechodzą na ciebie, tylko jak rozwalisz, to on też straci zniżki.
  • Odpowiedz
Ubezpieczeniowe mirki, proszę o pomoc.
Negocjuję leasing nowego auta i kwestia rozbija się o zaproponowaną stawkę ubezpieczenia OC+AC+NW. @mfind @rankomat i inne #ubezpieczenia #oc - pomożecie przeliczyć jakąś konkurencyjną ofertę?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy można przerejestrować samochód bez zameldowania?

Kilka tygodni temu kupiłem auto, dziś poszedłem do urzędu w mieście, w którym wynajmuję mieszkanie. Niestety nie posiadam w nim zameldowania stałego ani czasowego i urzędnik odmówił mi rejestracji. Co mam zrobić w tej sytuacji? #oc
#ubezpieczenia #motoryzacja #samochody
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-ochocki: https://www.arslege.pl/rejestracja-pojazdu/k168/a22336/

1. Rejestracji pojazdu dokonuje, na wniosek właściciela, starosta właściwy ze względu na miejsce jego zamieszkania (siedzibę), wydając dowód rejestracyjny i zalegalizowane tablice (tablicę) rejestracyjne oraz nalepkę kontrolną, jeżeli jest wymagana, z zastrzeżeniem ust. 2-5.


zamieszkania nie zameldowania, wytłumacz spokojnie tumanowi w okienku, na dowód zamieszkania możesz pokazać (oryginał) umowy wynajmu mieszkania, albo PIT, że tam płacisz podatki. Jak nie to niech kierownika poprosi i jemu tłumacz to co
  • Odpowiedz
Który z kalkulatorów OC online jest najbardziej konkretny? Reklamowane via rankomat.pl? Wypełniłem sobie testowo w LINK4 i musiałbym dołożyć według nich ok. 600 rocznie do biznesu...

#oc #motoryzacja #ubezpieczenia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mbank #oc

Ktoś się orientuje jak wyglądają kary za nieopłacenie składki oc w mbanku w terminie? Wiem ze po 7 dniach jest kolejna próba pobrania środków, ale co w wypadku gdy wtedy wciąż nie ma pieniędzy na koncie? Szukałem tego w regulaminach, warunkach ubezpieczenia itd. ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji.

Z ciekawości oczywiście tak tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach