#ubezpieczenia #oc Mirki kupiłem samochód i jest jeszcze pół roku OC. Chciałbym to wykorzystać. Już przerejstrowałem auto. Czy mogę jeździć na tu OC gdzie pisze stary numer rejestracyjny czy muszę to przepisać u ubezpieczyciela? Ubezpieczenie z HDI. Podpowie ktoś? Auto jest na córkę. Ma zero zniżki.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@salvador5000: jak składka opłacona, to jeździsz do końca polisy bez jej przepisywania
przed koncem odezwij sie na PW to przeliczymy
przed koncem odezwij sie na PW to przeliczymy
pirazyoko
@salvador5000: bez kilku danych nichuja nie da rady :( jak sie bedzie konczyc to uderzaj smialo, do tego czasu jeszcze sie taryfy pozmieniaja
- 1
#ubezpieczenia #oc #mbank
mircy da radę wypowiedzieć OC z mbank przez internet?
chyba wzrok i gugle mi siadają bo nie znalazłem takiej opcji.
mircy da radę wypowiedzieć OC z mbank przez internet?
chyba wzrok i gugle mi siadają bo nie znalazłem takiej opcji.
@piastun: tak, otrzymasz :)
W wiadomości podaj swoje imię, nazwisko i numer polisy lub numer rejestracyjny pojazdu.
W wiadomości podaj swoje imię, nazwisko i numer polisy lub numer rejestracyjny pojazdu.
- 0
@ZespolmBanku: dzięki dobry człowieku! Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi! pozdrawiam
10
OC nie chce tanieć, choć wypadków mniej

Firmy ubezpieczeniowe coraz więcej płacą za wypadki drogowe - informuje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. W 2018 roku odszkodowania i świadczenia towarzystw z tego tytułu wyniosły łącznie 10,5 mld złotych, czyli o 3% więcej niż rok wcześniej.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#oc #ubezpieczenie #wyszukiwarka
Ktoś ma jakąś sprawdzona wyszukiwarkę OC/AC? Sprawdzałem wczoraj mfind to wyszukało mi 500zl droższe niż w tamtym roku miałem wykupione ubezpieczenie z 4 ratami (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Sprawdzałem też superubezpieczenia ale stanęło i przez 20 minut wyszukiwało więc widząc "nie chcesz czekać, podaj numer tel i email" uznałem że to scan wyludzacz.
Ktoś ma jakąś sprawdzona wyszukiwarkę OC/AC? Sprawdzałem wczoraj mfind to wyszukało mi 500zl droższe niż w tamtym roku miałem wykupione ubezpieczenie z 4 ratami (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Sprawdzałem też superubezpieczenia ale stanęło i przez 20 minut wyszukiwało więc widząc "nie chcesz czekać, podaj numer tel i email" uznałem że to scan wyludzacz.
- 1
#oc
Ktoś jakieś porównywarki poleca, albo sam zajmuje się OC i AC? W tym miesiącu pod koniec konczy mi się oc i trzeba by coś zacząć szukać
Ktoś jakieś porównywarki poleca, albo sam zajmuje się OC i AC? W tym miesiącu pod koniec konczy mi się oc i trzeba by coś zacząć szukać
Hej @LaudatorLibertatis, mam pytanie dotyczące Twojego wzoru umowy sprzedaży auta, którą spisałem przy kupowaniu auta używanego w zeszłym roku. Wypisaliśmy wtedy wszystkie znane usterki (m.in. malowane prawe tylne nadkole, co zweryfikowaliśmy miernikiem lakieru), do których pierwszy właściciel się 'przyznał'.
Na początku lutego mieliśmy niegroźną kolizję, babka na śniegu nie wyhamowała i puknęła nas w zderzak, nic wielkiego. Spisaliśmy oświadczenie, dogadałem się z ubezpieczycielem, że mają zrobić to bezgotówkowo z ASO
Na początku lutego mieliśmy niegroźną kolizję, babka na śniegu nie wyhamowała i puknęła nas w zderzak, nic wielkiego. Spisaliśmy oświadczenie, dogadałem się z ubezpieczycielem, że mają zrobić to bezgotówkowo z ASO
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@namiot666: ale Panie, nowiutki zderzak miałem! xD
Gdzie tanio ubezpieczę samochód z Anglii? Samo OC.
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #samochody #kiciochpyta
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #samochody #kiciochpyta
@James_Earl_Cash: u mnie
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Hej, chciałbym podkręcić procesor, gram głównie w gry i słyszałem, że przy tym modelu warto to zrobić. Próbowałem sam coś ustawiać, ale kompletnie się nie znam i wyciągnąłem te 5 GHz, ale utrzymywało się to ciągle nawet na pulpicie, próbowałem z opcją zasilania więc wrociłem do ustawień domyślnych i postanowiłem tu napisać. Poniżej udostępniam mój zestaw i liczę, że pomoże mi ktoś z podkręceniem tego, co ustawić, jakie napięcie, co wyłączyć w
źródło: comment_TZDsOi7paz59J3K5isRDlJ7N0YoW9LPL.jpg
Pobierzjeśli wyłącze tryb turbo na rdzeniach, to chyba lepiej, jak wszystko po równo będą tykały na 2970mhz, niż bazowo 2700 i pod obciążeniem max 3 rdzenie 3200? [raczej tylko jeden będzie 3200, dwa pozostałe pewnie 3100 i 3000] tyle udało mi się stabilnie póki co dźwignąć na boxie Phenoma II x6 1045T.
#komputery #pc #pcmasterrace #informatyka #overclocking #oc
#komputery #pc #pcmasterrace #informatyka #overclocking #oc
Jak to jest teraz z ubezpieczeniem OC?
Kupuje OC od jutra, 1.03.2019 za powiedzmy 1200zł. Auto sprzedaje po miesiącu, 30 marca i zgłaszam zbycie wraz z kopią umowy ubezpieczycielowi. Czy ubezpieczyciel zwraca mi 1100zł za niewykorzystany, a opłacony okres ubezpieczenia?
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #oc #pytanie #kiciochpyta
Kupuje OC od jutra, 1.03.2019 za powiedzmy 1200zł. Auto sprzedaje po miesiącu, 30 marca i zgłaszam zbycie wraz z kopią umowy ubezpieczycielowi. Czy ubezpieczyciel zwraca mi 1100zł za niewykorzystany, a opłacony okres ubezpieczenia?
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #oc #pytanie #kiciochpyta
- 4
@Komornickus: za OC pieniędzy się nie zwraca. Jeśli planujesz sprzedaż auta to możesz rozłożyć OC na raty, które będzie od momentu kupna spłacał nabywca
@Komornickus: OC musisz przekazać nast. włascicielowi. Chyba że on zrezygnuje to dostaniesz zwrot.
dla młodego? Prawko 2 łatk
@Toxicowski: a to chyba dalej jest tak, że najlepiej ojca, czy kogoś innego z wyrobionymi zniżkami na współwłaściciela auta, wtedy jego zniżki automatycznie przechodzą na ciebie, tylko jak rozwalisz, to on też straci zniżki.
- 0
tylko jak rozwalisz, to on też straci zniżki.
@RabarbarDwurolexowy: Można dopłacić do "ochrony zniżek"
- 0
Ubezpieczeniowe mirki, proszę o pomoc.
Negocjuję leasing nowego auta i kwestia rozbija się o zaproponowaną stawkę ubezpieczenia OC+AC+NW. @mfind @rankomat i inne #ubezpieczenia #oc - pomożecie przeliczyć jakąś konkurencyjną ofertę?
Negocjuję leasing nowego auta i kwestia rozbija się o zaproponowaną stawkę ubezpieczenia OC+AC+NW. @mfind @rankomat i inne #ubezpieczenia #oc - pomożecie przeliczyć jakąś konkurencyjną ofertę?
Czy można przerejestrować samochód bez zameldowania?
Kilka tygodni temu kupiłem auto, dziś poszedłem do urzędu w mieście, w którym wynajmuję mieszkanie. Niestety nie posiadam w nim zameldowania stałego ani czasowego i urzędnik odmówił mi rejestracji. Co mam zrobić w tej sytuacji? #oc
#ubezpieczenia #motoryzacja #samochody
Kilka tygodni temu kupiłem auto, dziś poszedłem do urzędu w mieście, w którym wynajmuję mieszkanie. Niestety nie posiadam w nim zameldowania stałego ani czasowego i urzędnik odmówił mi rejestracji. Co mam zrobić w tej sytuacji? #oc
#ubezpieczenia #motoryzacja #samochody
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@marek-ochocki: https://www.arslege.pl/rejestracja-pojazdu/k168/a22336/
zamieszkania nie zameldowania, wytłumacz spokojnie tumanowi w okienku, na dowód zamieszkania możesz pokazać (oryginał) umowy wynajmu mieszkania, albo PIT, że tam płacisz podatki. Jak nie to niech kierownika poprosi i jemu tłumacz to co
1. Rejestracji pojazdu dokonuje, na wniosek właściciela, starosta właściwy ze względu na miejsce jego zamieszkania (siedzibę), wydając dowód rejestracyjny i zalegalizowane tablice (tablicę) rejestracyjne oraz nalepkę kontrolną, jeżeli jest wymagana, z zastrzeżeniem ust. 2-5.
zamieszkania nie zameldowania, wytłumacz spokojnie tumanowi w okienku, na dowód zamieszkania możesz pokazać (oryginał) umowy wynajmu mieszkania, albo PIT, że tam płacisz podatki. Jak nie to niech kierownika poprosi i jemu tłumacz to co
Halo panowie z #oc #ac #ubezpieczenia czyli
@Ubea_pl: @mfind:
Czy możecie mi wyliczyć składkę na pw?
@Ubea_pl: @mfind:
Czy możecie mi wyliczyć składkę na pw?
Który z kalkulatorów OC online jest najbardziej konkretny? Reklamowane via rankomat.pl? Wypełniłem sobie testowo w LINK4 i musiałbym dołożyć według nich ok. 600 rocznie do biznesu...
#oc #motoryzacja #ubezpieczenia
#oc #motoryzacja #ubezpieczenia
@sorasill: Żaden. Najtaniej mi zawsze wychodziła pani balbinka agentka pzu.
- 4
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Zakop
- 1
@Konorro: zorientuj się kto płaci podatek
@Konorro: Jeżeli zgłosisz obie rzeczy to policzą Ci to jako 2 szkody. To dosyć ryzykowne, jeżeli zamierzasz jeszcze kiedyś brać autocasco inne niż od dealera :-)
- 0
#mbank #oc
Ktoś się orientuje jak wyglądają kary za nieopłacenie składki oc w mbanku w terminie? Wiem ze po 7 dniach jest kolejna próba pobrania środków, ale co w wypadku gdy wtedy wciąż nie ma pieniędzy na koncie? Szukałem tego w regulaminach, warunkach ubezpieczenia itd. ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji.
Z ciekawości oczywiście tak tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś się orientuje jak wyglądają kary za nieopłacenie składki oc w mbanku w terminie? Wiem ze po 7 dniach jest kolejna próba pobrania środków, ale co w wypadku gdy wtedy wciąż nie ma pieniędzy na koncie? Szukałem tego w regulaminach, warunkach ubezpieczenia itd. ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji.
Z ciekawości oczywiście tak tylko pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


























#oc #ubezpieczenia
@mfind
@Jestem_Tutaj
@ameliniowyguzik: dzięki za zawołanie :)