Zniszczyłem przez przypadek dowód osobisty. Musze wyrobić nowy... Ile potrzebuje zdjęć dołaczyć do wniosku?

Ogólnie to zajebiste jest to że nie można wyrobić duplikatu dowodu tylko trzeba wyrobic nowy z nowym numerem i znowu dołączać zdjecie... ( ͡ ͜ʖ ͡)

#krakow #nowahuta #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrzodaChlewna: idiotyzmem jest, że przy zmianie co 10 lat nie dostajesz duplikatu, a stary przynosisz i jest niszczony tylko dostajesz dokument z nowym numerem i musisz oblec banki i operatorów żeby zmienić dane
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki z #nowahuta i #krakow potrzebuje waszej pomocy! Jechałem sobie spokojnie do pracy i mi na światłach strzeliły paski i poszło wspomaganie kierownicy więc ogólnie auto uziemione (,). Polecili byście jakaś niedrogą lawetę i dobry warsztat co nie skosi jakoś za dużo ? Może być nawet w niedalekiej okolicy od Krakowa. Licze na was !

#mechanikasamochodowa #motoryzacja #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś się orientuje, czy teraz Igołomska jest normalnie przejezdna? Niestety mam niesprawny samochód, a muszę dostać się na ul. Czeczeńską jutro i widzę, że połączenie autobusowo/tramwajowe z #nowahuta to jest jakichś dramat. Dojechać jakoś można tylko czas oczekiwania pomiędzy przesiadkami. po 35-40 minut oczekiwania, żeby się przesiąść. Nie wie ktoś, czy jakieś busy kursują nadal z Placu (centralnego) Regana i można się jakoś tam dostać? Niby widzę, że są jakieś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisismaddnes: busów jeździ całkiem sporo. Masz: Małopolanin (do Koszyc) MatBus (do Nowego Brezska) TransBus (do Chobotu/Niepołomic) D-bus (do Bochni/Niepołomic). Wszystkie złapiesz na Rondzie Czyżyńskim lub na Placu Centralnym.
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć korty tenisowe w okolicach os. Oświecenia? Szczytem marzeń byłoby darmowe ogólnodostępne jak jest w Parku Jordana, ewentualnie nawet betonowe jak na MS ( ͡º ͜ʖ͡º) Płatne, od biedy, też wchodzą w grę. Te na Życzkowskiego i PK znam.

#krakow #tenis #nowahuta #czyzyny #kortytenisowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach