Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Potrzebuje kupić Nillkin Frosted Shield CZARNY na #redminote4x w #krakow na allegro nie ma czarnych a nie chce mi sie z chin kupowac i czekac miesiac ktos kupował stacjonarnie w mieście? Najlepiej to #nowahuta
#xiaomi #android
#xiaomi #android
@TrzodaChlewna: zwiedzam centrum A B C D i E, K O L O R O W E
Zniszczyłem przez przypadek dowód osobisty. Musze wyrobić nowy... Ile potrzebuje zdjęć dołaczyć do wniosku?
Ogólnie to zajebiste jest to że nie można wyrobić duplikatu dowodu tylko trzeba wyrobic nowy z nowym numerem i znowu dołączać zdjecie... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#krakow #nowahuta #kiciochpyta
Ogólnie to zajebiste jest to że nie można wyrobić duplikatu dowodu tylko trzeba wyrobic nowy z nowym numerem i znowu dołączać zdjecie... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#krakow #nowahuta #kiciochpyta
@TrzodaChlewna: szczęściem w nieszczęściu jest to że możesz to załatwić online przez ePuap, o ile masz profil zaufany
- 1
@TrzodaChlewna: idiotyzmem jest, że przy zmianie co 10 lat nie dostajesz duplikatu, a stary przynosisz i jest niszczony tylko dostajesz dokument z nowym numerem i musisz oblec banki i operatorów żeby zmienić dane
8
Awaria konwertora w hucie. Pył unosił się nad kombinatem

kolejny raz to samo <wrrr!>
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
8
Nowa Huta – dzieło polskiego socrealizmu

23 czerwca 1949 rozpoczęła się budowa Nowej Huty, najbardziej reprezentatywnego dzieła socrealizmu w Polsce. "Budujemy Nową Hutę, pomocy udzieli nam Związek Radziecki” – tak propaganda komunistyczna przedstawiała kulisy budowy Nowej Huty. [+audycja]
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki i Mirabelki z #nowahuta i #krakow potrzebuje waszej pomocy! Jechałem sobie spokojnie do pracy i mi na światłach strzeliły paski i poszło wspomaganie kierownicy więc ogólnie auto uziemione (╯︵╰,). Polecili byście jakaś niedrogą lawetę i dobry warsztat co nie skosi jakoś za dużo ? Może być nawet w niedalekiej okolicy od Krakowa. Licze na was !
#mechanikasamochodowa #motoryzacja #
#mechanikasamochodowa #motoryzacja #
- 22
@barmanNH: I to jest mecz, a nie jakieś p-----------e za piłeczką :D
Mirki, ma ktoś sprawdzone ogólnodostępne miejscówki do obserwowania pikniku lotniczego w Krakowie? W użyciu będzie oko nieuzbrojone i uzbrojone w lornetkę ;-) za wszelkie pomysły będę wdzięczny.
Będę próbował dorwać klucz na dach swojego bloku Ale nie wiem czy mi się uda.
#krakow #samoloty #lotnictwo #spotted #zdjecia #nowahuta
Będę próbował dorwać klucz na dach swojego bloku Ale nie wiem czy mi się uda.
#krakow #samoloty #lotnictwo #spotted #zdjecia #nowahuta
@dziwny_czlowiek: Nie wiem gdzie będą latać, ale skoro mówisz, że z dachu bloku zamierzasz obserwować to pewnie nad miastem więc z któregoś kopca powinno być najlepiej widać :)
@MeAndI: kopce są daleko
1
Wasyl, Pazdan, a teraz oni. Następne pokolenie kopie na Suchych Stawach...

Tylko HKS - był, będzie, jest. Mój klub zapisałem już syna
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
18
Kajakiem przez Nową Hutę?! To możliwe!

Amazonka przy tym wysiada. A przecież to wciąż Nowa Huta – ta sama, którą bez namysłu nazywa się betonową dzielnicą Krakowa.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ktoś się orientuje, czy teraz Igołomska jest normalnie przejezdna? Niestety mam niesprawny samochód, a muszę dostać się na ul. Czeczeńską jutro i widzę, że połączenie autobusowo/tramwajowe z #nowahuta to jest jakichś dramat. Dojechać jakoś można tylko czas oczekiwania pomiędzy przesiadkami. po 35-40 minut oczekiwania, żeby się przesiąść. Nie wie ktoś, czy jakieś busy kursują nadal z Placu (centralnego) Regana i można się jakoś tam dostać? Niby widzę, że są jakieś
@thisismaddnes
Niby są zmiany w rozkładzie przez Bize Ciało więc może uber.: v
Niby są zmiany w rozkładzie przez Bize Ciało więc może uber.: v
- 1
@thisismaddnes: busów jeździ całkiem sporo. Masz: Małopolanin (do Koszyc) MatBus (do Nowego Brezska) TransBus (do Chobotu/Niepołomic) D-bus (do Bochni/Niepołomic). Wszystkie złapiesz na Rondzie Czyżyńskim lub na Placu Centralnym.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania piszesz z anonimowych bo boisz się, że ktoś Cię wystalkuje i nie będzie miło na Hucie? :d
@AnonimoweMirkoWyznania: Przejedź się w okolice rynku i zobacz jaka tam jest patologia. Wszędzie jest patologia w każdej dzielnicy i w każdym mieście w Polsce.
- 3
@TrzodaChlewna: masz adres to wyślij
- 1
@TypowyPolskiFaszysta: robił mojemu teściowi błotnik w e39, wyszło idealnie. Podrzucę adres jak wroce do domu :)
4
Michał Pazdan. Chluba Nowej Huty

Michał Pazdan to piłkarskie odkrycie ostatnich kilkunastu miesięcy w Polsce, jego historia opowiadana w miejscach gdzie zaczynała się kariera obrońcy
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć korty tenisowe w okolicach os. Oświecenia? Szczytem marzeń byłoby darmowe ogólnodostępne jak jest w Parku Jordana, ewentualnie nawet betonowe jak na MS ( ͡º ͜ʖ͡º) Płatne, od biedy, też wchodzą w grę. Te na Życzkowskiego i PK znam.
#krakow #tenis #nowahuta #czyzyny #kortytenisowe
#krakow #tenis #nowahuta #czyzyny #kortytenisowe
- 1
@Kin333: troszkę może w oddaleniu od Oświecenia, ale pod tag #czyzyny pasuje. Karnet na 10 wejść do końca października kosztuje 125 zł, Dąbski KS na tyłach Plazy
https://www.google.pl/maps/place/Kosynier%C3%B3w+26,+Krak%C3%B3w/@50.065461,19.9779876,362m/data=!3m2!1e3!4b1!4m12!1m6!3m5!1s0x47165b2c3c2500a7:0xd7d5705356002775!2sD%C4%85bski+Klub+Sportowy!8m2!3d50.0630182!4d19.9806904!3m4!1s0x47165b2937d4cadd:0xe8eeb01e1cf9f516!8m2!3d50.065461!4d19.979076?hl=pl
https://www.google.pl/maps/place/Kosynier%C3%B3w+26,+Krak%C3%B3w/@50.065461,19.9779876,362m/data=!3m2!1e3!4b1!4m12!1m6!3m5!1s0x47165b2c3c2500a7:0xd7d5705356002775!2sD%C4%85bski+Klub+Sportowy!8m2!3d50.0630182!4d19.9806904!3m4!1s0x47165b2937d4cadd:0xe8eeb01e1cf9f516!8m2!3d50.065461!4d19.979076?hl=pl
@Kin333 na Strzelców masz chyba najbliższy kort. Nie wiem jak z cenami w tym roku. Ewentualnie akademiki Polibudy Krakowskiej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szaman_plemienia_tatamahuja: W tamtym zbiorniku jest tyle pływającego syfu, że można się utopić nawet 0,5 metra od brzegu, niestety gość z opolskiego nie był tego świadomy.
- 3
@piekuo Czyścili zbiornik w 2005 roku tu
masz fotki
https://www.facebook.com/www.nowahuta.piekna.czy.bestia/photos/pcb.1298929616799160/1298929483465840/?type=3&theater
masz fotki
https://www.facebook.com/www.nowahuta.piekna.czy.bestia/photos/pcb.1298929616799160/1298929483465840/?type=3&theater




















#vaticanoarchive #krakow #nowahuta #prl #stanwojenny #zomo
źródło: comment_BJXyH23rvnQo0JjjGqMWbKS0Q5JO4Y00.jpg
Pobierz