@MeAndI: To raz, ale naprawdę za takie akcje, to ludzie powinni odpowiadać stołkami, bo ja w pracy jakbym odwalił taką manianę, to bym się mógł co najwyżej spakować i postawić pożegnalne ciasto...
  • Odpowiedz
#krakow #deweloperzy #nowahuta
Coś czuję, że Nowa "stara" Huta zyska na wartości jak deweloperzy dalej będą mieli takie eldorado z brakiem ograniczeń w betonowaniu miasta i budowaniem ludzkich mrowisk.
Porządne połączenia MPK z resztą miasta, trochę więcej sklepów w stosunku do banków/ aptek/ domów pogrzebowych xd i jak dla mnie to jedna z najlepszych opcji do mieszkania w Krakowie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@pilot1123 no tak. W sumie po co ludziom chociaż odrobina zielonej przestrzeni przed oknami i miejsca do spacerowania, odpoczynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plan władz miasta to ludzie od rana do wieczora z------------y w outsourcing korpo a na weekend powrót do domów rodzinnych albo najebka na rynku i tak w kółko praca-mieszkanie-weekend jak te konie w kopalniach z klapkami na oczach, to po co komu normalne warunki
  • Odpowiedz