@Ryszardzislaw: Tak to jest na wykopie. Mozna z------c wszystkie tagi bez konsekwencji, ale jezeli kogos wyzwiesz nawet lagodnie to usuwaja. Klockarze to ogarnely i w sumie we wpisach nikogo nie obrazaja tylko ciagle robia jakies prowokacje. Wczoraj jeden ziomek mnie wyzwal od robaka, ktos to zglosil (nawet nie ja) i komentarz polecial :D
Przeciez ja mam nawet w nicku Worm wiec o co tu chodzi? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Przepraszam bardzo ale czy wy naprawdę nie rozumiecie że za rogiem już jest nintendo switch 2 który dodatkowo bedzie miał jeszcze w nazwie PRO. @Cinkito jak i ten typ ze skrina chyba nie rozumieją tego i nieudolnie próbują dowieść że tak nie Będzie no bo jak taki switch ma udźwignąć gry z gamepassa ? Z roku na rok technologia idzie do przodu a te łby dalej zatrzymały się w okolicach premiery
PhilSpencer_king - Przepraszam bardzo ale czy wy naprawdę nie rozumiecie że za rogiem...

źródło: comment_1619848230UrWqzZ8yaUjVM4rMUsE0dc.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PhilSpencer_king: to nie znaczy, ze reszta chce o tym czytac. Zwlaszcza, ze:
A) mozesz kontynuowac rozmowe w twmtym wpisie
B) jak napiszesz @(nick) to i tak dostanie powiadomienie

Ale rozumiem, praca xboksiarskiego trolla jest ciezka
  • Odpowiedz
Nintendo switch w kolaboracji z xboxem to byłoby naprawdę coś. Dlaczego tak myśle ?
1. Szeroka biblioteka gier w ramach abonamentu
2. Usługi xboxa na nintendo jak i te nintendo na xboxie
3. Remote play na switchu byłby świetny zwłaszcza ze jako konsola przenośna sprawdza się świetnie
4. Zazdrość soniarzy

Powiedzmy sobie szczerze - to byłby gamechanger wszechczasow. Nintendo switch to głównie konsola do grania w Mario kart podczas srania ale Xbox
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#stadia przyznam, że ogromne wrażenie to robi, a szykowałem się na pełną lagów porażkę. #rdr2 na ekranie telefonu to sztuka dla sztuki, ale jak już testować to każdą opcję - #nintendoswitch nagle wyjątkowo biedne się wydało (nie rozpatruję pod kątem gier, czysto technicznie)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prokrastyn: O to to, kolejny powód dla którego trochę boję się cokolwiek tam kupić - wydasz kasę, a Google zrobi prrrt, usługa zamknięta, bardzo nam przykro, kasa wywalona w błoto. Niby ze Steamem jest tak samo, ale jednak nie do końca.
  • Odpowiedz
Niby ze Steamem jest tak samo, ale jednak nie do końca.


@Klemens_anon: jest dokładnie tak samo. Spierać można się jedynie w kwestii prawdopodobieństwa.

Co do modów, na #stadia ich nigdy nie będzie. Ich usługa celuje w alternatywę dla konsol. Ma być prosto, szybko i z obsługą pada.

Jak chcesz się bawić modami to wypróbuj #shadowtech , dostajesz swojego riga z własną przestrzenią dyskową i możesz instalować
  • Odpowiedz
Jak to jest z grami które jescze nie wyszły na Switch? W preorderze są tansze niż później podczas normalnej sprzedaży. Mam tu konkretnie na myśli snowrunnera. I nie wiem czy już zamawiać czy poczekać
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Róbcie skrina teraz bo wiem ze to się spełni na milion procent

Nintendo oraz Microsoft połączą siły. Możliwe ze gamepass trafi na nintendo switch oraz kolejne konsole od tej właśnie firmy. Ponadto xcloud będzie także dostępne na nintendo.

A plejstejszyn ? Gowno w kartonie po butach z video pass i grami za 500 zł cała generacje. Paece
#ps5 #xbox #nintendoswitch
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nadchodzi switch 2 z dużo mocniejszymi bebechami


@PhilSpencer_king: tak bardzo nadchodzi, że już się kilka lat o tym słyszy. Żeby nie było, nie mam wątpliwości, że on kiedyś wyjdzie, ale póki co nie ma żadnej daty, nawet przybliżonej, kiedy by to miało nastąpić
  • Odpowiedz
@baobabtoudi: Ja się zastanawiam, który z tych niebieskich stalkerów taki zawzięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyobraź sobie, że wrzuciłem dla jaj opis swojego profilu, coś w stylu „darmowe doradztwo w sprawie zakupu konsol marki Sony, poinformuję o wadach i problemach” i kurła jakiś niebieski dzban zameldował ten wpis i mam go w moderacji oznaczony jako „manipulacje” choć faktycznie nikt go nie zmienił. Dopiero sam to zrobiłem
  • Odpowiedz
  • 1
Dobra, może w ramach rozejmu zagramy wspolnie (mówię o tagach #xbox i #ps5 czy #ps4, ale #nintendoswitch też zapraszam) w jakieś gierki?
Wiem, że dużo osób tutaj gra w #warzone, które ma crossplay, ja na przykład pykam dużo w Apexa, ale mogę też odpalić Rockecika na Switchu i co tam jeszcze jest z crossplayem XD
No i zapomniałem oznaczyć przodka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak tam koledzy, z czego bijecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja od początku gry ciągle Insect Glave, no nie ma takiej drugiej broni która daje tyle funu. Mnóstwo rzeczy które trzeba uważać, ale jak wszystko idzie git to latasz po mapie i robisz za młynek.

Próboje teraz cos innego znaleźć i wszystkie bronie są jakieś bez polotu, najbardziej poza IG to idzie mi tym ogromnym toporo mieczem (nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach