Ekspresowe pytanie, gra na switcha która nie kosztuje majątku a nie jest krapiszczem jak z telefonu komórkowego? Trafiłem tylko na Disgaea 5.. I tyle :<

#nintendoswitch
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Cinkito: Nie ma nic prokonsumenckiego w grach ekskluzywnych :

- nie pograsz z ziomkami jak mają inną konsolę
- nie pożyczysz gry od ziomka bo ma inną konsolę
- nie pogadasz z ziomkami o danej grze bo ma inną
  • Odpowiedz
@Cinkito: Z punktu widzenia gracza exy są złe, choćby z tego powodu że po latach często nie da się wrócić do tytułu który został wydany tylko i wyłącznie na jedną platformę, a emulacja jaka jest każdy widzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Policjant997: Ale taka prawda, jak jest szansa, że gra dostanie update na next gen, albo fps boost to czekam z zagraniem, bo korzyść z grania w 60fps jest nie do przebicia.

Zanim wyszły konsole to też się zarzekałem, że wolę grać w 4k z lepszymi teksturami niż w 60fps, ale pierwsza odpalona gra zamknęłam mi mordę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jaram się jak Joanna D'Arc na myśl że dostanę #snowrunner na #nintendoswitch
Nie wiem na ile wierzyć w te screeny no ale ma szansę wyglądać to bosko. MH Rise pokazał że gry na pstryczka potrafią świetnie wyglądać więc są szanse że będzie cacy.
Na PS4 mega przyjemnie jeździło się w błocie, teraz jest szansa na taką jazdę i w--------e się w kiblu czy przed snem xD
Hugenot111 - Jaram się jak Joanna D'Arc na myśl że dostanę #snowrunner na #nintendosw...

źródło: comment_1619980517hu5M5swFV0zSVWDdpiFQ3y.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak swoją drogą to dlaczego posiadacze #ps5 i #xbox nie mogą być tacy kulturalni jak posiadacze Nintendo, które jest prawdziwym zwycięzcą poprzedniej generacji jak i w ten póki co kosi xD
  • Odpowiedz
ło gurwa, kupiłem sobie w koncu tego słynnego Ring Fita i co mogę powiedzieć...

żałuję strasznie, że nie kupiłem wcześniej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pierwszy trening właśnie za mną, no były ciężary trochę (nadwaga spora here), ale sam fakt włożenia ćwiczeń w otoczkę pseudo-RPG to znakomity pomysł, który mnie akurat bardzo nakręca do kolejnych prób i
seeksoul - ło gurwa, kupiłem sobie w koncu tego słynnego Ring Fita i co mogę powiedzi...

źródło: comment_1619979483d5ccKjGxzbuZUQAmw2Nrlv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch
Zgubiłem swojego oryginalnego docka (od 2018 jeszcze nie użyłem go ani razu :). Poleci ktoś jakiś zamiennik? Może być brzydki, duży i głośny (switch będzie w innym pomieszczeniu niż ekran), byle wydajnie i bezpiecznie działał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to Bowser's Fury również ograne - wszystkie 100 Cat Shines zebrane.
I musze powiedzieć, że ten dodatek wciągnął mnie jakoś bardziej niż samo 3D World.
Chociaż ogrywając go miałem wrażenie jakbym ogrywał takie okrojone Mario Odyssey - tylko zamiast księżycy były Cat Shines do zebrania.
No i ten wqrwiający Bowser przerywający co chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
Tesseract - No to Bowser's Fury również ograne - wszystkie 100 Cat Shines zebrane.
I...

źródło: comment_1619908480AqPClguggaIetHwYfXqTw7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tesseract: nie gralem w 3dworld + bowser, ale to marian do ogrania w przyszlosci dla mnie koniecznie, ale nie priorytetowo (jeszcze mam galaxy i sunshine do skonczenia, a tutaj monster hunter rise zabiera czas na inne gry ¯\_(ツ)_/¯ ), poki co za duzy backlog i na pc i na ns, wiec moze na jakims blackfrajdeju dopiero kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten remaster Zeldy cvo
  • Odpowiedz