Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo ale czy wy naprawdę nie rozumiecie że za rogiem już jest nintendo switch 2 który dodatkowo bedzie miał jeszcze w nazwie PRO. @Cinkito jak i ten typ ze skrina chyba nie rozumieją tego i nieudolnie próbują dowieść że tak nie Będzie no bo jak taki switch ma udźwignąć gry z gamepassa ? Z roku na rok technologia idzie do przodu a te łby dalej zatrzymały się w okolicach premiery ps4. Przypomnę tylko ze wiedźmin 3 został bardzo dobrze przeniesiony na jakże to „słaba” konsole switch i sobie świetnie radzi. Ponadto bardziej tutaj bym stawiał gamepassa w ramach remote play. Xcloud tez świetnie by działał na switchu.

To już się dzieje i XBOX x NINTENDO nadchodzą. Paece #xbox #ps4 #ps5 #nintendoswitch
Pobierz
źródło: comment_1619848230UrWqzZ8yaUjVM4rMUsE0dc.jpg
  • 24
@PhilSpencer_king: to jak już zostałem do tego poniekąd zmuszony, to mi już napisz. Ty widziałeś jak wygląda taki ghostrunner na Switchu? Gra sobie radzi, zerowe czasy ładowania, ale widziałeś jak wygląda? Poza tym ja nigdzie nie napisałem, że do takiego czegoś nie dojdzie, niech sobie dojdzie, nawet z tego GPU bym mógł korzystać, napisałem tylko, że póki nie wyjdzie nowa wersja Switcha to ma to średni sens, a nie wiadomo kiedy
@PhilSpencer_king: czemu nie? Ja wiem, że wyjdzie następny Switch, to jest naturalne i logiczne. Pytanie jest tylko kiedy wyjdzie. I wtedy GPU na Switcha może mieć sens, choć nie wiem czy Nintendo będzie chciało się odciąć od zysków z gier. MS musiałby im kupę hajsu sypnąć. Ale jak napisałem, niech robią. Są gry, które sam bym chętnie na Switchu ograł
@PhilSpencer_king: nie, czemu? Ja nigdy nie pisałem, że ta usługa jest zła czy niefajna. Po prostu usługa nie jest dla mnie na tyle ciekawa, żeby kupić Xboxa zamiast PSa. Gdybym miał PC do grania to pewnie bym na PC korzystał, ale PC do grania nie mam. A jak wyjdzie na Switcha to czemu nie. Zobaczę jaka tam jest biblioteka, co wartego ogrania i sobie ogram