Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Na lipiec-sierpień wyjeżdżam na dłużej z Polszy. Mysliscie, ze do tego czasu bedzie ten nowy Nintendo Switch? Nie mam żadnej innej konsoli, a zanudzę się cały dzień w samolocie.. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#nintendoswitch #gry #nintendo #switch #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#nintendoswitch #gry #nintendo #switch #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@MasterChief112PL: O tyle ciekawe, że w zasadzie gra sama podsuwa nam pomysł zapalenia czegoś i rzucania w te znicze, bo przecież, żeby dostać się do tej kapliczki, wpierw mamy próby wytrzymałości, gdzie podpalają się nam elementy wyposażenia podatne na ogień.
- 0
@kaczek93: Kurła ile tu męczenia się było dramat, ale gierka zacna chyba jedyna której kontynuację bym kupił w preorderze, no może poza doomem
- 0
Poleci ktoś jakiś dock 3rd party? Bo już p-------a dostaję z oryginalnym, potrzebuję coś przenośnego a nie takiego kloca jak oryginał.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
27 kwietnia kolejny Monster hunter Digital event w którym twórcy podzielą się szczegółami odnośnie monster hunter stories 2 i - co powinno nas bardziej interesować - nowego, nadchodzącego contentu do Monster hunter rise. <3
#gry #nintendoswitch #monsterhunter #monsterhunterrise
#gry #nintendoswitch #monsterhunter #monsterhunterrise
- 1
@Exxan: liczę na shadowdrop aktualizacji i informacje o dacie następnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrych potworów nigdy za wiele, choć mogliby dodać kogoś, kto nie jest elder dragonem
@kirk85: Teoretycznie rise jest skończony, to nie jest tak, że pojawia Ci się wielka plansza "więcej w update 3.0" . Masz normalne zakończenie dla zwykłych graczy, którzy chcą zrobić tylko misje wioski.
Chameleos prawdopodobnie jak sugeruje wyciek z listopada nie został dokończony na premierę i będzie razem z apex rathalosem nowym wyzwaniem dodatkowym.
Prawdopodobnie zakończenie które mają dodać będzie czymś nowo zaprojektowanym, w postaci nowych wyzwań, furia, na której opiera się
Chameleos prawdopodobnie jak sugeruje wyciek z listopada nie został dokończony na premierę i będzie razem z apex rathalosem nowym wyzwaniem dodatkowym.
Prawdopodobnie zakończenie które mają dodać będzie czymś nowo zaprojektowanym, w postaci nowych wyzwań, furia, na której opiera się
- 3
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito
Piątek, piąteczek. Idealny dzień żeby kupić jakąś grę na weekend.
Na początek #pcmasterrace
Cities: Skylines - klucz Steam w Gamivo za 6,39 zł
Piątek, piąteczek. Idealny dzień żeby kupić jakąś grę na weekend.
Na początek #pcmasterrace
Cities: Skylines - klucz Steam w Gamivo za 6,39 zł
źródło: comment_16191612573Klfcyq4l2eGzQVCiwARKJ.jpg
PobierzCześć, minął rok i znowu mam kilka miejsc w rodzince. Ktoś chętny na switch online w cenie podzielonej?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@MarchwiowySok xD
@MarchwiowySok: Ja to q--a nie wiem. Te raklamy są tak odrealnione dla mnie.
Już widze jak spotyka się grupa dorosłych ludzi gdzieś w parku, wyciągają przenośną drukarkę i wszyscy się cieszą jak głupi, bo wydrukowali sobie foto Picachu xD
Już widze jak spotyka się grupa dorosłych ludzi gdzieś w parku, wyciągają przenośną drukarkę i wszyscy się cieszą jak głupi, bo wydrukowali sobie foto Picachu xD
źródło: comment_1619165356qmPOTkZYla1BFByHHLIkxY.jpg
PobierzCześć nintendoświry, po sprzedaży #nintendoswitch został mi zestaw (etui + grippy + nakładki na analogi) od Skull & Co. w kolorze Super Mario Odyssey. Kupowałem go z amerykańskiego amazona, bo nie było można dostać w Polsce czy EU. Oczywiście cło i vat pięknie naliczone, tak więc kosztował srogo. Zapraszam na allegro, albo piszcie na priv, bo u mnie się kurzy.
- 0
@deadcandance: daj linka
- 0
@haabero https://allegro.pl/oferta/skull-co-super-mario-odyssey-edition-10601152560
Doładnie było kupowane to:
https://www.amazon.com/gp/product/B079P5FGMQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B078WG1HDY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B07CVW51VQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Doładnie było kupowane to:
https://www.amazon.com/gp/product/B079P5FGMQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B078WG1HDY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com/gp/product/B07CVW51VQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Dzień dobry, mam takie głupie pytanie (może nie głupie, nie wiem). Czy żeby pograć w dwie osoby, powiedzmy w fife, muszę posiadać dwie konsole?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Czy żeby pograć w dwie osoby, powiedzmy w fife, muszę posiadać dwie konsole?
@Gumbas: zależy od gry. w sklepie dla danej gry jest info na ile jest graczy, na ile graczy bezprzewodowo (dodatkowe konsole) i na ile graczy online (przez neta).
- 0
@Tesseract dziękuję jeszcze raz za proste wyjaśnienie wszystkiego :) chyba skusze się w niedalekiej przyszłości na kupno :) jeszcze muszę tylko poczytać czy warto :D mam aktualnie PS4, ale myślę w przyszłym roku kupić piątkę, switch byłby jako druga konsola bo kusi mnie ta mobilność + dobra opcja dla dzieciaków na jakieś trasy :D
Kupno switcha z możliwością przerobienia to jedna z moich najlepszych decyzji w życiu (ʘ‿ʘ)
-Piraty i możliwość ich modyfikowania
-Android
-Ubuntu
-Emulacja PSXa i PSP w podbitej rozdzielczości
#nintendoswitch
-Piraty i możliwość ich modyfikowania
-Android
-Ubuntu
-Emulacja PSXa i PSP w podbitej rozdzielczości
#nintendoswitch
źródło: comment_1619040586proFLaPrEsYR2cYKj0f1y3.jpg
Pobierz@pavl_: tzw JIG, zwiera dwa piny ze sobą i pozwala wejść w tryb serwisowy podczas uruchamiania i załadować custom Rom i odpalać piraty
@ZdarzaSie: streamowanie gier pc/playstation na switcha i używanie każdego pada bez dodatkowych urządzeń typu 8bitdo w tym sie zakochałem ʕ•ᴥ•ʔ to jest aż smutne jak dużo opcji umożliwia przerobiona konsola, a jak bardzo ograniczona jest oryginalna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
edit. fajny wątek byl na reddice w temacie nintendo i switcha https://www.reddit.com/r/Games/comments/j4wo0p/why_has_nintendo_gimped_the_switch_so_hard/
edit. fajny wątek byl na reddice w temacie nintendo i switcha https://www.reddit.com/r/Games/comments/j4wo0p/why_has_nintendo_gimped_the_switch_so_hard/
- 0
jak użyłem kod do animalcrossing na danej konsoli i chce ja sprzedać to osoba która kupiła będzie mogła w to grac? czy to jest przypisane do konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nintendoswitch #nintendo
#nintendoswitch #nintendo
- 0
@mikorys: czytalem kiedys ze z animalcrossing byly jakies dziwne akcje, ze np save z jednej na drugiej konsoli nie dzialal wiec liczylem ze jakos jest to powiazane z konsola a nie kontem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YKR23: powiązane z kontem, wyspa przypisana jest do konsoli, ale od jakiegoś czasu można archiwizować wyspę, by jej nie stracić między innymi przy zmianie konsoli, kiedyś można było kontaktować się z Nintendo, z mojego doświadczenia odpowiadają w mniej niż dobę
Grał już ktoś w The Longing na ns i ma jakieś porady bez spoilerów? Pokonałem już 10 dni i jest to bardzo ciekawa produkcja. :) Rozwijam się, ale jak to przy takim idle game wszystko idzie bardzo powoli
#nintendoswitch #nintendo
#nintendoswitch #nintendo
- 1
@MarchwiowySok: upiększam jak szalony, brakuje mi paru rzeczy do nowych mebli ale liczę na to, że zaraz je znajdę, popełniłem błąd i nie mam na razie kilofa... Ale liczę że jutro nadrobię
- 1
@ecthel: btw gra wspiera ekran dotykowy i nawet wygodniej mi się tak gra
No i koniec. Teraz tylko trzeba czekać na dodatkowy content. Wioska uratowana, ale zagrożenie jeszcze nie minęło. :) Teraz czas popolować na potwory i rosnąć w siłę.
#gry #monsterhunterrise #monsterhunter #nintendoswitch
#gry #monsterhunterrise #monsterhunter #nintendoswitch
źródło: comment_1619006999RTy81xY3HJ8EmqR00M7lXm.jpg
PobierzJestem już krok od przekonania się do tego że Switch jest mi potrzebny ( ͡º ͜ʖ͡º) problem w tym że doczytałem że zwykły switch ma ekran 6,2" a lite 5,5". Nie męczą Wam się oczy podczas grania? Gram czasem na telefonie 6,7" i ciężko siedzieć dłużej niż godzinę(może czas zainwestować też w okulary ¯_(ツ)_/¯). #nintendoswitch
Robiłem 2 podejścia do wiedzmina (xbox i laptop) i maksymalnie zagrałem z 5 godzin.I kto by powiedział że najlepiej mi się gra na switchu,juz ponad 15 godzin i gra się zaskakująco dobrze.Jedynie co mnie irytuje to czas ładowania po śmierci, jak na razie jestem zadowolony z tego portu.
Super uczucie grać w Wieśka w łóżku przed snem
#gry
#konsole
#nintendoswitch
Super uczucie grać w Wieśka w łóżku przed snem
#gry
#konsole
#nintendoswitch
źródło: comment_1618995267j3EXBt67D01NbAFgCy4xh7.jpg
Pobierz@dejmikoc: jeśli irytuje Cię ten czas ładowania, to po prostu nie umieraj ¯\_(ツ)_/¯
- 4
nie podejść taka gra jak Wiedźmin 3
@nokash: Ja się odbijałem od Wiedźmina, bo za stary już jestem na wielogodzinne maratony.
Jak miałem wolną godzinkę, a gra przez steama/goga się odpalała dobre 5 minut, to de facto 10% wolnego czasu spędzałem na ekranach loadingowych.
Na switchu se po prostu wisi gra
Zanabyłem MH Rise, to mój pierwszy kontakt z serią. Macie jakieś rady na początek? Głównie co zrobić żeby od gry się nie odbić bo już widzę po pierwszej godzinie że jest trochę przytłaczająca
#nintendoswitch #monsterhunterrise
#nintendoswitch #monsterhunterrise
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@enzojabol graj powoli, na początku nie musisz wszystkiego ogarniać. Fabuła tak na prawdę to tutorial i będą się pojawiały nowe mechaniki. Czytaj na na spokojnie opisy, które się pojawiają. Życzę powodzenia i sił by przetrwać pierwsse godziny, bo są dość nudne. Potem zrobi się fajniej. ;)






















Nie byłoby sensu grać drugi raz w BOTW, a i tak tęsknię za Zeldą. Za pobieganiem w Gerudo secie po pustyni...
źródło: comment_1619298058VkfPSqYcWqj9steGEtSkc2.jpg
Pobierz