Kurcze, ale bym pograł w jakąś nową Zeldę. Przeszedłem od deski do deski BOTW prawie rok temu, sprzedałem Switcha po przejściu wszystkich interesujących mnie tytułów i tego nie żałuję, bo w międzyczasie nie wyszło nic dla dorosłych, co by mnie interesowało - singlowego z kampanią, wysokobudżetowego, co nie jest przesiąknięte japońszczyzną.

Nie byłoby sensu grać drugi raz w BOTW, a i tak tęsknię za Zeldą. Za pobieganiem w Gerudo secie po pustyni...
piotrveyner - Kurcze, ale bym pograł w jakąś nową Zeldę. Przeszedłem od deski do desk...

źródło: comment_1619298058VkfPSqYcWqj9steGEtSkc2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzymaj się Mirek, mam to samo! Polecam z całego serca Immortals Fenyx Rising. Świetna kampania, podobna mechanika gry i duży otwarty świat.
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterChief112PL: O tyle ciekawe, że w zasadzie gra sama podsuwa nam pomysł zapalenia czegoś i rzucania w te znicze, bo przecież, żeby dostać się do tej kapliczki, wpierw mamy próby wytrzymałości, gdzie podpalają się nam elementy wyposażenia podatne na ogień.
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakiś dock 3rd party? Bo już p-------a dostaję z oryginalnym, potrzebuję coś przenośnego a nie takiego kloca jak oryginał.
#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exxan: liczę na shadowdrop aktualizacji i informacje o dacie następnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrych potworów nigdy za wiele, choć mogliby dodać kogoś, kto nie jest elder dragonem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kirk85: Teoretycznie rise jest skończony, to nie jest tak, że pojawia Ci się wielka plansza "więcej w update 3.0" . Masz normalne zakończenie dla zwykłych graczy, którzy chcą zrobić tylko misje wioski.


Chameleos prawdopodobnie jak sugeruje wyciek z listopada nie został dokończony na premierę i będzie razem z apex rathalosem nowym wyzwaniem dodatkowym.

Prawdopodobnie zakończenie które mają dodać będzie czymś nowo zaprojektowanym, w postaci nowych wyzwań, furia, na której opiera się
  • Odpowiedz
Cześć nintendoświry, po sprzedaży #nintendoswitch został mi zestaw (etui + grippy + nakładki na analogi) od Skull & Co. w kolorze Super Mario Odyssey. Kupowałem go z amerykańskiego amazona, bo nie było można dostać w Polsce czy EU. Oczywiście cło i vat pięknie naliczone, tak więc kosztował srogo. Zapraszam na allegro, albo piszcie na priv, bo u mnie się kurzy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dzień dobry, mam takie głupie pytanie (może nie głupie, nie wiem). Czy żeby pograć w dwie osoby, powiedzmy w fife, muszę posiadać dwie konsole?
#nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy żeby pograć w dwie osoby, powiedzmy w fife, muszę posiadać dwie konsole?


@Gumbas: zależy od gry. w sklepie dla danej gry jest info na ile jest graczy, na ile graczy bezprzewodowo (dodatkowe konsole) i na ile graczy online (przez neta).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tesseract dziękuję jeszcze raz za proste wyjaśnienie wszystkiego :) chyba skusze się w niedalekiej przyszłości na kupno :) jeszcze muszę tylko poczytać czy warto :D mam aktualnie PS4, ale myślę w przyszłym roku kupić piątkę, switch byłby jako druga konsola bo kusi mnie ta mobilność + dobra opcja dla dzieciaków na jakieś trasy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pavl_: tzw JIG, zwiera dwa piny ze sobą i pozwala wejść w tryb serwisowy podczas uruchamiania i załadować custom Rom i odpalać piraty
  • Odpowiedz
jak użyłem kod do animalcrossing na danej konsoli i chce ja sprzedać to osoba która kupiła będzie mogła w to grac? czy to jest przypisane do konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nintendoswitch #nintendo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikorys: czytalem kiedys ze z animalcrossing byly jakies dziwne akcje, ze np save z jednej na drugiej konsoli nie dzialal wiec liczylem ze jakos jest to powiazane z konsola a nie kontem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YKR23: powiązane z kontem, wyspa przypisana jest do konsoli, ale od jakiegoś czasu można archiwizować wyspę, by jej nie stracić między innymi przy zmianie konsoli, kiedyś można było kontaktować się z Nintendo, z mojego doświadczenia odpowiadają w mniej niż dobę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Grał już ktoś w The Longing na ns i ma jakieś porady bez spoilerów? Pokonałem już 10 dni i jest to bardzo ciekawa produkcja. :) Rozwijam się, ale jak to przy takim idle game wszystko idzie bardzo powoli
#nintendoswitch #nintendo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarchwiowySok: upiększam jak szalony, brakuje mi paru rzeczy do nowych mebli ale liczę na to, że zaraz je znajdę, popełniłem błąd i nie mam na razie kilofa... Ale liczę że jutro nadrobię
  • Odpowiedz
Jestem już krok od przekonania się do tego że Switch jest mi potrzebny ( ͡º ͜ʖ͡º) problem w tym że doczytałem że zwykły switch ma ekran 6,2" a lite 5,5". Nie męczą Wam się oczy podczas grania? Gram czasem na telefonie 6,7" i ciężko siedzieć dłużej niż godzinę(może czas zainwestować też w okulary ¯_(ツ)_/¯). #nintendoswitch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Robiłem 2 podejścia do wiedzmina (xbox i laptop) i maksymalnie zagrałem z 5 godzin.I kto by powiedział że najlepiej mi się gra na switchu,juz ponad 15 godzin i gra się zaskakująco dobrze.Jedynie co mnie irytuje to czas ładowania po śmierci, jak na razie jestem zadowolony z tego portu.

Super uczucie grać w Wieśka w łóżku przed snem

#gry
#konsole
#nintendoswitch
dejmikoc - Robiłem 2 podejścia do wiedzmina (xbox i laptop) i maksymalnie zagrałem z ...

źródło: comment_1618995267j3EXBt67D01NbAFgCy4xh7.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie podejść taka gra jak Wiedźmin 3


@nokash: Ja się odbijałem od Wiedźmina, bo za stary już jestem na wielogodzinne maratony.
Jak miałem wolną godzinkę, a gra przez steama/goga się odpalała dobre 5 minut, to de facto 10% wolnego czasu spędzałem na ekranach loadingowych.

Na switchu se po prostu wisi gra
  • Odpowiedz
Zanabyłem MH Rise, to mój pierwszy kontakt z serią. Macie jakieś rady na początek? Głównie co zrobić żeby od gry się nie odbić bo już widzę po pierwszej godzinie że jest trochę przytłaczająca

#nintendoswitch #monsterhunterrise
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol graj powoli, na początku nie musisz wszystkiego ogarniać. Fabuła tak na prawdę to tutorial i będą się pojawiały nowe mechaniki. Czytaj na na spokojnie opisy, które się pojawiają. Życzę powodzenia i sił by przetrwać pierwsse godziny, bo są dość nudne. Potem zrobi się fajniej. ;)
  • Odpowiedz