Czy jest tutaj może dostępny gracz #nintendoswitch? Albo może ktoś doradzi, czy da się kupić grę na Nintendo store i wręczyć w prezencie? Jak ogólnie wygląda zakup? Dostaje się jakiś kod czy cuś?
Chce kupić grę ziomeczkowi, ale totalnie się nie znam w temacie (,)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch

takie mam do was pytanie - nie jestem za bardzo w temacie. Ostatni grałem w zeldę - i tam celowanie z łuku było sprytnie rozwiązanie - czyli z grubsza celujemy gałkami a dokładniejsze celowanie było realizowane za pomocą ruchów samej konsoli. Jak dla osoby która nie przepada za celowaniem przy pomocy gałek pada było to bardzo przyjemne rozwiązanie.

czy wszystkie gry FPS czy TPP na switcha używają podobnego mechanizmu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bibsz: Ja grając pro kontrollerem jak to odkryłem to byłem wniebowzięty :D Nigdy tak przyjemnie mi się nie celowało na padzie.

Ale w żadnej innej grze tego nie ma pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Hej. Na #steam jest promka na The Survivalists. Komenty są 50/50 z powodu małego contentu, szybkiego przejścia - lecz są one jeszcze z 2020. Ktoś da znać jak to wygląda teraz? Dodali coś do roboty i gra trwa więcej niż 4 godziny?
#nintendoswitch #pcmasterrace #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, zastanawiam się nad zakupem mario kart live. W zestawie jest 1 samochodzik, czy można dokupić dodatkowe samochodziki osobno bez dodatkowej gry, czy za każdym razem trzeba pełny pakiet kupic? W ogóle warto? ;)
#nintendoswitch #switch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym dluzej sie zastanawiam nad konsolką tym bardziej sie odechciewa. Zagrałbym w Zeldę i Marianów a cos jeszcze wartego pogrania?

Na yt przeglądam gry i albo dziecięce tytuły nad ktorymi spuszczają sie soyboye, albo gry zerżnięte z Miniclipa sprzed 12lat, albo tytuły z innych platform zeskalowane do rozdzielczosci telefonu żeby płynnie chodziło, fify i nba to aktualizacje składów bo silnik gry jakby z 2013r.
Przydałoby się miec jakąś scigankę- nie wymagam symulatora ale
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vauecki: Z gier niejaponskich, ktore sa exclusivami na NS (badz wii), poza Mario i Zelda to masz :
- Animal Crossing
- Monster Hunter Rise
- Donkey Kong
- Luigi's Mansion 3
-
  • Odpowiedz
W eshopie jest promka na Bioshock Collection za 83,60 zł. Ktoś może grał na #nintendoswitch ? Spoko port?
Grałem wcześniej tylko w Infinite na PC i zajebiście mi się podobał. Od 1 się niestety na PC odbiłem bo już była leciwa, ale na Switchu strasznie dobrze mi takie starsze gry wchodzą. Tak było np. z Doom 3.
W.....t - W eshopie jest promka na Bioshock Collection za 83,60 zł. Ktoś może grał na...

źródło: comment_1620832769hBoRljIZwVKi3HYVgHvmXx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jaka ta Zelda jest dobra, a jeszcze nie przeszedłem startowego biomu. Jedynie wkurza, że nie da się biegać z pochodnią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A i jeszcze jedno, tego chodzącego robota koło kapliczki da się pokonać?
#nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jak widać nie wszystko co jest na początku da się od razu pokonać


@Tratak: gra jest tak skonstruowana, ze jak sie uprzesz to od razu po odblokowaniu samouczka (jak dostaniesz lotnie) to mozesz isc gdzie chcesz, nawet na finalowego bossa i jak masz skilla to go pokonasz. jednak lepiej na spokojnie sobie eksplorowac swiat bo jest piekny i roznorodny :)
  • Odpowiedz
#nintendoswitch

Dzisiaj przyjdzie moja konsola (kupiona głównie dla Ring Fit, ale pewnie coś jeszcze spróbuję ograć).
Chciałbym zapytać - jak wygląda dystrybucja gier na Switch? Gdzie kupować gry? Domyślam się, że nie ma czegoś na wzór Game Passa?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem #ringfitadventure na #nintendoswitch. Trochę się wahałem, że nie spełni moich oczekiwań, ale jak okazało się to był dobry zakup. Postanowiłem trochę schudnąć, więc zacząłem się rozglądać za używanymi maszynami do cardio (orbitrek, rowerek), ale takie urządzenie zajmuje trochę miejsca w pokoju, więc pomyślałem, czy nie kupić Ring Fit. Dałem za niego 350 zł, więc cena 3 karnetów siłowni. Jako, że na siłkę ostatnio się nie wybieram
materazzi - Kupiłem #ringfitadventure na #nintendoswitch. Trochę się wahałem, że nie ...

źródło: comment_1620658787Ap7wsZfIjcD6MP1AFOOJT7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niedługo skończę wiedzmina na switchu I mam pytanie o Zelde. Nigdy nie grałem,nie wiem o co tam chodzi w fabule ale każdy poleca i się mocno zastanawiam nad kupnem.Pytanie czy warto

#nintendoswitch
#gry
#konsole
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dejmikoc: fabuła jest mało ważna, cześci nie są ze sobą powiązane.
Największy fun z Zeldy będzie jak potraktujesz to jako przygode (taką prawdziwą a nie pozanwanie fabuły) i zaczniesz sie bawić światem. ja po 100h w zeldzie odkrywam nowe mechaniki, które jak odkryjesz to brzmią sensownie ale gra Ci ich w zaden sposób nie komunikuje
  • Odpowiedz
@kirk85:

nie widze sensu, kazdy kto mial ograc juz dawno ogral na pc, ps czy x.


I dlatego wydali na Switcha Diablo 3, Wiedźmina, Skyrima i wiele innych długo po ich premierach na inne platformy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jak co, ale podejrzewam, że kariery w branży gier nie robisz xD
  • Odpowiedz
Dobra pierwsze podsumowanie #nintendoswitch po kilku dniach od zakupu.

- Sklep to istny paździeż, w którym promowane gry są na poziomie niższym, niż darmówki na Androida
- Po odsączeniu Japońszczyzny zostaje nam kilkanaście tytułów
- Po odsądzeniu indyków zostaje nam kilka tytułów.

Ze sklepu zostało zakupione Final Fantasy 7 i... tyle. Nie licząc staroci, nic ciekawego ta konsola nie ma do zaoferowania. Jest parę perełek jak Monster Hunter czy Zelda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sierran: jak kupiłeś konsole której głównym atutem oprócz mobilności jest japonszczyzna i indyki, a nie lubisz japońszczyzny i indyków to źle dobrałeś produkt do swoich potrzeb i oczekiwań. Sprzedaj i tyle bo to konsola nie dla ciebie :)
  • Odpowiedz