via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zales360: jak ktoś ma wykupiony pakiet family to można do niego dodać 7 osób (w sumie może być 8) i każdy ma normalny dostęp do grania online (i wszelkich bonusów)
  • Odpowiedz
@frutson: to, że rise ma napisy to jeszcze nic nadzwyczajnego patrząc, że World też je ma, ale że tak niszowa gra jak MHS w Polsce dostała napisy to mnie zaskoczyło xD

Zaskoczyło mnie to na tyle że kupie to Stories na premierę aby wesprzeć takie akcje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dziś wchodzi aktualizacja Super Mario Party, dodają tryb online i chyba jakieś nowe tryby. No nie spodziewałem się, że Nintendo ożywi jeszcze tą dobrą ale całkowicie zapomnianą przez nich gierkę. #nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przymierzam się do kupna #nintendoswitch - aktualnie posiadam XSX i kompletnie nie interesowałem się Switchem (bo od początku team xbox od 360).
Posiadacie jakieś rady - czego unikać, jaką wersje kupić, jakieś rewizje były?

Dzięki za porady!
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shagot: @Exxan: chyba żadnego end game nie ma - skończyłem całość, splatynowałem i dla mnie nie ma endgame-u. W pierwszym DLC doszła chyba jakaś arena (bądź areny na czas? ale nie mam potwierdzenia bo jeszcze nie ograłem - czekam na promkę na dlc)
  • Odpowiedz
@Nort: Tak, kupiłem na premierę i polecam z całego serduszka.
Oczywiście, jeżeli lubisz gierki tego typu, przeciwnika gatunku do niego nie przekona.
  • Odpowiedz
#nintendoswitch Czy jeśli moja konsola ma numer seryjny sugerujący, że jest hackowalna, to czy mogę upadatować system, czy wtedy straci ona tę możliwość?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurcze, ale bym pograł w jakąś nową Zeldę. Przeszedłem od deski do deski BOTW prawie rok temu, sprzedałem Switcha po przejściu wszystkich interesujących mnie tytułów i tego nie żałuję, bo w międzyczasie nie wyszło nic dla dorosłych, co by mnie interesowało - singlowego z kampanią, wysokobudżetowego, co nie jest przesiąknięte japońszczyzną.

Nie byłoby sensu grać drugi raz w BOTW, a i tak tęsknię za Zeldą. Za pobieganiem w Gerudo secie po pustyni...
piotrveyner - Kurcze, ale bym pograł w jakąś nową Zeldę. Przeszedłem od deski do desk...

źródło: comment_1619298058VkfPSqYcWqj9steGEtSkc2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzymaj się Mirek, mam to samo! Polecam z całego serca Immortals Fenyx Rising. Świetna kampania, podobna mechanika gry i duży otwarty świat.
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach