Działa wam eshop? #nintendoswitch
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Jag1enka
via Wykop Mobilny (Android)- 0

cutecatboy
via iOS- 1
@Jag1enka: W kratkę, dzisiaj próbowałem włączyć i przez kilka pierwszych prób wywalało mi błąd, ze nie można się połączyć. Dopiero za którymś razem udało mi się wejść

Jag1enka
- 1
@cutecatboy: ja miałam to samo, teraz już u mnie działa
Właśnie skończyłem podstawkę wiedzmina 3 na switchu i ogrywam dodatek krew i wino i wg mnie przebija podstawkę. Serce z Kamienia trzyma poziom?
#konsole
#gry
#nintendoswitch
#konsole
#gry
#nintendoswitch
źródło: comment_1620558211foItT2rMvt4TOFNveHZjTL.jpg
Pobierz#nintendoswitch
Mirasy opłaca się kupić obecnie Nintendo switch ? Czy może szykuje się jakąś nowsza konsola od Nintendo ?
Planuje kupić pod ring fit
Jeśli jednak kupować to ta konsola ma jakieś konkretne wersje? Jak w przypadku Xbox albo PS ?
Mirasy opłaca się kupić obecnie Nintendo switch ? Czy może szykuje się jakąś nowsza konsola od Nintendo ?
Planuje kupić pod ring fit
Jeśli jednak kupować to ta konsola ma jakieś konkretne wersje? Jak w przypadku Xbox albo PS ?
- 19
- 0
- 0
Dzięki! Coś przegapiłem
- 1
No halo o której ten Baldurs Gate Dark Alliance bedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałem se kupić w eszopie, myślałem, że będzie o 15 czy tam 16 tak jak to przeceny w czwartek startują a nie ma ciągle. Kiedy to? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Siemka mirki, myśle by być kolejnym nielicznym posiadaczem #nintendoswitch. Granie na PC czasami wręcz nuży a Xbox jakoś mnie nie ciągnie.Zakup jakoś będzie do 2 miesięcy i tu mam dylemat czy kupić jakąś używkę v2 za 1000 zł na gwarancji jak się trafi czy lepiej nie cebulic i dołożyć te 400? Ogólnie dołożyć to nie byłby problem gdyby nie fakt ze jeszcze się uczę i średnio z zarobieniem a
- 3
@Kurvinox_domino:
Nintendo sprzedało więcej Switchy niż Microsoft Xboxów 360, a do wakacji przegonią PS3.
nielicznym
Nintendo sprzedało więcej Switchy niż Microsoft Xboxów 360, a do wakacji przegonią PS3.
- 1
@Kurvinox_domino: A no i mam często jakieś spotkania z innymi znaj to przyda się jakieś luźne granie w Mario z znajomymi na tv
- 3
https://youtu.be/rwyk7AFLcFM
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (ʘ‿ʘ)
Już jutro Baldurs Gate Dark Alliance na Nintendo Switch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111oneone
#nintendoswitch #baldursgate
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (ʘ‿ʘ)
Już jutro Baldurs Gate Dark Alliance na Nintendo Switch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111oneone
#nintendoswitch #baldursgate
@Baron_Nintendo: I na PS2 i XBOX, ten sam. Na PC ma trafiać w późniejszym terminie jeszcze w tym roku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
konto usunięte via iOS
- 6
Mam już tę konsolę ponad rok i moje przemyślenia i finalna ocena są takie:
1. Za mało gier AAA, które nie są japońszczyzną.
2. Gry wysokiej jakości i grywalne od Nintendo, ale na Innosa, ile można grać w infantylne tytuły? Gdzie fabuła, gdzie głębia? Same zręcznościówki!
3. Wiedźmin w pociągu to świetna sprawa.
4. Najlepsza konsola do indyków.
5. Zelda to jest to.
1. Za mało gier AAA, które nie są japońszczyzną.
2. Gry wysokiej jakości i grywalne od Nintendo, ale na Innosa, ile można grać w infantylne tytuły? Gdzie fabuła, gdzie głębia? Same zręcznościówki!
3. Wiedźmin w pociągu to świetna sprawa.
4. Najlepsza konsola do indyków.
5. Zelda to jest to.
źródło: comment_1620308424e6QcqajuycBLR78U2JjWRF.jpg
Pobierz- 6
@maly_ludek_lego: gry które wymieniłeś trafiły na Switcha "przypadkiem" lata po swoich premierach. Głównie aby pokazać że taka konwersja jest możliwa.
@maly_ludek_lego: Podpisuje się obiema rękami. Biblioteka Online to jakiś komiczny żart - dlaczego do tej pory nie ma tam gierek z GBC czy GBA to ja tego nie rozumiem.
Co do gier, to tak jak już wszyscy wspomnieli - jak usuniesz z równania japońszczyznę, to zostaje raptem pare gierek - Mariany, Zelda, Mario Kart, Smash i... to w sumie wszystko. Ja poza wymienionymi grałem jeszcze w Pokemony (serdecznie nie polecam),
Co do gier, to tak jak już wszyscy wspomnieli - jak usuniesz z równania japońszczyznę, to zostaje raptem pare gierek - Mariany, Zelda, Mario Kart, Smash i... to w sumie wszystko. Ja poza wymienionymi grałem jeszcze w Pokemony (serdecznie nie polecam),
@LuckyLuke_2776: pomysl sobie, że jak ja kupowałem swojego 2 lata temu to już były osoby co czekały na pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyLuke_2776: @OmarBongo: @Moroder: @vieniasn: I co mu tak doradzacie. Może niech się wstrzyma jeszcze te 3 tygodnie do premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1620311599fUdZNoRnrrGorhsFdB2zYT.jpg
PobierzJakby ktoś był ciekaw to tak wygląda fake pro controller z aliexpress, na 1 rzut oka jest jak oryginał
#nintendoswitch
#nintendoswitch
źródło: comment_1620304526NCuT3vZa5uaqAGOb4cel7f.jpg
Pobierz- 0
@Hrabia_Heheszko: a to chyba jeszcze nie, ja zamówiłem swój egzemplarz miesiąc temu
@kawaczekoladowa a ile bateria w takim trzyma? Ogromną zaletą pro controllera jest to że bateria trzyma z 40h grania. Przy takim dualshocku 4 to naprawdę robi robotę.
- 8
Jesteśmy za połową drogi do pobicia sprzedaży Nintendo DS-a. #nintendoswitch ma nie tylko niezłe szansę zostać najlepiej sprzedającym się handheldem, a nawet i konsolą ogólnie.
A pamiętam te dyskusje 4 lata temu, gdy trzeba było ludziom tłumaczyć, że konsola przenośna, na którą wyjdą Poki, Mario i Monster Hunter to jest murowany hit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konsole #gry
A pamiętam te dyskusje 4 lata temu, gdy trzeba było ludziom tłumaczyć, że konsola przenośna, na którą wyjdą Poki, Mario i Monster Hunter to jest murowany hit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konsole #gry
źródło: comment_1620299363g0SBqQKDi9kda22ccz3ZNy.jpg
Pobierz@Theos: Echh gdyby wydali port starszych gierek Pokemon z gameboya to byłbym wniebowzięty
- 4
@cutecatboy: Gdzieś były plotki ze ma wyjść pokemon master collection czy jakoś tak z 3 pierwszymi genami
Grał ktoś może w ghostrunnera na konsoli? Warte do ogrania na padzie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #nintendoswitch #ps5
#xbox #nintendoswitch #ps5
- 1
@Benzoesan: tak mam na #xboxseriesx rewelacja jesli lubisz zręcznościówki
@MarchwiowySok Fajnie, będzie można dorobić. Tylko czy mnie nie oszukają i przeleją te 15k? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tesseract: 11 czarwca
- 4
Kupiłam sobie (żałuję że nie wcześniej, zwłaszcza że od jutra na siłkę wracam) - jakie to jest fajne! Tylko pozycje z jogi mogłyby być bardziej dynamiczne też. Ale ogólnie jest bombowo.
#ringfit #nintendo #nintendoswitch #fitness
#ringfit #nintendo #nintendoswitch #fitness
@Jcdx a ogólnie po czasie polecasz? teraz na.promocji jest na Amazonie i myślę czy by nie kupić różowe i kaszojadowi
- 0
Polecam. Fajna zabawa - to erpeg, gdzie tak naprawdę stajesz się postacią. Ja w to prawie nie gram teraz, bo siedzę na siłce 5xtyg, ale gdyby tfu tfu nas zamknęli znów, to będzie łojone na max
#nintendoswitch był jakiś discord zrzeszający mikrów od nintendo. Ktoś może linkiem poratować?
@HeniegPrime: Chyba @PanManiek spamował tu jakims discordem swego czasu.





























