@Jag1enka: W kratkę, dzisiaj próbowałem włączyć i przez kilka pierwszych prób wywalało mi błąd, ze nie można się połączyć. Dopiero za którymś razem udało mi się wejść
  • Odpowiedz
#nintendoswitch
Mirasy opłaca się kupić obecnie Nintendo switch ? Czy może szykuje się jakąś nowsza konsola od Nintendo ?
Planuje kupić pod ring fit

Jeśli jednak kupować to ta konsola ma jakieś konkretne wersje? Jak w przypadku Xbox albo PS ?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No halo o której ten Baldurs Gate Dark Alliance bedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałem se kupić w eszopie, myślałem, że będzie o 15 czy tam 16 tak jak to przeceny w czwartek startują a nie ma ciągle. Kiedy to? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka mirki, myśle by być kolejnym nielicznym posiadaczem #nintendoswitch. Granie na PC czasami wręcz nuży a Xbox jakoś mnie nie ciągnie.Zakup jakoś będzie do 2 miesięcy i tu mam dylemat czy kupić jakąś używkę v2 za 1000 zł na gwarancji jak się trafi czy lepiej nie cebulic i dołożyć te 400? Ogólnie dołożyć to nie byłby problem gdyby nie fakt ze jeszcze się uczę i średnio z zarobieniem a
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam już tę konsolę ponad rok i moje przemyślenia i finalna ocena są takie:
1. Za mało gier AAA, które nie są japońszczyzną.
2. Gry wysokiej jakości i grywalne od Nintendo, ale na Innosa, ile można grać w infantylne tytuły? Gdzie fabuła, gdzie głębia? Same zręcznościówki!
3. Wiedźmin w pociągu to świetna sprawa.
4. Najlepsza konsola do indyków.
5. Zelda to jest to.
m.....o - Mam już tę konsolę ponad rok i moje przemyślenia i finalna ocena są takie:
...

źródło: comment_1620308424e6QcqajuycBLR78U2JjWRF.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly_ludek_lego: Podpisuje się obiema rękami. Biblioteka Online to jakiś komiczny żart - dlaczego do tej pory nie ma tam gierek z GBC czy GBA to ja tego nie rozumiem.
Co do gier, to tak jak już wszyscy wspomnieli - jak usuniesz z równania japońszczyznę, to zostaje raptem pare gierek - Mariany, Zelda, Mario Kart, Smash i... to w sumie wszystko. Ja poza wymienionymi grałem jeszcze w Pokemony (serdecznie nie polecam),
  • Odpowiedz
Jesteśmy za połową drogi do pobicia sprzedaży Nintendo DS-a. #nintendoswitch ma nie tylko niezłe szansę zostać najlepiej sprzedającym się handheldem, a nawet i konsolą ogólnie.

A pamiętam te dyskusje 4 lata temu, gdy trzeba było ludziom tłumaczyć, że konsola przenośna, na którą wyjdą Poki, Mario i Monster Hunter to jest murowany hit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konsole #gry
Theos - Jesteśmy za połową drogi do pobicia sprzedaży Nintendo DS-a. #nintendoswitch ...

źródło: comment_1620299363g0SBqQKDi9kda22ccz3ZNy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłam sobie (żałuję że nie wcześniej, zwłaszcza że od jutra na siłkę wracam) - jakie to jest fajne! Tylko pozycje z jogi mogłyby być bardziej dynamiczne też. Ale ogólnie jest bombowo.
#ringfit #nintendo #nintendoswitch #fitness
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Jcdx a ogólnie po czasie polecasz? teraz na.promocji jest na Amazonie i myślę czy by nie kupić różowe i kaszojadowi
  • Odpowiedz
Polecam. Fajna zabawa - to erpeg, gdzie tak naprawdę stajesz się postacią. Ja w to prawie nie gram teraz, bo siedzę na siłce 5xtyg, ale gdyby tfu tfu nas zamknęli znów, to będzie łojone na max
  • Odpowiedz