Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zastanawiam się nad kupnem #nintendoswitch i teraz pytanie - w jakie gry oprócz zeldy warto zagrać? Co jest hitem, must have tej konsoli? Obecnie mam PS4 i większość hitów ograłem.
- 117
Mam takie dziwne pytanie
Jakie znacie #gry w których można mieć kota? xD
Simsy z dodatkami - wiadomo, w Divinity: Original Sin II w pierwszym akcie - ale gdzie jeszcze?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #gry #pcmasterrace #konsole #nintendoswitch #xbox #ps5 #koty #kitku
Jakie znacie #gry w których można mieć kota? xD
Simsy z dodatkami - wiadomo, w Divinity: Original Sin II w pierwszym akcie - ale gdzie jeszcze?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #gry #pcmasterrace #konsole #nintendoswitch #xbox #ps5 #koty #kitku
źródło: comment_16255445370PMgM25UZ0MjmMaZ1RJUls.jpg
Pobierz- 373
@Atreyu:
W ac valhalla można mieć kotka na swojej łodzi. Dodatkowo po wiosce chodzą kotki, które można brać na ręce i głaskać.
W ac valhalla można mieć kotka na swojej łodzi. Dodatkowo po wiosce chodzą kotki, które można brać na ręce i głaskać.
Pro Controller > gowno > pad z joyconow
Takie wrazenia z pierwszej sesji z Pro Controllerem. Must have. Szkoda, ze po przegraniu ponad 200 godzin na Switchach, ale coz... :D i w koncu moge miec w nosie nieuchronnie zmierzajace do driftu galki w joyconach.
Podobnie moge powiedziec, ze nikomu nie polecam Lite. No chyba ze ktos chce do samolotu, pociagu czy roboty lub do grania na dwor i nie ma TV/monitora. Mialem
Takie wrazenia z pierwszej sesji z Pro Controllerem. Must have. Szkoda, ze po przegraniu ponad 200 godzin na Switchach, ale coz... :D i w koncu moge miec w nosie nieuchronnie zmierzajace do driftu galki w joyconach.
Podobnie moge powiedziec, ze nikomu nie polecam Lite. No chyba ze ktos chce do samolotu, pociagu czy roboty lub do grania na dwor i nie ma TV/monitora. Mialem
źródło: comment_16255265543XqAEnRLY0hgCZa4Dx1PRx.jpg
Pobierz@szakabanana: Mój ulubiony pad ever, chociaż wiem że ma wielu przeciwników.
Jeśli nie przeszkadza Ci brak analogowych triggerów to jak najbardziej.
Jeśli nie przeszkadza Ci brak analogowych triggerów to jak najbardziej.
- 1
Szybka ankieta:
Dla uproszczenia przyjmijmy, że osoby uczące się nadal w liceum/technikum są w grupie „wykształcenie średnie”, a w trakcie studiów „wykształcenie wyższe”
Proszę nie oszukiwać.
#ps5 #xboxseriesx #nintendoswitch
Dla uproszczenia przyjmijmy, że osoby uczące się nadal w liceum/technikum są w grupie „wykształcenie średnie”, a w trakcie studiów „wykształcenie wyższe”
Proszę nie oszukiwać.
#ps5 #xboxseriesx #nintendoswitch
Korelacja wykształcenia w stosunku do ulubionej konsoli. Moja ulubiona konsola to:
- Nintendo Switch - mam wykształcenie średnie 6.3% (19)
- Nintendo Switch - mam wykształcenie wyższe 21.3% (64)
- Xbox series x - mam wykształcenie średnie 5.0% (15)
- Xbox series x - mam wykształcenie wyższe 16.3% (49)
- Ps5 - mam wykształcenie średnie 8.7% (26)
- Ps5 - mam wykształcenie wyższe 42.3% (127)
Komentarz usunięty przez autora
@Co_to_bedzie: Na portalu zdominowanym przez 15-latków pytasz ludzi o to, czy maja wykształcenie średnie czy wyższe XD
Ukończyłem Doki Doki literature club plus na Nintendo Switch i tego żałuję. Mogłem sobie na lapku ograć i doświadczenie dzięki zupełnie innego poziomu immersji byłoby o 100% lepsze. Myślę też, że sporo kwestii "technicznych" należałoby ogarnąć inaczej. Np "instalacja" wirtualnej maszyny przy pierwszym uruchomieniu dałaby namiastkę wersji PC. Mi "OS" ujawnił się pierwszy raz po tym, jak jedna z postaci zaczęła gadać o pewnych plikach ;) Mimo wszystko doceniam nietuzinkowość tytułu i
źródło: comment_1625494816WVPuH0SWyIOUbbAnUMZCz0.jpg
PobierzMireczki i Mirabelki, gracie jeszcze w #animalcrossing?
Jak gra wyszła to strasznie mi się wydawała fajna, ale nie miałam wtedy switcha, nigdy też nie grałam w AC, a bardzo lubię gry sanboxowe.
Jakiś czas temu koleżanka pożyczyła mi switcha z ACNH (sama w ogóle nie gra) i założyłam sobie wyspę od nowa. I kurcze po paru tygodniach muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana.
Jak gra wyszła to strasznie mi się wydawała fajna, ale nie miałam wtedy switcha, nigdy też nie grałam w AC, a bardzo lubię gry sanboxowe.
Jakiś czas temu koleżanka pożyczyła mi switcha z ACNH (sama w ogóle nie gra) i założyłam sobie wyspę od nowa. I kurcze po paru tygodniach muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana.
- 3
@nika_blue: ta gra to jedna wielka wydmuszka, szkoda czasu na to. Już wolę w demo Miitopia pograć (✌ ゚ ∀ ゚)☞
źródło: comment_1625490480pnFaM6Ops8VGMm6B3CPHON.jpg
Pobierz@nika_blue: tysiące godzin w tej serii spędziłem, kilkaset w New Horizons. Trzeba to lubić i tyle. Zajęcie miałem na okrągły rok.
Czy #diablo3 na #nintendoswitch ma możliwość grania w singleplaerze czy tylko multi?
- 0
@Jednobrewy a za ile masz ;)?
@Czerwony_Krokodyl polecanko. Bardzo fajnie gra się na Switchu w Diablo. Zwłaszcza w handheldzie. Czekam z niecierpliwością na remaster dwójki który też wyjdzie na Switcha (。◕‿‿◕。)
@withoutSmallGarden: @lenovo99: @silverherb: gram już od kilku dni i w sumie mogę potwierdzić że trzyma 30 fpsów tak z 99% czasu, w ogole grając na handheldzie ma się wrażenie że jest więcej niż 30fps.
Zajebista gierka na pstryka POLECAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zajebista gierka na pstryka POLECAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@withoutSmallGarden: LIGHTS OUT GUERILLA RADIO
#nintendoswitch #switchpromocje #ringfitadventure
Ring fit adventure za 220 / 245 / 270zl (41 / 46 / 51GBP ) z wysyłka z amazon.co.uk
KOD RABATOWY:
DISCOUNT5P - 5GBP
Ring fit adventure za 220 / 245 / 270zl (41 / 46 / 51GBP ) z wysyłka z amazon.co.uk
KOD RABATOWY:
DISCOUNT5P - 5GBP
źródło: comment_1625459330Vtx0Trxdopc8m9PQnaBcvW.jpg
Pobierz@PurpleHaze: a clo z UK?
- 0
Nie jest doliczany podatek, wysyłka 3,2GBP już wliczona w podana wyżej cenę w złotówkach.
@piotrveyner: jak wyzej.
Amazon sam dolicza oplaty celne (vat), w tym wypadku nic takiego nie ma, adres podany na PL.
- 4
No więc gram sobie w tego #hades i jako fan #deadcells czy #hollowknight czy ogólnie roguelitów to stwierdzam że jest w pytę
Jest teraz na promocji u Gabena
#gry #pcmasterrace #konsole #nintendoswitch #oswiadczenie
Jest teraz na promocji u Gabena
#gry #pcmasterrace #konsole #nintendoswitch #oswiadczenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Waderra: zielonkom się nie ufa
albo jest niespelna rozumu. Kto oczekuje od gry ze bedzie super, bo tak twierdzi jej tworca (siedzacy gdzies w garazu)?
@piotrveyner: no coś w tym jest, ale wiesz w tym kraju wystarczy zadzwonić domofonem i powiedzieć "poczta" lub "kurier" i cię wpuszczą na 99%, także ten, nie oczekiwał bym zbyt wiele.
Takie coś wysmarowałem: kilka słów na temat serii No More Hereos, która przeszła długą drogę od bycia exem na sprzętu Nintendo, przez porty na inne sprzęty, do kolejnego exa, tym razem na #nintendoswitch
Zapraszam i polecam, #grafomanel
#nomoreheroes #nmh #gry #pcmasterrace (bo od niedawna też mają opcję by zagrać) #niemampomyslownatag
Zapraszam i polecam, #grafomanel
#nomoreheroes #nmh #gry #pcmasterrace (bo od niedawna też mają opcję by zagrać) #niemampomyslownatag
@ja-jasiek: tekst fajny, ale razi mnie początek... Travis nie został zabójcą by mieć hajs na figurki, tylko po to by ona się z nim przespała (jak zostanie numerem jeden), co dla niego jest ważnym elementem drugiej części
Dlatego musiał co chwila płacić kasę, by umówiła go na walkę z następnymi topowymi zabójcami
Dlatego musiał co chwila płacić kasę, by umówiła go na walkę z następnymi topowymi zabójcami
- 1
3
Nintendo dalej walczy z RomUniverse. Oskarżony nie płaci rat po 50 USD

Aby spłacić zasadzone odszkodowanie wobec Nintendo w wysokości 2,115 mln USD płacąc 50 USD miesięcznie, właściciel RomUniverse musiałby żyć jeszcze 3525 lat. Ponieważ nie spłacił pierwszej raty, Nintendo domaga się sądowego permanentnego zakazu ponownego uruchomienia RomUniverse.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wydajemi się, że już kiedyś o to pytałem, ale czy ktoś z was używa folii matowej na ekran #nintendoswitch ?
Czy taka https://allegro.pl/oferta/folia-matowa-antiglare-nintendo-switch-10869289177 lub https://allegro.pl/oferta/nintendo-switch-hydrogel-hydrozel-matowy-gel-folia-10613361057 w zupełności wystarczy, żeby pozbyć się z ekranu odbicia otoczenia, między innym swojej facjaty
Czy taka https://allegro.pl/oferta/folia-matowa-antiglare-nintendo-switch-10869289177 lub https://allegro.pl/oferta/nintendo-switch-hydrogel-hydrozel-matowy-gel-folia-10613361057 w zupełności wystarczy, żeby pozbyć się z ekranu odbicia otoczenia, między innym swojej facjaty
@Segr3gator: pozbędziesz się ostrości już na i tak słabym ekranie. Miałem i odradzam, w słońcu i tak gowno będzie widać.
Finalnie założyłem zwykle szkło zabezpieczające.
Finalnie założyłem zwykle szkło zabezpieczające.
- 1
@Issac: pozostaje chyba samemu się przekonać, czy będzie w moim przypadku to bardzo odczuwalne
Przy wymianie analoga w joy-conie zauważyłem, że w jego środku pan Japończyk zostawił swoje mazaki pisane ołówkiem. Zarówno w lewym, jak i w prawym( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miał tak może ktoś z Was?
#nintendoswitch
Miał tak może ktoś z Was?
#nintendoswitch
źródło: comment_1625396788mOOZZiKCPXWufjg5meCqrZ.jpg
Pobierz- 0
Mirki, poleci ktoś jakiś serwis konsoli #nintendoswitch w Warszawie, który ogarnie wymianę chipu M92T36?
Konsola wali błędem 2162-0002, a rozwiązaniem jest wymiana tego chipu:
https://www.youtube.com/watch?v=zI4bK9y2pw4
Konsola wali błędem 2162-0002, a rozwiązaniem jest wymiana tego chipu:
https://www.youtube.com/watch?v=zI4bK9y2pw4
Mk challange na drugie przejscie BOTW: Zelda bedzie nosila ladne ciuszki, nie musi nosic z duzym armorem :)
Wiem jednak, ze juz labiryntow, tych kamiennych i monumemtalnych, nie bede przechodzil. Przeszedlem za pierwszym razem sam wszystkie i bylo to trudne i czasochlonne :)
Pierwszy raz gre przeszedlem z rok temu i juz zatesknilem.
#zelda #nintendoswitch
Wiem jednak, ze juz labiryntow, tych kamiennych i monumemtalnych, nie bede przechodzil. Przeszedlem za pierwszym razem sam wszystkie i bylo to trudne i czasochlonne :)
Pierwszy raz gre przeszedlem z rok temu i juz zatesknilem.
#zelda #nintendoswitch
źródło: comment_1625361978ZboXXMNUtc7wIYCftLRzl7.jpg
Pobierz- 2
Wiem jednak, ze juz labiryntow, tych kamiennych i monumemtalnych, nie bede przechodzil. Przeszedlem za pierwszym razem sam wszystkie i bylo to trudne i czasochlonne :)
@piotrveyner: tylko z jednym się męczyłem, dwa z trzech dało się ogarnąć "od góry" gdzie iść xD
Wie ktoś może dlaczego nie można kupić aktualnie isaaca na switcha? #nintendoswitch #pytanie #thebindingofisaac
Mogę sprzedać, bo w sumie więcej w Hadesa gran, ile chcesz dać xD
- 0
@DzikiByk16: Bo za niedługo ma wyjść pudełkowe Repentance
































źródło: comment_16255594907gdihFiGRd6TEbkBTGPYZy.jpg
Pobierz@Zwanek: Uuuu, w końcu ktoś kto myśli podobnie jak ja xD