Ukończyłem wczoraj Super Meat Boy Forever i na usta ciśnie mi się tylko jeden tekst - "Look How They Massacred My [Meat] Boy". Premiera kontynuacji SMB była dla mnie niemałym zaskoczeniem, bo pamiętam newsy, że gra powstaje, potem co jakiś czas przekładano datę debiutu, aż pewnego dnia zapragnąłem sprawdzić, co tam się z tą produkcją dzieje i okazało się, że już wyszła. Mam wrażenie, że było o tym totalnie cicho, scrollując fejsa
kaczek93 - Ukończyłem wczoraj Super Meat Boy Forever i na usta ciśnie mi się tylko je...

źródło: comment_16255594907gdihFiGRd6TEbkBTGPYZy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Zastanawiam się nad kupnem #nintendoswitch i teraz pytanie - w jakie gry oprócz zeldy warto zagrać? Co jest hitem, must have tej konsoli? Obecnie mam PS4 i większość hitów ograłem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pro Controller > gowno > pad z joyconow

Takie wrazenia z pierwszej sesji z Pro Controllerem. Must have. Szkoda, ze po przegraniu ponad 200 godzin na Switchach, ale coz... :D i w koncu moge miec w nosie nieuchronnie zmierzajace do driftu galki w joyconach.

Podobnie moge powiedziec, ze nikomu nie polecam Lite. No chyba ze ktos chce do samolotu, pociagu czy roboty lub do grania na dwor i nie ma TV/monitora. Mialem
piotrveyner - Pro Controller > gowno > pad z joyconow

Takie wrazenia z pierwszej s...

źródło: comment_16255265543XqAEnRLY0hgCZa4Dx1PRx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybka ankieta:

Dla uproszczenia przyjmijmy, że osoby uczące się nadal w liceum/technikum są w grupie „wykształcenie średnie”, a w trakcie studiów „wykształcenie wyższe”

Proszę nie oszukiwać.

#ps5 #xboxseriesx #nintendoswitch

Korelacja wykształcenia w stosunku do ulubionej konsoli. Moja ulubiona konsola to:

  • Nintendo Switch - mam wykształcenie średnie 6.3% (19)
  • Nintendo Switch - mam wykształcenie wyższe 21.3% (64)
  • Xbox series x - mam wykształcenie średnie 5.0% (15)
  • Xbox series x - mam wykształcenie wyższe 16.3% (49)
  • Ps5 - mam wykształcenie średnie 8.7% (26)
  • Ps5 - mam wykształcenie wyższe 42.3% (127)

Oddanych głosów: 300

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem Doki Doki literature club plus na Nintendo Switch i tego żałuję. Mogłem sobie na lapku ograć i doświadczenie dzięki zupełnie innego poziomu immersji byłoby o 100% lepsze. Myślę też, że sporo kwestii "technicznych" należałoby ogarnąć inaczej. Np "instalacja" wirtualnej maszyny przy pierwszym uruchomieniu dałaby namiastkę wersji PC. Mi "OS" ujawnił się pierwszy raz po tym, jak jedna z postaci zaczęła gadać o pewnych plikach ;) Mimo wszystko doceniam nietuzinkowość tytułu i
lukasarei - Ukończyłem Doki Doki literature club plus na Nintendo Switch i tego żałuj...

źródło: comment_1625494816WVPuH0SWyIOUbbAnUMZCz0.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasarei: no wiem wiem, ale jak to kupię na switchu to jest największa szansa że w ogóle znajdę czas żeby zagrać :):)
Wcześniej nie kupowałem bo myślałem że to jakieś zwykle visual novel jakich mnóstwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Mireczki i Mirabelki, gracie jeszcze w #animalcrossing?

Jak gra wyszła to strasznie mi się wydawała fajna, ale nie miałam wtedy switcha, nigdy też nie grałam w AC, a bardzo lubię gry sanboxowe.

Jakiś czas temu koleżanka pożyczyła mi switcha z ACNH (sama w ogóle nie gra) i założyłam sobie wyspę od nowa. I kurcze po paru tygodniach muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jest doliczany podatek, wysyłka 3,2GBP już wliczona w podana wyżej cenę w złotówkach.


@piotrveyner: jak wyzej.
Amazon sam dolicza oplaty celne (vat), w tym wypadku nic takiego nie ma, adres podany na PL.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
albo jest niespelna rozumu. Kto oczekuje od gry ze bedzie super, bo tak twierdzi jej tworca (siedzacy gdzies w garazu)?


@piotrveyner: no coś w tym jest, ale wiesz w tym kraju wystarczy zadzwonić domofonem i powiedzieć "poczta" lub "kurier" i cię wpuszczą na 99%, także ten, nie oczekiwał bym zbyt wiele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ja-jasiek: tekst fajny, ale razi mnie początek... Travis nie został zabójcą by mieć hajs na figurki, tylko po to by ona się z nim przespała (jak zostanie numerem jeden), co dla niego jest ważnym elementem drugiej części

Dlatego musiał co chwila płacić kasę, by umówiła go na walkę z następnymi topowymi zabójcami
  • Odpowiedz
Wydajemi się, że już kiedyś o to pytałem, ale czy ktoś z was używa folii matowej na ekran #nintendoswitch ?
Czy taka https://allegro.pl/oferta/folia-matowa-antiglare-nintendo-switch-10869289177 lub https://allegro.pl/oferta/nintendo-switch-hydrogel-hydrozel-matowy-gel-folia-10613361057 w zupełności wystarczy, żeby pozbyć się z ekranu odbicia otoczenia, między innym swojej facjaty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Segr3gator: pozbędziesz się ostrości już na i tak słabym ekranie. Miałem i odradzam, w słońcu i tak gowno będzie widać.
Finalnie założyłem zwykle szkło zabezpieczające.
  • Odpowiedz
Mk challange na drugie przejscie BOTW: Zelda bedzie nosila ladne ciuszki, nie musi nosic z duzym armorem :)

Wiem jednak, ze juz labiryntow, tych kamiennych i monumemtalnych, nie bede przechodzil. Przeszedlem za pierwszym razem sam wszystkie i bylo to trudne i czasochlonne :)

Pierwszy raz gre przeszedlem z rok temu i juz zatesknilem.

#zelda #nintendoswitch
piotrveyner - Mk challange na drugie przejscie BOTW: Zelda bedzie nosila ladne ciuszk...

źródło: comment_1625361978ZboXXMNUtc7wIYCftLRzl7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem jednak, ze juz labiryntow, tych kamiennych i monumemtalnych, nie bede przechodzil. Przeszedlem za pierwszym razem sam wszystkie i bylo to trudne i czasochlonne :)


@piotrveyner: tylko z jednym się męczyłem, dwa z trzech dało się ogarnąć "od góry" gdzie iść xD
  • Odpowiedz