Ale tak szczerze po co mieliby wydawać wersję pro jeżeli aktualna tak dobrze się sprzedaje? Sam chętnie zobaczyłbym pro na premierę BotW2 żeby nie powtórzył się znowu las koroków ale raczej nie ma na to szans. Chyba, że Nina specjalnie opóźnia ten tytuł żeby za rok/dwa wydać go na potężniejszą wersję. Z drugiej strony pojawienie się wejścia ethernet może sugerować, że Nintendo chce na serio wejść w rozwiązania chmurowe a wtedy bebechy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

krolik_wie_lepiej
- 1
- 6
Czyli nowa Zelda będzie w 15fps, ale przynajmniej kolory będą ładne.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
konto usunięte
- 1
@kaczek93: i dźwięk będzie lepszy. na co komu zwiększona wydajność.
Przypominam, że Nintendo do końca 2012 roku i premiery WiiU, miało konsolę domową bez HD. Wii oferowało jedynie 480p, a znaczna część gier miała proporcje 4:3.
Także 4K mogły oczekiwać tylko osoby bez pojęcia o tej firmie. Może w kolejnej generacji konsol firmy, za 5-6 lat, będzie sprzęt, który w trybie stacjonarnym będzie oferował upscalowane tytuły do 4K.
#nintendoswitch
Także 4K mogły oczekiwać tylko osoby bez pojęcia o tej firmie. Może w kolejnej generacji konsol firmy, za 5-6 lat, będzie sprzęt, który w trybie stacjonarnym będzie oferował upscalowane tytuły do 4K.
#nintendoswitch
@piotrveyner: nikt się nawet nie oszukiwał że będzie 4K, ale FHD na 6/7calach to standard.
8lat temu już w telefonach było..
8lat temu już w telefonach było..
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wersję pro wymyśliliście sobie WY, fanboje
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 4
@jadalny_kasztan: Płacz, bo nie wyszła konsola, którą sami sobie wymyślili
@Baron_Nintendo: Piszą to co się klika
- 5
To jest niesamowite, nawet im się nazwy nie chciało wymyślać.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 4
Nie ma większych debili niż fanboje Nintendo and you can't change my mind. Fanboje Sony czy MS mają przynajmniej wydajny sprzęt i nowe gry częściej niż raz na 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu cyk minimalne usprawnienia pyk pyk a sprzedaż stonks.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Nie ma większych debili niż fanboje Nintendo and you can't change my mind. Fanboje Sony czy MS mają przynajmniej wydajny sprzęt i nowe gry częściej niż raz na 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu cyk minimalne usprawnienia pyk pyk a sprzedaż stonks.
@L3gion: alez piecze, smaruj i nie zaluj masci!!! nie wiem co mnie bardziej rozbawilo: twoje oburzanie sie tym ze korporacja zarabia czy
Tak tylko przypominam że OLEDy Samsunga mają paskudny 'purple smearing' w ciemnych kolorach, a to wg plotek jest wlasnie ekran od Samsunga. Black crush też ale to już w różnym stopniu na różnych telefonach.
Tak żeby ktoś nie pomyślał że to będzie idealny ekran, lepszy od byle jakiego LCD ale ciemne gry mogą być upierdliwe.
#nintendoswitch
Tak żeby ktoś nie pomyślał że to będzie idealny ekran, lepszy od byle jakiego LCD ale ciemne gry mogą być upierdliwe.
#nintendoswitch
@MisPluszowyZWadaWymowy: trzeba poczekać na recki bo może nie będzie tak źle lub wyjdą jeszcze jakieś smaczki xD
Plucie w twarz, a sojaki będą udawać, że pada deszcz.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Czekam tylko na preordery i szarpię.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Czyli w sumie dla osoby, która gra pod TV/monitorem to nic sie nie zmieni na lepsze?
Czy to druga rewizja sprzętowa z myślą o ludziach grających przenośnie?
#nintendoswitch
Czy to druga rewizja sprzętowa z myślą o ludziach grających przenośnie?
#nintendoswitch
- 0
@piotrveyner: W sumie to chyba tak, jedyny plus dla kogoś kto gra na TV to port LAN
@Turczyk: można adapter usb podłaczyć do docka i tez mieć lan
jest opcja wymiany baterii z v2 do v1? Mam v1 mało używaną i pewnie bateria padła tam po roku niewłączania
#nintendoswitch
#nintendoswitch
konto usunięte via Android
- 3
@glos_zenady To ta sama bateria :P Procesor w innej technologii jest wykonany i mniej prądu pobiera
@glos_zenady: Dokładnie tak jak @radkiewiczmariusz pisze - dłuższy czas pracy baterii wynika z innego procka i jego energooszczednosci względem poprzednika. Teoretycznie bateria jednak tez może być zmieniona, trzeba by pewnie poszukać gdzieś info czy na pewno będzie pasować
Mi tam zmiana ekranu na OLED wystarczy
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Dodanie do 4-letniej konsoli lepszej matrycy, polepszenie głośników (które i tak były dobre, a sporo gra w słuchawkach), dodanie ethernetu do doku - wszystko za skromne podniesienie ceny z MSRP 300 do 350 dolarów, czyli w Polsce ta konsola będzie kosztować z 1750 zł. Zajebisty deal. Może będzie chodzić w 15 klatkach, ale przynajmniej kolorki ładne
Wyszło nowe #nintendoswitch z oledem. Jak to Nintendo, miało być pro, jest lepszy ekran i te same bebechy co mają już 200 lat xd
miała byc wersja pro a dostajemy nowego switcha z wiekszym lepszym ekranem i lepszymi glosnikami XDDDD
#nintendoswitch #konsole #gry
#nintendoswitch #konsole #gry
13
Trailer nowego modelu Nintendo Switch - OLED model

Meet the newest entry to the Nintendo Switch family! Nintendo Switch (OLED model) brings the versatility of the Nintendo Switch experience with a vibrant 7-inch OLED screen, a wide adjustable stand, and more. Nintendo Switch (OLED model) releases on October 8.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Nowa wersja konsoli już w październiku
https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch-Family/Nintendo-Switch-OLED-model-/Nintendo-Switch-OLED-model--2000984.html
#nintendoswitch #nintendo
https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch-Family/Nintendo-Switch-OLED-model-/Nintendo-Switch-OLED-model--2000984.html
#nintendoswitch #nintendo
- 1
@Pepeb: eeee, ekran nowy, wejscie internetowe, wiecej pamieci, lepsze glosniki. nie wyglada to dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Octopath Traveler vs Bravely Default 2 vs Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age
Co kupić na pstryczka? Dodaje ankiete ale bym również prosił o komentarze z podaniem dlaczego wybraliście daną gierke :).
#nintendoswitch #gry #jrpg
Co kupić na pstryczka? Dodaje ankiete ale bym również prosił o komentarze z podaniem dlaczego wybraliście daną gierke :).
#nintendoswitch #gry #jrpg
Która Gra
- Octopath Traveler 31.9% (15)
- Bravely Default 2 12.8% (6)
- Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age 55.3% (26)
Komentarz usunięty przez autora
@Karling: myśle ze spokojnie w max 500 pln się zmieścisz xD
- 6
Ukończyłem wczoraj Super Meat Boy Forever i na usta ciśnie mi się tylko jeden tekst - "Look How They Massacred My [Meat] Boy". Premiera kontynuacji SMB była dla mnie niemałym zaskoczeniem, bo pamiętam newsy, że gra powstaje, potem co jakiś czas przekładano datę debiutu, aż pewnego dnia zapragnąłem sprawdzić, co tam się z tą produkcją dzieje i okazało się, że już wyszła. Mam wrażenie, że było o tym totalnie cicho, scrollując fejsa
źródło: comment_16255594907gdihFiGRd6TEbkBTGPYZy.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ale ostatecznie wciąż mam niezbyt wymagające Wrath of the Lamb na Steamie
@Zwanek: Uuuu, w końcu ktoś kto myśli podobnie jak ja xD





















