Ale tak szczerze po co mieliby wydawać wersję pro jeżeli aktualna tak dobrze się sprzedaje? Sam chętnie zobaczyłbym pro na premierę BotW2 żeby nie powtórzył się znowu las koroków ale raczej nie ma na to szans. Chyba, że Nina specjalnie opóźnia ten tytuł żeby za rok/dwa wydać go na potężniejszą wersję. Z drugiej strony pojawienie się wejścia ethernet może sugerować, że Nintendo chce na serio wejść w rozwiązania chmurowe a wtedy bebechy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam, że Nintendo do końca 2012 roku i premiery WiiU, miało konsolę domową bez HD. Wii oferowało jedynie 480p, a znaczna część gier miała proporcje 4:3.

Także 4K mogły oczekiwać tylko osoby bez pojęcia o tej firmie. Może w kolejnej generacji konsol firmy, za 5-6 lat, będzie sprzęt, który w trybie stacjonarnym będzie oferował upscalowane tytuły do 4K.

#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma większych debili niż fanboje Nintendo and you can't change my mind. Fanboje Sony czy MS mają przynajmniej wydajny sprzęt i nowe gry częściej niż raz na 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu cyk minimalne usprawnienia pyk pyk a sprzedaż stonks.
#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma większych debili niż fanboje Nintendo and you can't change my mind. Fanboje Sony czy MS mają przynajmniej wydajny sprzęt i nowe gry częściej niż raz na 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu cyk minimalne usprawnienia pyk pyk a sprzedaż stonks.


@L3gion: alez piecze, smaruj i nie zaluj masci!!! nie wiem co mnie bardziej rozbawilo: twoje oburzanie sie tym ze korporacja zarabia czy
  • Odpowiedz
Tak tylko przypominam że OLEDy Samsunga mają paskudny 'purple smearing' w ciemnych kolorach, a to wg plotek jest wlasnie ekran od Samsunga. Black crush też ale to już w różnym stopniu na różnych telefonach.

Tak żeby ktoś nie pomyślał że to będzie idealny ekran, lepszy od byle jakiego LCD ale ciemne gry mogą być upierdliwe.
#nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glos_zenady: Dokładnie tak jak @radkiewiczmariusz pisze - dłuższy czas pracy baterii wynika z innego procka i jego energooszczednosci względem poprzednika. Teoretycznie bateria jednak tez może być zmieniona, trzeba by pewnie poszukać gdzieś info czy na pewno będzie pasować
  • Odpowiedz
Dodanie do 4-letniej konsoli lepszej matrycy, polepszenie głośników (które i tak były dobre, a sporo gra w słuchawkach), dodanie ethernetu do doku - wszystko za skromne podniesienie ceny z MSRP 300 do 350 dolarów, czyli w Polsce ta konsola będzie kosztować z 1750 zł. Zajebisty deal. Może będzie chodzić w 15 klatkach, ale przynajmniej kolorki ładne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wyszło nowe #nintendoswitch z oledem. Jak to Nintendo, miało być pro, jest lepszy ekran i te same bebechy co mają już 200 lat xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Octopath Traveler vs Bravely Default 2 vs Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age
Co kupić na pstryczka? Dodaje ankiete ale bym również prosił o komentarze z podaniem dlaczego wybraliście daną gierke :).


#nintendoswitch #gry #jrpg

Która Gra

  • Octopath Traveler 31.9% (15)
  • Bravely Default 2 12.8% (6)
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age 55.3% (26)

Oddanych głosów: 47

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem wczoraj Super Meat Boy Forever i na usta ciśnie mi się tylko jeden tekst - "Look How They Massacred My [Meat] Boy". Premiera kontynuacji SMB była dla mnie niemałym zaskoczeniem, bo pamiętam newsy, że gra powstaje, potem co jakiś czas przekładano datę debiutu, aż pewnego dnia zapragnąłem sprawdzić, co tam się z tą produkcją dzieje i okazało się, że już wyszła. Mam wrażenie, że było o tym totalnie cicho, scrollując fejsa
kaczek93 - Ukończyłem wczoraj Super Meat Boy Forever i na usta ciśnie mi się tylko je...

źródło: comment_16255594907gdihFiGRd6TEbkBTGPYZy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach