@piotrveyner: wiem że mało pomocne, ale mam 'starego' słicza i mam taki zasilacz jak po lewej C0.

Jak już kolega wyżej napisał - oba zasilacze mają takie same parametry więc można je używać zamiennie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deodatus: 2 dychy to w sumie kupiłem, niby coop to z młodym pogram jak będzie okazja :D ale dzięki za reckę, za tą cenę może być krótkie i wtórne
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam za 600 zł Switcha Lite, sama konsola i ładowarka, wersja turkusowa. Transakcja przez OLX, w cenie przesyłka paczkomatem.

Mam też do sprzedania kartę Samsunga 512 GB do Switcha. Jako nowa w Media Markt kosztowala 399 zl, teraz na Allegro minimum 250 zł. Powiedzmy, że chcę 180 zł.

#nintendoswitch #nintendo #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam ponownie posiadaczy switchow :) moje trzecie juz podejscie do tej konsoli i mam nadzieje, ze ten egzemplarz, zostanie u mnie na pare lat a nie pare miesiecy.

Udalo mi sie dorwac taki zestaw za 1080 zl. Musze tylko opylic Lite za 620 i druga pare joyconow za 150, co powinno sie udac :)

#nintendoswitch #nintendo #konsole
piotrveyner - Witam ponownie posiadaczy switchow :) moje trzecie juz podejscie do tej...

źródło: comment_1625078082yGMeDZl9n5ek3eFBz7qnX6.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@juliusz-slowacki: Nintendo nie sprzeda taniej dystrybutorom, od lat walczą z rynkiem wtórnym za pomocą utrzymania ceny, gdy technologia produkcji tanieje

Mają od groma asów w rękawie, nawet nie do końca etycznych jak brak amiibo
  • Odpowiedz
Mam problem z grą Fuser. Po podłączeniu Switcha do TV i włączeniu trybu freestyle gra zawiesza się po około 5-10 minutach. Macie może podobnie ?

"the software was closed because an error occurred".

#nintendoswitch #fuser
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dyzmund: źle przeczytałem twój komentarz. Myślałem, że pisałeś w odniesieniu do dual sense no i stawianie xklocowego pada nad pro padem od nintendo wcale nie czyni z niego jakiegoś d--------o kontrolera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pady do xkloca są przeciętne. Dla mnie wręcz nawet niewygodne.

A co do pro controllerów to zgoda.
  • Odpowiedz
Mialem kupic Switcha V2 pod granie na telewizorze, ale znowu wpadl Lite poldarmo :/ Gosc mial wystawiona konsole z Astral Chain za 700, ale obnizyl do 650 i Astral Chain zamienil mi na Zelde BOTW. Do tego w zestawie byl futeral z BOTW.

No coz, znow popykam sobie w najlepsza gierke swiata, teraz na koncie kupionym od jednego z mireczkow mam jeszcze DLC. Z czasem pewnie zamienie na V2 ( ͡°
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: Ja bym się nie zastanawiał, ani nie czekał. Dla mnie topowe tytuły tylko okazyjnie do pogrania w trybie przenośnym (ale głównie poboczne czynności, bez fabuły). Już wolałbym, żeby wyszedł Switch stacjonarny zamiast Lite-a. Telewizor naprawdę robi robotę w większych grach.
  • Odpowiedz
Sprzedam konsolę + gry: (fizyczne wersje) animal crossing, paper mario oraz (cyfrowe) golf story, mariokart 8 deluxe i mario rabbits kingdom battle. 46h używana - tak pokazuje profil. Stan bdb+++. :) A i to jest switch v2 - ten z lepszą baterią. Jest jeszcze gwarancja ok. rok z tego co pamiętam
#nintendoswitch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DmowhoTheKing ale za 1300 kupisz nowa w sklepie ;)


@cziterus: No nie kupisz. Obecnie Switch stoi po 1500, w niektórych sklepach 1550, a często nawet nie ma. Swojego wyrwałem w piątek w dobrej cenie, ale nie aż tak dobrej. 1300zł za nówkę dziś bez szans.
  • Odpowiedz