Wszystko
Najnowsze
Archiwum
671
Polak potrafi Świat nie wierzy!

Hej, przyznam, że jestem nowy na wykopie i chciałem się z wami czymś podzielić. Ostatnio wydałem grę na Nintendo Switch na rynku Europy, Ameryk i Australii. Postanowiłem ją reklamować zgonie z prawdą czyli, że zrobiłem ją sam od A do Z. Wrzuciłem kilka...
z- 188
- #
- #
- #
- #
Co się opłaca bardziej kupić dla dziewczynki 8-9 lat na prezent Playstation 4 czy 5? Może Nintendo switch? Chrześniaczka marzy o konsoli. Słyszałem że PS5 ma bardzo drogie gry.
#pytanie #gry #konsole #playstation #nintendoswitch
#pytanie #gry #konsole #playstation #nintendoswitch
- 4
@tylkoocosspytam: animal crossing i zelda na switcha, albo Mario. Mnóstwo zabawy ^^
@tylkoocosspytam: zdecydowanie Switch, tu mozesz tez kupic Switcha Lite i jesli wystarczy jej handheld to spoko. Tylko uzywki 1st party kosztuja po 150 zl, a nowki nie tanieja i sa na poziomie 230 zl
Właśnie skończył się specjalny stream na którym pokazano między innymi popremierowe wsparcie dla Monster Hunter Stories 2. Mi się podobało, ja to kupuję. :D
#gry #monsterhunter #monsterhunterstories2 #pcmasterrace #nintendoswitch
#gry #monsterhunter #monsterhunterstories2 #pcmasterrace #nintendoswitch
źródło: comment_1625233516X4Abc2AYXWD7P4lL8rfm3K.jpg
PobierzChce ktoś? Bo na olx wystawiam zaraz. Ceny standard, paczkomat stawiam ja. #nintendoswitch
źródło: comment_162521786584UQyIcnHrV8luL3zQBv6y.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zirytowana_plaszczka: To nie jest japońska gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech cię artstyle nie zwiedzie, gra stworzona przez amerykanca
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Kraniec: grałem ze spolszczeniem i moim zdaniem jest bez zarzutu
Sprzedam Nintendo Switch Lite turkusowe z kartą 64, animal crossing, FIFA 21 i etui za drobne 850 zł.
Wystawione na olx. Możliwa wysyłka.
#nintendoswitch #nintendo #sprzedam #konsole
Wystawione na olx. Możliwa wysyłka.
#nintendoswitch #nintendo #sprzedam #konsole
Sprzedam za 600 zł Switcha Lite, sama konsola i ładowarka, wersja turkusowa. Transakcja przez OLX, w cenie przesyłka paczkomatem.
Mam też do sprzedania kartę Samsunga 512 GB do Switcha. Jako nowa w Media Markt kosztowala 399 zl, teraz na Allegro minimum 250 zł. Powiedzmy, że chcę 180 zł.
#nintendoswitch #nintendo #konsole
Mam też do sprzedania kartę Samsunga 512 GB do Switcha. Jako nowa w Media Markt kosztowala 399 zl, teraz na Allegro minimum 250 zł. Powiedzmy, że chcę 180 zł.
#nintendoswitch #nintendo #konsole
@piotrveyner: jakie ma prędkości realne?
- 0
@kuriozalny_prestydygitator: pojecia nie mam
- 20
=====[NINTENDO SWITCH]=====
Sky: Children of the Light za FREE
#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #nintendoswitch #nintendo
Sky: Children of the Light za FREE
Wszystkie moje wpisy są do znalezienia pod tagiem #metodzikpoleca ZAPRASZAM do obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.
#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #nintendoswitch #nintendo
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witam ponownie posiadaczy switchow :) moje trzecie juz podejscie do tej konsoli i mam nadzieje, ze ten egzemplarz, zostanie u mnie na pare lat a nie pare miesiecy.
Udalo mi sie dorwac taki zestaw za 1080 zl. Musze tylko opylic Lite za 620 i druga pare joyconow za 150, co powinno sie udac :)
#nintendoswitch #nintendo #konsole
Udalo mi sie dorwac taki zestaw za 1080 zl. Musze tylko opylic Lite za 620 i druga pare joyconow za 150, co powinno sie udac :)
#nintendoswitch #nintendo #konsole
źródło: comment_1625078082yGMeDZl9n5ek3eFBz7qnX6.jpg
Pobierz@piotrveyner fajne hobby mirek. A mam pytanie jedno. Dlaczego ta konsola zawsze jest taka droga? Co ją wyróżnia na tle innych urządzeń?
@juliusz-slowacki: Nintendo nie sprzeda taniej dystrybutorom, od lat walczą z rynkiem wtórnym za pomocą utrzymania ceny, gdy technologia produkcji tanieje
Mają od groma asów w rękawie, nawet nie do końca etycznych jak brak amiibo
Mają od groma asów w rękawie, nawet nie do końca etycznych jak brak amiibo
- 0
Mam problem z grą Fuser. Po podłączeniu Switcha do TV i włączeniu trybu freestyle gra zawiesza się po około 5-10 minutach. Macie może podobnie ?
"the software was closed because an error occurred".
#nintendoswitch #fuser
"the software was closed because an error occurred".
#nintendoswitch #fuser
@szczompaj: Ale Nintendo certyfikuje (jak widać xD) gry przed dopuszczeniem ich do sprzedaży na swoją platformę - w celu kontroli jakości (jak widać xD).
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Wzruszające momenty z gier, na które nie byliśmy gotowi
https://nerdheim.pl/post/wzruszajace-momenty-z-gier/
#gry #pcmasterrace #xbox #xboxone #ps4 #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
https://nerdheim.pl/post/wzruszajace-momenty-z-gier/
#gry #pcmasterrace #xbox #xboxone #ps4 #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
źródło: comment_16250757939Ayux45FdfL4GSVqSfQiJG.jpg
Pobierz@Nerdheim: W sumie to nie kojarzę żadnej z tych gier z obrazka poza Gris, w które i tak nie grałem ¯\_(ツ)_/¯
- 5
- 0
Jak to jest z zakończeniem w Botw? Miałem zaliczony quest ze wspomnieniami, a mimo to nie wyświetliła mi się ta scenka między endingiem a tą po napisach.
#zelda #nintendoswitch #gry
#zelda #nintendoswitch #gry
#nintendoswitch pro controller to jednak nad pad :)
Nie zrozum mnie źle, ale pro controler na tle zwykłych nawet padów od xboxa to bazarowa zabawka...
@dyzmund: iks de
@dyzmund: źle przeczytałem twój komentarz. Myślałem, że pisałeś w odniesieniu do dual sense no i stawianie xklocowego pada nad pro padem od nintendo wcale nie czyni z niego jakiegoś d--------o kontrolera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pady do xkloca są przeciętne. Dla mnie wręcz nawet niewygodne.
A co do pro controllerów to zgoda.
A co do pro controllerów to zgoda.
Mialem kupic Switcha V2 pod granie na telewizorze, ale znowu wpadl Lite poldarmo :/ Gosc mial wystawiona konsole z Astral Chain za 700, ale obnizyl do 650 i Astral Chain zamienil mi na Zelde BOTW. Do tego w zestawie byl futeral z BOTW.
No coz, znow popykam sobie w najlepsza gierke swiata, teraz na koncie kupionym od jednego z mireczkow mam jeszcze DLC. Z czasem pewnie zamienie na V2 ( ͡°
No coz, znow popykam sobie w najlepsza gierke swiata, teraz na koncie kupionym od jednego z mireczkow mam jeszcze DLC. Z czasem pewnie zamienie na V2 ( ͡°
@piotrveyner: Zawsze możesz wystawić na sprzedaż i dołożyć do zwykłego switcha.
@piotrveyner: Ja bym się nie zastanawiał, ani nie czekał. Dla mnie topowe tytuły tylko okazyjnie do pogrania w trybie przenośnym (ale głównie poboczne czynności, bez fabuły). Już wolałbym, żeby wyszedł Switch stacjonarny zamiast Lite-a. Telewizor naprawdę robi robotę w większych grach.
- 0
Czesc, jestem nowym posiadaczem nintendo switch lite, moglby ktos polecic dobre etui, szklo hartowane i karte pamieci?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Sprzedam konsolę + gry: (fizyczne wersje) animal crossing, paper mario oraz (cyfrowe) golf story, mariokart 8 deluxe i mario rabbits kingdom battle. 46h używana - tak pokazuje profil. Stan bdb+++. :) A i to jest switch v2 - ten z lepszą baterią. Jest jeszcze gwarancja ok. rok z tego co pamiętam
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@DmowhoTheKing ale za 1300 kupisz nowa w sklepie ;)
- 1
@DmowhoTheKing ale za 1300 kupisz nowa w sklepie ;)
@cziterus: No nie kupisz. Obecnie Switch stoi po 1500, w niektórych sklepach 1550, a często nawet nie ma. Swojego wyrwałem w piątek w dobrej cenie, ale nie aż tak dobrej. 1300zł za nówkę dziś bez szans.




























źródło: comment_1625306966e6kYBINzrYGYCwMf65hKwJ.jpg
PobierzJak już kolega wyżej napisał - oba zasilacze mają takie same parametry więc można je używać zamiennie.