Chytre leśne dziadki z Kraju Kwitnącego Gówna chyba nie wiedzą że za 1300zł u nas wyrwiesz Series S i kaprawym okiem nie spojrzysz na ten wyziew do Breath of the Wild o mocy gorszej niż większość współczesnych telefonów komórkowych. Kasta gorsza niż alkus Jim i złotousty mitoman z milionem exów Phil.
#nintendoswitch #nintendo #konsole #gry
M.....s - Chytre leśne dziadki z Kraju Kwitnącego Gówna chyba nie wiedzą że za 1300zł...

źródło: comment_1625656618KTcclka8vS1frHuEy7Xgsp.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterOfShadows:

Chytre leśne dziadki z Kraju Kwitnącego Gówna chyba nie wiedzą że za 1300zł u nas wyrwiesz Series S


No potężne korpo, które siedzi w branży gier od dekad nie ma o tym pojęcia. Dlatego ten Xbox sprzedaje się jak świeże bułeczki, a Switcha nikt nie kupuje. A nie, czekaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chciałem zapytać bo jestem bardzo ciekawy a może ktoś pamięta. Czy za czasów dsa i 3dsa też było na wykopie takie bóldupienie i sranie ogniem na lewo i prawo jak teraz przy zapowiedzi Switcha z OLEDEM? Bo znając Nintendo od lat, te nadzieje na Switcha Pro w tym roku (o ile w ogóle) można porównać do nadziei z awansem Polskiej drużyny piłki nożnej w tegorocznym Euro xd tzn nie powiem no. Sam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chrusto: ja też siedzę na v1 i planuję dalej, ale nie dlatego, że czekam na mocniejszy sprzęt, ale to za mało zmian dla mnie na moje potrzeby

W tym roku nie zapowiedzą już "pro" na pewno
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-nacon-connect-2021/
Podsumowanie prezentacji Nacon Connect 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/

#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-nacon-connect-2021/
Pod...

źródło: comment_1625596302r0GjzlPyeXJCRuQUzBu6VI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moonastro: bedzie to najlepszy wybor dla nowego nabywcy i wielu z nas pewnie zrobi upgrade z czasem, ale dla osob grajacych przed TV nie bedzie zadnego argumentu. Takze V1 i V2 sie trzymaja mocno, i dobrze
  • Odpowiedz
Ja tam jestem zadowolony, że nie zaprezentowali pro, swoją konsole kupiłem zaraz po premierze wersji V2 i brak następnej generacji sprawił, że ten zakup był jeszcze bardziej opłacalny. Przez co najmniej następne dwa lata będziemy dostawali nowe gry na nasze switche.
#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Travva: ja nie czekam, gram wciąż na swoim v1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) część plotek się sprawdziła, ciekawe czy miała być mocniejszą wersją w tym roku, ale niedobory w elektronice przełożyły ten plan
  • Odpowiedz
#nintendoswitch Dodanie do 4-letniej konsoli „lepszej” matrycy (w cudzysłowie bo OLED to już jest standardem od X lat i nawet w Vicie był), polepszenie głośników (które i tak były dobre, a sporo gra w słuchawkach), dodanie ethernetu do doku - wszystko za skromne podniesienie ceny z MSRP 300 do 350 dolarów, czyli w Polsce ta konsola będzie kosztować z 1750 zł. Zajebisty deal. Może dalej będzie chodzić w 15 klatkach,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karol1337: gry od Nintendo uzasadniają wszystko, Większość graczy tej konsoli nie patrzy na klatki tylko odpala grę i dobrze się bawi nie racjonalizując sobie co chwila zakupu konsoli jej możliwościami technicznymi.
  • Odpowiedz
gry od Nintendo uzasadniają wszystko,


@juma777: tylko te gry ostatnio trochę kuleją niestety. Dużo gier które wypuszczają to porty z poprzednich gen. Ostatnio wypuścili też silnik do produkcji gier na switcha, który jest jakimś nieśmiesznym żartem - a to wypuściło bezpośrednio nintendo.
  • Odpowiedz
@lukasarei: miłej gry! :) Na pstryku gra wywala się wielu graczom (w tym mnie) w Mythril Mines, nie wiem czy tylko cyfra czy też w pudełkowej wersji.
Po wszystkich wydarzeniach trzeba wyjść z lokacji i wejść normalnie z powrotem. Wtedy nie powinno się wysypywać.
  • Odpowiedz
@orczysty: może kiedyś na starość, jak będę miał dużo czasu :D póki co, zależy mi na mobilności i możliwości "uśpienia" konsoli jednym guzikiem, bez stresu o następny savepoint ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#nintendoswitch
Serio, to sie oplaca wypuszczać V3, z nadal olbrzymimi ramkami.
To jest konsola ktora powinna wyjsc od poczatku..
Stopka a'la surface pro - ok ta plastikowa to niewypal
Gniazdo na RJ45 - super upgrade bulwo
OLED nadal pewnie 720p ? XDdd
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Issac: ale Ty masz bledny tok rozumowania, oni nie ida z nikim na wojne technologiczna i np nie ma zadnego parcia na jak najmniejsze ramki. Zawsze mozesz grac na najnowszym telefonie albo peespiec jak szukasz highendu technologicznego i ladnej grafiki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@brakloginuf: nintendo mogłoby prowadzić wojnę technologiczną z kasetami VHS.
Fanbojstwo przysłania Ci myślenie, dasz se wcisnąć starego pomidora widzę XDDDDD

@Quimeen
Handheldowo przez większość czasu byli no1, Switchem znowu udalo się odzyskać pas, ale coś czuję że będą doić tą krowę przez dekady niczym z GameBoyem. Zaraz znowu ich wyprze ktoś..
  • Odpowiedz
Ale tak szczerze po co mieliby wydawać wersję pro jeżeli aktualna tak dobrze się sprzedaje? Sam chętnie zobaczyłbym pro na premierę BotW2 żeby nie powtórzył się znowu las koroków ale raczej nie ma na to szans. Chyba, że Nina specjalnie opóźnia ten tytuł żeby za rok/dwa wydać go na potężniejszą wersję. Z drugiej strony pojawienie się wejścia ethernet może sugerować, że Nintendo chce na serio wejść w rozwiązania chmurowe a wtedy bebechy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach