Sprzedam konsolę + gry: (fizyczne wersje) animal crossing, paper mario oraz (cyfrowe) golf story, mariokart 8 deluxe i mario rabbits kingdom battle. 46h używana - tak pokazuje profil. Stan bdb+++. :) A i to jest switch v2 - ten z lepszą baterią. Jest jeszcze gwarancja ok. rok z tego co pamiętam
#nintendoswitch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DmowhoTheKing ale za 1300 kupisz nowa w sklepie ;)


@cziterus: No nie kupisz. Obecnie Switch stoi po 1500, w niektórych sklepach 1550, a często nawet nie ma. Swojego wyrwałem w piątek w dobrej cenie, ale nie aż tak dobrej. 1300zł za nówkę dziś bez szans.
  • Odpowiedz
@chrusto: Dzisiaj pokazał Kazuye jako nową postać do Smasha. Dodatkowo jako kostiumy trafiają Dragonborn ze Skyrima, Dante z Devil May Cry i Shantae czyli jedne z najbardziej chcianych postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skończyłem Paper Mario Origami King. Co prawda zmarnowałem 55 godzin podczas sesji, ale było mega warto! Z czystym sercem mogę polecić każdemu kto rozważa zakup. Zdecydowanie moje top 5 z gier na Switcha. Teraz czuję tylko pustkę. #nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kfasio: w PL nie ma serwisu xiaomi, konsole kupione w Polsce, polski patodystrybutor wysyla do Czech do naprawy.
Jak ci sie cos z----e, a to jest switch i on sie j---e predzej czy pozniej, to bedziesz w dupie.

Niewiadomo z jakiego regionu sa te konsole, sprzedawca sie zwinie i zostaniesz ekhem wydymany.

A co do reszty, jesli wysylka jest spoza unii to zaplacisz VAT 23%, nie wiem czy g2a pokazuje skad wysylane sa
  • Odpowiedz
@kfasio: sorry pisalem tam o xxiaomi, powinno byc nintendo.
Sklep z konsolami raczej sensowny, dziala juz dlugo, sam tam jakies gry kupowalem w preorderze.

Wysylka z UK, nie wiem czy nie wiaze sie z jakims podatkiem, UK wyszlo z EU i teraz tam sa jakies hocki klocki grane, trzebaby doczytac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tratak: Słaba przeróbka, nijak ma to się do rzeczywistości w dodatku. O ile jeszcze znajdą się ludzie lubiący hawajską, to dla sojbojów Nintendo jest po prostu jak religia, której trzeba bronić, choćby przeciwko logice.
  • Odpowiedz
Wypełniam właśnie ankiety za które potem będę mógł (ponoć xd) dostać kod na np 10 USD reedem code tylko pytanie teraz czy będę mógł to wykorzystać w pl? Bez bawienia się w jakieś vpn. Robił ktoś z was tak?
#nintendoswitch #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@youknowthisxd: zmieniasz region na WWW logujesz sie na konsoli do eshopu z tego regionu, dodajesz karte podarunkowa i kupujesz.

Jedyne ograniczenie, to jesli to karta na USA, to nie bedziesz mogl zmienic regionu, dopoki nie wydasz calej kasy.
Wiec albo trafisz na jakies smieci po 1-2 centy, a jak sie nie uda to kontakt z supprotem.
  • Odpowiedz
@mustafas00: nie każdemu smakuje kawior

Ty jesteś jedną z tych 2 osób na 100 który zelda nie przypadła do gustu, nie ma tu nad czym rwać szat i pisać słabe baity
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: @brudney: Na razie jestem zajarany, że ponoć są na Switcha takie gry jak Talos Principle. Jedna zagadkę na noc zawsze chętnie zrobię, a odpalanie stacjonarnek jakoś mniej mi się widzi. Minus, to wyższe ceny gier. Jeszcze większy minus, że najchętniej ogralbym na Switchu wszystkie gry, które zebrały się przez lata w tym samym m czasie - Zelda, Bayonetta, Mario Galaxy itp.;)
  • Odpowiedz
@423frewq4f23 @SpeedTemplar Żadna tragedia, używam i niczym podkreślam słowo niczym się nie różnią od tych do dodawanych do gier, obstawiam tą samą fabrykę.

Oczywiście przeglądaj te aukcje co mają dużą popularność bo pewnie i jakieś podróbki się zdarzają.
  • Odpowiedz
Czy jest dużo gier po Polsku na Switcha?
Chciałem siostrze sprezentować, ale ma 12 lat i po Angielsku jej ciężko będzie grać. Znajdzie coś z fabułą co jest z j. polskim?
Czy lepiej odpuścić na razie Switcha?

i czy jeśli nie zależy jej na graniu na TV to wystarczy jej wersja Lite?

#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duszek360: To się przynajmniej nauczy! Siostrzeńcowi zakupiłem pół roku po premierze, a właśnie niedawno skończył 12 lat. Na Zeldzie to się dopiero nauczył angielskiego. Na świadectwie ma od wczoraj 6! Dla takich dzieciaków, jak się wciągną, to nie ma nic ważniejszego niż zrozumienie NPC!

Nie zastanawiaj się!
  • Odpowiedz
  • 9
Fajna ta gra 55-60 godzin nabite a ja dopiero ubiłem jedną divine bestie jakoś przy 25 godzinach i mam około pół mapy odkryte. Przy tym tempie to 120h wpadnie na spokojnie i to w grze w której tylko się chodzi xD
Jedyny minus jest taki, że ciężko znaleźć jakieś nowe spodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zelda #zeldabotw #nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grał już ktoś w Mario Golf? Jaka opinia? Fajny tryb fabularny?
Właśnie odebrałem z paczkomatu ale program dopiero w weekend. #nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TiempoSanto: na te chwile na minus brak możliwości pominięcia ruchów cpu w kampanii i to że mechanika rushowania jest beznadziejna, promień skrętu jest na tyle słaby ze albo omijamy znajdźki albo co gorsza własną piłkę
  • Odpowiedz
@Brydzo: Tak, w docku i tabletop pad bądź prawy joycon działają jak wii mote z możliwością wycentrowania kursora. W trybie handheld dotykasz ekranu w miejscu, gdzie chcesz wywołać akcję kursorem.

Jest też opcja dla dwóch graczy, gdzie drugi gracz jest wyłącznie kursorem i Ci pomaga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy tylko dla mnie najwygodniejszy pad to 8bitdo pro+ controller? Nie dualsense, nie xbox, nie switch pro controller tylko 8bitdo. Kupiłem głównie dla #nintendoswitch a wyszło że gram na nim jeszcze częściej na PC bo tak mi odpowiada. #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawcio_cukierek: znasz takie powiedzenie o baletnicy? XD Ja zagram nawet jak mi dasz banana do doklejonymi przyciskami. A xboxiarzy palce bolą jak na ps trzeba kciuka dalej wysunąć ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan: mario golf mnie nie przekonuje, a w tony Hawk grałem do upadłego na pc gdy to była nowość ()

Edit : oczywiście mówię o premierze oryginalnej wersji, dlatego wybieram tonyego
  • Odpowiedz
Wow. Nieźle! Ja ciągle czekam na promocję na eshopie... Raz było za 80zł ale przegapiłem i czekam aż znowu będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz