Wpis z mikrobloga

Cześć @sirjoycon właśnie kupiłam Gierkę Twojej produkcji i szczerze mówiąc to gowno ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałam, ze jak się tak chwalisz to będzie zajebista a po 5 minutach jestem znudzona… z największych wad:
- brak fabuły, żadnego wprowadzenia, co jak i do czego, zero informacji kim jest postać i gdzie ona się znajduje, nawet w tak starej grze jak jjr wiedzieliśmy czemu jazz odbywa swoją podróż i walczy z żółwikami i innym tałatajstwem, a gra niedługo będzie miała 30 lat… już wtedy Twórcy wiedzieli jak zachęcić graczy
-samouczek, którego nie ma. Zazwyczaj sterowanie jest w opcjach, a na początku gry jest informacja o samouczku, który prowadzi do info o sterowaniu (samouczek to krótki wstęp w grze o tym jak grać, jak pokonywać przeciwników, jak się poruszać…).
-mało intuicyjne sterowanie i brak informacji o tym jak walczyć z przeciwnikami.
Jak już się tak chwalisz to daj chociaż coś porządnego, graficznie nie jest źle, niektórzy mają zajawki na taki klimat, ale tez bez przesady.
Nie pisz o zachwycie c--j wie kogo, bo w sumie to tylko ośmieszanie się… mało która gra zniechęciła mnie po 5 minutach grania. Twoja zdeklasowała wszystkie poprzednie kaszanki w jakie grałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) smuteg i prawie 10€ w------e w błoto. #niepolecam #niewiemjaktootagowac #nintendoswitch #gry
Waderra - Cześć @sirjoycon właśnie kupiłam Gierkę Twojej produkcji i szczerze mówiąc ...

źródło: comment_1625425120aW8HPis9IA6sjX4tfbC4BB.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Waderra raczej wątpię, że się da. Chociaż może jak trafisz na kogoś n--------o na supporcie to może pozwoli Ci wymienić na coś innego albo uj wie co ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: po samym opisie widac, ze pisal to ktos pod trolling albo jest niespelna rozumu. Kto oczekuje od gry ze bedzie super, bo tak twierdzi jej tworca (siedzacy gdzies w garazu)? Najlepsze gry maja milionowe budzety i robia je wielkie studia, o wyjatkach - czyli indykach, ktore trafily do serc graczy - kazdy slyszal. A Marrioza Cops nie jest chyba zadnym z tym przypadkow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Waderra: najczęściej dają one time refund w Nintendo, musisz z nimi pogadać, ale po eng na telefonie, czaty robią co mogą byś nie mogl zwrocic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
albo jest niespelna rozumu. Kto oczekuje od gry ze bedzie super, bo tak twierdzi jej tworca (siedzacy gdzies w garazu)?


@piotrveyner: no coś w tym jest, ale wiesz w tym kraju wystarczy zadzwonić domofonem i powiedzieć "poczta" lub "kurier" i cię wpuszczą na 99%, także ten, nie oczekiwał bym zbyt wiele.
  • Odpowiedz
żadnego wprowadzenia, co jak i do czego, zero informacji kim jest postać i gdzie ona się znajduje


@Waderra: polecam zagrać w Neverhooda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz