@Tylkotunasraciszczurapuscic1: ja mam lite i V1. Jeśli będziesz używał sprzętu tylko mobilnie to lite jest wygodniejszy od zwykłego przełącznika. Mi brakuje możliwości podpięcia pod TV, bo lubię czasem pograć na większym ekranie (starość nie radość, wzrok już nie ten).
  • Odpowiedz
Kupiłbym sobie jakaś gierkę z eshopu (nie idyka), coś co nie jest na raz (replayability). Można się dobrze bawić solo i z kimś (najlepiej multi). Na razie idealnie w to wpisuje się MH rise, ale to już mam :)! Polecicie coś?
#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za cholerę nie rozumiem o co chodzi ze Switchem.
Sam kupiłem niecałe 2 miechy temu nowego i jestem zachwycony. Na razie dalej nie przeszedłem Zeldy, mam już kupione Pokemony, Astral Chain, Mario Superstars, Mario Kart, Mario Party, Monster Hunter Rise.
Gier na konsolę jest mnóstwo i exclusivy od Nintendo to świetna zabawa. Konsola jest wygodna, możesz wziąć odpalić z uśpienia na kilka minut i schować, gry towarzyskie najlepsze jakie mogą być.
Ogólnie
F.....o - Za cholerę nie rozumiem o co chodzi ze Switchem.
Sam kupiłem niecałe 2 mie...

źródło: comment_1625911613nDolYRb9R8hu0VepykhIaO.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Szczerze dziwią mnie wpisy o soyboyach kupujących Switcha, zazwyczaj połączone z opinią, że tylko zaślepiony fanboy Nintendo może kupić taką konsole.

Przecież fakty są takie, że Switch nie ma konkurencji wśród handheldów. Co z tego, że PS i Xbox gwarantują 10x lepsza jakość jeśli nie weźmiesz tej konsoli do kibla, autobusu, na wykład, do parku, do hotelu czy nawet do łóżka.

Rynek mobilny to dramat - Android jest pełen scamu, IOS może
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@powaznyczlowiek: bo ludziw na tagach konsolowych to debile i połowa z nich jest tu tylko by się kłócić. A że Nintendo coraz bardziej popularne w Polsce to zaczęli wchidzic na switch owy tag. NAPRAWDĘ PRZYPADKIEM większość baitów czy zarzutem pojawiały się w podobnej formie na innych tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-playstiaion-state-of-play-lipiec-2021/
Podsumowanie prezentacji PlayStiaion State of Play lipiec 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/

#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-playstiaion-state-of-pla...

źródło: comment_16258573995W8tUWQe8vTy4Hr9Zaycvx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie nikt chyba jeszcze nie poruszył tematu. Ale czy skoro Nintendo wypuściło dużego Switcha z większym ekranem OLED, to myślicie, że możemy się też spodziewać wersji Lite z ekranerm OLED?
W sumie Lite z ekran OLED o wielkości 6,2" jak w V2 to by było nie głupie.

#nintendo #nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@piotrveyner w xkomie. Jakoś lubię ten sklep po prostu i dużo rzeczy tam kupuję. No i odbiór osobisty w mieście mam.
Ładna biała ale białe urządzenia wydają mi się mało praktyczne i mam wrażenie, że szybko się brudzą, żółkną. Chociaż mam białego klocka i niby wszystko z nim ok. Ale jednak preferuję czarne urządzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ptaszek99 ja paradoksalnie w większości gram w indyczki, nie w exy ¯\(ツ)/¯

A tam paradoksalnie. Normalna rzecz. Ludzie się srają o to że nie ma w co grać na tej konsoli a prawda jest taka że jak się ktoś chce bawić to znajdzie coś dla siebie a możliwości jest dużo.
A wyśmiewanie na.sile że jest tylko Zelda i Mario, jest słabe.
Jakoś jest to najlepiej teraz sprzedawana konsola
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@m_silvus: potwierdzam, pół roku temu jak spadł śnieg to pojechałem moimi seicento pod tesco pojeździć na ręcznym i nawet dobrze mi szło a nagle bokiem mnie minął iwata na joyconie z napisem oled, wtedy nie wiedziałem jeszcze o co chodzi, ale takiego driftu co o-----ł to nigdy nie widziałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugluck: imo najlepszy pomysł to xbox 360 + kinect. Jest mnóstwo gierek wspierających kinect czy to w singli czy multi. A jak Ci się znudzi kinect to masz sporą bibliotekę gier do ogrania. :)
  • Odpowiedz
Czy ten port USB który jest w tym dużym docku do switcha to jest jako wyjście video? Tzn że moge za pomocą tego usb połączyć się po usb do monitora i będzie działało? Czy nie obsługuje takiej opcji?
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co ludzie tak chcą tego Switcha Pro? Po to żeby trzeba było wydawać pieniądze na kolejną konsolę, bo starsze wersja nie będą wspierane w nowych produkcjach lub będą zamulały? Wydaje mi się, że lepiej kupić konsolę raz na 10 lat niż raz na 5.
#nintendoswitch
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michalski06: Tego nikt nie wie. Pewnie ubzdurali sobie, że chcą gry z lepszą grafiką. Problem w tym, że Nintendo grafikę miało zawsze w dupie a stawiali na grywalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wersja nie będą wspierane w nowych produkcjach lub będą zamulały? W


@Michalski06: gry już bez tego zamulają na obecnych switchach xD

Z niewiadomych mi przyczyn wszyscy chcą też, żeby na Switchu działały gry AAA, tak jak na innych
  • Odpowiedz
Z jednej strony fajnie by było mieć #nintendoswitch z większym ekranem OLED.
Z drugiej strony głos rozsądku mówi, że to jest coś co tak naprawdę #nintendo powinno wypuścić na premierę 4 lata temu, a dziś powinniśmy się zastanawiać czy warto zmieniać konsole na PRO ¯\_(ツ)_/¯
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tesseract: Brak konkretnego odświeżenia generacji rozczarowuje, ciekawe czy taka decyzja ma związek z brakami w elektronice na całym świecie.

V3 Oled omijam, ponieważ wciąż jest zbyt mało zmian dla mnie i mojego V1.
  • Odpowiedz