Po dwóch miesiącach jak kupiłem tak sprzedałem wersję Lite. Ba, z zyskiem i tego samego dnia po wystawieniu. I to chyba jedyny pozytyw z naszej współpracy.
Generalnie jak nie jestes fanboyem/ soyboyem lub zajawkowiczem biblioteki gier nintendo, tudzież dzieckiem max 13 lat to ciężko będzie ocenić całość Switcha bez użycia epitetów i przekleństw. Kpina to najlepsze, kulturalne okreslenie.
Oczekiwałem fajnej, przenosnej konsolki i byłem dosc otwarty ale niestety nie pykło.

Polityka nintendo,
vauecki - Po dwóch miesiącach jak kupiłem tak sprzedałem wersję Lite. Ba, z zyskiem i...

źródło: comment_1626789823ZWpHKhmmsUukGr7o4oGeAI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@vauecki: kolejny post typu "kupiłem konsole nie dla siebie, czemu nic nie robią podemnie" xD kurde, ja kocham RTS-y więc nie kupuje pleja czy Xboxa bo ich tam nie ma XD lubię za to Mariany i zeldy więc switch się u mnie sprawdza. Co jest w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupiłem okazyjnie od znajomego Nintendo Switch (v1 unpatched), ale z najnowszym firmware. Czy da się go jakoś zdowngradować do niższej wersji by móc zainstalować custom firmware?

#nintendoswitch #nintendo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Switch v1 ma lukę w hardwarere, nie software, więc wersja nie ma znaczenia.
Jak najnowszy Atmosphere wspiera 12.1, to się na nim uruchomi.
Co do gier, to masz kilka formatów (NSP i NSZ to obrazy wersji cyfrowych, a XCI to obrazy cartridży).
Nie jestem pewien, czy Atmosphere wspiera XCI - musisz doczytać.
Tutaj stronka z romami na Switcha: nsw2u (wpisz w google).
No i licz się z tym, że jak przerobisz i
  • Odpowiedz
Kurde, mam problem - za cholerę nie mogę kupić nic przez e-shop. Klikam, że kupuję, wpisuję numer karty, wszystkie inne dane, klikam Next i dostaję komunikat "unable to display page" (błąd 2811-1007). Ktoś miał podobny problem?
#nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klemens_anon: taa, mam tak samo. Jedyny sposób jaki działa u mnie to kupowanie przez przeglądarkę. Na switchu dodaję tytuł, który chcę kupić do wish listy, potem wchodzę na https://my.nintendo.com -> ustawienia konta -> shop menu -> wish list i stamtąd wybieram tytuł. Pewnie jest łatwiejszy sposób, ale jestem zbyt leniwy żeby go znaleźć xD.
  • Odpowiedz
Ok, Nintendowe świry. Trzy lata po sprzedaży mojego Nintendo Switcha, postanowiłem, że wracam do gry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przez ten czas w ogóle nie śledziłem nowinek.

Jakie gierki polecacie? Pojawiło się coś ciekawego?
Może niedługo będzie premiera czegoś nowego? Czy nowa odsłona Fify to dalej tylko aktualizacja składów czy raczej udało
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkich! Chciałem podzielić się informacją o premierze mojej gry platformowo-przygodowej na #nintendoswitch.
Gra dzieje się w realiach fantasy na terenach pustynnej Kapadocji. Główny bohater w którego wciela się gracz jest mnichem, jego historię poznajemy za pośrednictwem ilustrowanych papirusów zbieranych podczas przygody. Poza przeciwnikami, utrudniającymi mu podróż (golemy, ptako-ludzie oraz gobliny) gracz napotka również pułapki oraz proste logiczne łamigłówki.
Gra powstała po godzinach normalnej pracy. Był to mój pierwszy projekt w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orczysty: Portowaniem zajmował się wydawca, ja ze swojej strony stworzyłem projekt pod mobilki i pc w normalnym unity. Co do drugiego zdania też mi się obiło, że nintendo ma swoją wersję unity z możliwością eksportu projektu na switcha.
  • Odpowiedz
Jak tam nintendowcy gotowi na konkurenta? Coś czuję że jak wyjdzie nowa konsolka od Valve to zmiecie z powierzchni ziemii nintendo switcha.

A nawet jeśli nie to i tak dobrze że się pojawi bo konkurencja sprawi że przestaną dymać graczy sprzedając im Mario golfa za 250zl

#nintendoswitch #steam #steamdeck
korporacion - Jak tam nintendowcy gotowi na konkurenta? Coś czuję że jak wyjdzie nowa...

źródło: comment_1626710640WGkuDMzj61FXfX75TqtOiY.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że wojenka Nintendo Switch vs Steam Deck rozkręciła się na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dla mnie target tych urządzeń jest zupełnie inny i to żadna konkurencja.
Ale jeżeli rozpatrujemy te oba urządzenia pod kątem handheldów to warto zwrócić uwagę na jedną rzecz.
Każdy kto grał trochę dłużej na dużym Switchu, ten pewnie wie, że wbrew pozorom nie jest to małe i lekkie urządzenie i przy dłuższej sesji pojawia się problem
Tesseract - Widzę, że wojenka Nintendo Switch vs Steam Deck rozkręciła się na dobre (...

źródło: comment_1626690520h0oTZU3FQMYNywkZzYRjkR.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieniasn: O standardach wykopków będzie wypowiadał się złodziej, który kradnie wszystkie gry w imię walki z wielkim N. Śmiech na sali.
@chrusto: Zgadzam się, ale dopiero po kupieniu tej specjalnej obudowy do pstryczka. Bez tego to faktycznie nie było super komfortu.
  • Odpowiedz
@mpk794: konkurencja dla handdheldow jak najbardziej.
Teraz chcac zabrac cos do pkp, czy do kibelka, bedziesz mogl sie zastanowic co kupic.
Czy pasuja ci gierki od N i eshopowe indyki za polpensji. Czy te same indyki za free dodawane do chipsow na steamie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#nintendoswitch
Szczerze powiedziawszy każdy jechał po lets go, ale wracam właśnie do niej z nostalgią... Bardzo fajnie się gra z pokeballem plus, po prostu odpręża mimo iż naprawdę to była spokojna i relaksującą rozgrywka, a taka akurat mi się przyda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Cześć, ma ktoś z Was przetartą ścieżkę wysyłki #joycon na naprawę gwarancyjną?

Chodzi mi o driftowanie.

Jak to wygląda i jak się to zgłasza do naszego polskiego dystrybutora?

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
jakiego dodatkowego najlepiej kupić do #switch #nintendoswitch ? Pro trochę za drogi. Widziałem na allegro bezprzewodowe za 80-150 PLN. Czy warto to kupić? na coś trzeba zwrócić uwagę? Słyszałem że PowerA są dobre. Szczerze to nie chciałbym wydać więcej niż 100 PLN.
#switchakcesoria #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klemens_anon: argentyna nie ma eshopu w konsoli, da sie tylko kupowac kody przez www i potek aktywowac w konsoli.

Ciezko o metode platnoaci, nawet same argentynce narzekaja ze im nie dziala. Jak uda ci sie kupic podpinajac jakas pl karte to bedzie spory sukces.
  • Odpowiedz