Sprzedałem ostatnio na olx swojego Switcha Lite i gość mi napisał, że sprzedałem mu krzywą konsolę i chce ją zwrócić... Dzisiaj odebrałem paczkę i konsola faktycznie nie należy do najprostszych, bo leżąc na płasko kiedy przyciski ZL i ZR i prawy dolny róg konsoli dotykają blatu, to lewy dolny róg jest 1 mm nad nim.
Przez prawie 8 miesięcy posiadania konsoli tego nie zauważyłem, a typowi wystarczyła godzina xD
Teraz pytanie do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka grę polecacie? Myślałem nad pokemonami ale nie wiem które są fajne i czy warto. Otwarte światy tez się przejadły a szukam czegoś co mnie wciągnie i po prostu przyjemnie się będzie w to grało
#nintendoswitch #nintendo
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swag23: poksy są proste i żmudne więc raczej nie polecam jak nie lubisz jrpg i nie grałeś nigdy wcześniej w poksy albo grałeś i cię nudziły.

szukam czegoś co mnie wciągnie


@swag23: Jak lubisz skondendowaną rozgrywkę to te remake zeld są spoko (np links awakening).
  • Odpowiedz
Mam World Tennis i AO TENNIS 2 pierwsza porażka w sterowaniu zero przyjemności z gry. Druga pomimo tego, ze wydawał mi się shit okazało się lekka i przyjemna gra tego oczekiwałam l. W world Tennis miałam ochotę wyrzucić konsole jak nie moglam podbiec do piłki MASAKRA
  • Odpowiedz
Siemka, rozważam zakup Nintendo Przełącznik, raczej celuję w używkę, bo nie widzi mi się dokładanie 300-400zł więcej do folijek + wtedy chyba wolałbym już poczekać na OLEDa (chyba że ogólnie warto poczekać? ekran może i lepszy, ale żywotność na baterii niespecjalnie większa + nie mam ochoty czekać na to 2,5 miesiąca, bo przymierzam się od czasu jeszcze zanim była mowa o modelu OLED).
Na co zwrócić uwagę? Jakie ceny za używkę w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
A jak mam je tylko "przypisane", czyli nie ściągnięte, to rozumiem, że je stracę. Czy jak włożę kartę pamięci to mogę przenieść gre na sd?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Zdecydowanie, miałem drift w trzech, a fixa zastosowałem we wszystkich czterech. Wszystko działa poprawnie i nie driftuje. Pytanie jak z trwałością tego rozwiązania, ale to już czas pokaże.
  • Odpowiedz
Ej, jak myślicie, zamawiać SteamDecka teraz czy czekać na wersje pro? Niedługo pewnie jakaś konfa, to pewnie zapowiedzą wersje pro, nie? Nie?

#nintendoswitch #pdk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś jeden z moich ulubionych dni w roku - mój niebieski ma #urodziny. () Wcześniej dostał już prezent związany z jednym z jego zainteresowań, ale nie byłabym sobą gdybym była inna i nie dorzuciła do puli podarunków jakiejś drobnej niespodzianki.

Niebieski totalnie wsiąknął w The Legend of Zelda, specjalnie dla tego tytułu kupił #nintendoswitch i do tej pory w wolnych chwilach
wysuszonyszkieletkostnyczlowieka - Dziś jeden z moich ulubionych dni w roku - mój nie...

źródło: comment_162679576000WVt4qOuUTXlqhZ9ez1Vq.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla osób które porównują switcha do steam decka.

Chcę zaznaczyć ze to co robi nintendo jest zwykłą konsola tworzoną dla mas. Reklamowane wszędzie, tworzone gry na nie, ekskluzywy itp itd. Nitendo ma na tym zarobić i inwestują.

Natomiast steam deck od początku był tworzony jako sprzęt dla fanatyków, osób którym nie trzeba reklamować oraz dla osób które będą wymagały czegoś więcej. Jest to tez sprzęt dla graczy którzy już mają bibliotekę steam i będą
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po dwóch miesiącach jak kupiłem tak sprzedałem wersję Lite. Ba, z zyskiem i tego samego dnia po wystawieniu. I to chyba jedyny pozytyw z naszej współpracy.
Generalnie jak nie jestes fanboyem/ soyboyem lub zajawkowiczem biblioteki gier nintendo, tudzież dzieckiem max 13 lat to ciężko będzie ocenić całość Switcha bez użycia epitetów i przekleństw. Kpina to najlepsze, kulturalne okreslenie.
Oczekiwałem fajnej, przenosnej konsolki i byłem dosc otwarty ale niestety nie pykło.

Polityka nintendo,
vauecki - Po dwóch miesiącach jak kupiłem tak sprzedałem wersję Lite. Ba, z zyskiem i...

źródło: comment_1626789823ZWpHKhmmsUukGr7o4oGeAI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@vauecki: kolejny post typu "kupiłem konsole nie dla siebie, czemu nic nie robią podemnie" xD kurde, ja kocham RTS-y więc nie kupuje pleja czy Xboxa bo ich tam nie ma XD lubię za to Mariany i zeldy więc switch się u mnie sprawdza. Co jest w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupiłem okazyjnie od znajomego Nintendo Switch (v1 unpatched), ale z najnowszym firmware. Czy da się go jakoś zdowngradować do niższej wersji by móc zainstalować custom firmware?

#nintendoswitch #nintendo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Switch v1 ma lukę w hardwarere, nie software, więc wersja nie ma znaczenia.
Jak najnowszy Atmosphere wspiera 12.1, to się na nim uruchomi.
Co do gier, to masz kilka formatów (NSP i NSZ to obrazy wersji cyfrowych, a XCI to obrazy cartridży).
Nie jestem pewien, czy Atmosphere wspiera XCI - musisz doczytać.
Tutaj stronka z romami na Switcha: nsw2u (wpisz w google).
No i licz się z tym, że jak przerobisz i
  • Odpowiedz