@kosel: @Mr_Bungle: Ja bym uwazam na @nokash :D Kiedys sprzedawalem na Mikroblogu GB Micro za 300 pln, on napisal, ze warte to dwa razy tyle i moze kupic, jak odwolalem praktycznie juz umowiana inna transakcje, to on zmienil zdanie i zrezygnowal z zakupu. Taka przygode mielismy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlody025: do retro polecam PSP, albo psvita... 3ds za mało obsługuje według mnie

Mam specjalne PSP pod retro i masakra ile razy do niego wracam przez brak vc na switch

Gc chyba tylko pc na obecnym rynku, albo wii ze wsparciem
  • Odpowiedz
@Stachu__Jones: próbowałem przeczywcic je kontaktem ale efekt utrzymywal sie przez maksymalnie miesiąc. Psiknalem z ciekawości wd40 i problem ustąpił na prawie rok. Polecam, Piotr Frączewski
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Każdy rodzaj ruchu będzie miał pozytywny wpływ na ciało. Ja przy ring-fit zrzuciłem dobrych kilka kg. Zajebiście się człowiek przy tym rozciąga i wzmacnia. Ja na przykład na samym początku nie mogłem zrobić więcej niż kilkanaście przysiadów. Potem to całe nogi mi drżały jak galaretki xD Kiedyś jakaś mirabelka nawet miała swój tag, gdzie miała systematycznie ćwiczyć i wrzucać postępy. Niestety wytrwała miesiąc czy dwa i potem zaczęły się
  • Odpowiedz
lepsza na emu


@SpeedTemplar: lepsza grafika, tak, ale czy lepsza gra to nie wiem

Odpada sterowanie ruchowe, system wibracji z joyconów, nie pograsz w łóżku, ani autobusie. To zupełnie inny klimat

Zelda jest fajna bo to wielka gra w kieszeni, która odpalisz na 65" w salonie i w drodze do pracy. Na PC jest milion innych RPG do ogarnia
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie takiego Gothica, Morrowinda czy Heroes III na Nintendo Switch. A może jeszcze taki Wiedźmin 1, Fallout czy inne klasyki.

Macie jakieś specjalne gierki których porty widzielibyscie chętnie na Nintendo Switch?

#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem do Rise po krótkiej przerwie i znowu wsiąkłem jak szalony :P.... Chciałby ktoś pograć wspólnie? Uczę się teraz nowej broni - Sword & Shield, miło jakby ktoś coś podpowiedział bo gra jest mega rozbudowana i pewnie dopiero liznąłem jej otoczkę, a gdzie dopiero sam środeczek :3 (130h)
#switch #nintendoswitch #monsterhunter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grał ktoś na Switchu w snowrunner? Gra warta tych 150zl? Kiedyś chwilę grałem u kumpla na ps4 i gra jak dla mnie idealna. Ale nie wiem jak śmiga tutaj.
#nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ostatniej retro recenzji Archona, aż mnie naszło, żeby jeszcze raz sobie przejść Super Mario Land.
To zdziwienie gdy sobie przypomnisz, że żółwie po skoczeniu na nie wybuchają. Że na końcu planszy nie ma flagi tylko wieża, a na końcu każdego świata nie czeka na ciebie Bowser ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://youtu.be/m7byimqW1sc
Ma ktoś jeszcze w oryginale na GB?
#nintendo #nintendoswitch #retrogaming
Tesseract - Po ostatniej retro recenzji Archona, aż mnie naszło, żeby jeszcze raz sob...

źródło: comment_1626037337oYsw5KFadnyyCqK1GFXNZn.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co chodzi z tymi joy-con nawet pół roku nie mam switch, a już się prawy rozwalił. Jak miałem PSone to pady nawet latały i działały, a na switch prawie nie gram i zepsuty...
#nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orczysty: oddaje na gwarancję i tak jadę na wakacje poza tym jej prawie nie używam, kupiłem bo kolekcjonuje konsole. Agralem tak sobie z kolegą w monster Hunter rise przez kilka dni a story 2 z ciekawości sprawdziłem.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad Xenobladem 1. Ktoś w to grał? Bo recek bardzo mało - wszyscy skupili się nad 2. Czy jednak brać tą 2 najpierw?
#nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karling Bardzo dobry jrpg. Z tym hardkorowym grindem to jedno wielkie XDDD Kończyłem gierkę dosłownie kilka tygodni temu i ten proces wyglądał tak : zmniejszasz poziom trudności na casual na czas grindu, idziesz bić moby +20 poziomów od ciebie i w przeciągu 2h masz poziom wystarczający, żeby zniszczyć finałowego bossa. Jak ktoś trzaska poboczne misję to nawet za bardzo nie będzie musiał tego robić.
  • Odpowiedz
@mapp: Into the Breach, Golf Story, Stardew Valley, Graveyard Keeper, Katana Zero, Huntdown, Carrion

Ahhh i Gnosia. Bardzo wyjątkowa rzecz, indie-exclusive na Switcha.
  • Odpowiedz
@Tylkotunasraciszczurapuscic1: ja mam lite i V1. Jeśli będziesz używał sprzętu tylko mobilnie to lite jest wygodniejszy od zwykłego przełącznika. Mi brakuje możliwości podpięcia pod TV, bo lubię czasem pograć na większym ekranie (starość nie radość, wzrok już nie ten).
  • Odpowiedz