Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Marek1991: jest oparta na tej samej sztampie co zawsze czyli jest zlo i pokonaj je
Historie z ksiezniczka Zelda sa calkiem spoko. Ale fabula wtej grze to tylko dodatek do gameplayu
Historie z ksiezniczka Zelda sa calkiem spoko. Ale fabula wtej grze to tylko dodatek do gameplayu
Fabuła naprawdę szczątkowa, questy poboczne zupełnie bez polotu. Dialogi głównie w postaci tekstu na ekranie (niewielki odsetek ma voice acting). Kilka cutscenek, Link nigdy się nie odzywa.
@terror_maranta: Dla mnie obok malej roznorodnosci potworków najgorszy element gry.
- 0
Czy w Assassin's Creed: The Rebel Collection można grać bez znajomości poprzednich części? Są to "osobne" historie? I od której części (bo z tego co rozumiem w paczce są 2) zacząć?
#nintendoswitch #assassinscreed #switch
#nintendoswitch #assassinscreed #switch
- 2
@programista3k: Jako posiadacz swicha- niekoniecznie. Ja odpinam joycony i te lądują w jednej kieszeni, ekran w 2. W decku tak już nie zrobię...
@Syn_Krzysztofa: Mam i przeszedłem całość. No- nie jest to najlepszy sposób na odpalenie wiedzmina... Bliski draw dystans, 30 klatek, niska rozdzielczość, bardzo długie czasy ładowania. Ale- wiedzmin 3 w pociągu czy gdziekolwiek- zajebista opcja.
Ja w sumie zastanawiam się nad jedną kwestią- skoro to będą
@Syn_Krzysztofa: Mam i przeszedłem całość. No- nie jest to najlepszy sposób na odpalenie wiedzmina... Bliski draw dystans, 30 klatek, niska rozdzielczość, bardzo długie czasy ładowania. Ale- wiedzmin 3 w pociągu czy gdziekolwiek- zajebista opcja.
Ja w sumie zastanawiam się nad jedną kwestią- skoro to będą
- 2
@dyzmund: a na kompie nie można było sobie zmienić skalowania interfejsu? Nie mam teraz zainstalowanego niestety żeby sprawdzić. Ale myślę, że to jest w wielu gierkach i raczej problemu nie powinno być. A co do wiedźminka na switcha, sprzedajesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Warto czekać na switch OLED czy brać nowego V2 teraz? Czy myślicie że dodane wejście ethernet do oleda w doku poprawi mocno połączenie w grach multi na switchu? I jak się ma ogólnie granie online na starszej wersji V2 po wifi,taki net 100mb/s jest wystarczający żeby granie nie było irytujące czy generalnie opóźnienia tutaj to normalka?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 6
Fruit Ninja poszedł źle
#nintendoswitch
#nintendoswitch
źródło: comment_1627286488olkDrv1sWg9Q1zZBbkdlxb.jpg
Pobierz- 6
P------a akcja. Zacząłem sobie wczoraj z ciekawości ten nowy sezon w Diablo, 10 lvl, ledwo godzinkę pograłem a już mi takie coś wypadło xd
#diablo3 #diablo2 #nintendoswitch #gry
#diablo3 #diablo2 #nintendoswitch #gry
źródło: comment_16272843710LyeBvsIbG31hD65bOLhVR.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 6
Ale, bym sobie o--------ł takiego dead Space, albo mass effect na #nintendoswitch trochę mi brakuje tych starych gierek triple A z ery ps3, i xobxa 360
@DurzyHarakter30: jest dragons dogma, ea nie jest zainteresowane ns, a te perełki o których mówisz należą do nich
- 0
@orczysty: Nie koniecznie o tych grach, ale czytałem o remejku dead space i tak mi przyszło na myśl. Ale takiego metal gear solid, Prince of persia, binary doimend, silent hilla, czy wiele innych gier to bym sobie ograł
Zamówiłem w preorderze switch oled natomiast wydaje się, ze w tej wersji nadal nie będzie możliwości połączenia słuchawkowego audio przez bluetooth(?). Jest jakieś dongle do switcha szczególnie warte polecenia? Czy to jeden pies i pierwsze lepsze z Ali będzie tak samo działać? byłoby super jakby pracowało również z padem od #ps5
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@jankuklak: Może działać, ale jakość prawdopodobnie będzie przechujowa.
https://pl.creative.com/p/speakers/creative-bt-w3 to powinno pomóc, tylko drogie cholerstwo
https://pl.creative.com/p/speakers/creative-bt-w3 to powinno pomóc, tylko drogie cholerstwo
@dlomlo W przypadku Switcha trzymanego w rekąch odległość od słuchawek będzie <50cm. Nię sądzę żeby coś zrywało i lagowało. Komentarze na Ali też raczej pozytywne. Do słuchania muzyki na pewno bym brał Creativa. Natomiast do Switcha raczej tego donga z ali - głównie ze względu na budowę dostosowaną do konsoli.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielonestopylucyfera: Facebook Nintendo polska różne, tam można często nawet gry niedługo od premiery wychaczyc kilkadziesiąt złotych taniej
- 2
@zielonestopylucyfera: Ceny używanych rzeczy nintendo w Polsce to jakiś dramat xD Uzywane 2ds/3ds potrafią kosztować więcej niż nowe.
- 15
Wakacje=granie w Zelde BOTW.
Dokladnie rok temu pyknalem Ganona po zaliczeniu 120 godzin, 90+ shrine’ach, 4 bestiach i master swordzie.
Teraz znowu po prostu musialem sobie popykac. Gra sie swietnie. Moze poprawie swoj skill w walce i ogram DLC.
#nintendoswitch #nintendo
Dokladnie rok temu pyknalem Ganona po zaliczeniu 120 godzin, 90+ shrine’ach, 4 bestiach i master swordzie.
Teraz znowu po prostu musialem sobie popykac. Gra sie swietnie. Moze poprawie swoj skill w walce i ogram DLC.
#nintendoswitch #nintendo
źródło: comment_1627177423gAkpkBGyPReM8BlJGjLI7t.jpg
Pobierz- 1
- 1
@piotrveyner: Też zrobiłem DLC po przerwie. Polecam :)
Już pomijając zawartość to steam deck prezentuje się o niebo lepiej. Nintendo switch wygląda trochę jak taka gra z rynku za 20 zł
#nintendoswitch #steamdeck
#nintendoswitch #steamdeck
źródło: comment_1627143579rcqgOptNd30n0t72dH3tmq.jpg
Pobierz- 5
@korporacion: Ja bym tych sprzętów nie porównywał bo na SteamDecku nie będzie exów i jak każdy produkt od Valve nie będzie miało wsparcia. Wątpie żeby developerzy robił optymalizacje pod decka, a sam DLSS nie będzie działać bo jak on ma wygenerować wyższą rozdzielczość z np 420p (brak danych).
Switch się broni grami i dalej się będzie bronić.
Switch się broni grami i dalej się będzie bronić.
ale jakich to Ty masz tych exow oprócz Mariana i zeldy? XD przecież reszta to shit
@mustafas00: ano jest ich na tyle dużo i są na tyle dobre że ludzie kupują switcha częściej od x razy mocniejszego i w dodatku tańszego Xboxa
@Gdziejestkangur33: Bieda aż piszczy
- 0
@Ostry_Sens: Nie da się ukryć :/
Czemu na #nintendoswitch nie ma więcej gier w stylu Zeldy. :/ Przeszedłem sobie ostatnio i chciałbym sięgnąć po coś równie grywalnego, dużego i niechińskobajkowego i nie mam pomysłu. :/
Macie jakieś poomysły na:
- grę AAA ,
- nie chińszczyznę/japońszczyznę,
Macie jakieś poomysły na:
- grę AAA ,
- nie chińszczyznę/japońszczyznę,
źródło: comment_1627140445fEUsyM4TLYBF94CfpJR7I5.jpg
Pobierz@maly_ludek_lego Immortals Fenyx Rising
- 1
@maly_ludek_lego: trochę to przeczy chyba jedno drugiemu, bo Zelda to właśnie typowo chińsko/japończyzna animcowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
#nintendoswitch #zelda #nintendo Ciężko mi się w tym BOTW odnaleźć. Czy mając te cztery czy pięć serduszek to powinienem w ogóle z tym śpiącym bossem walczyć np. czy omijać? Z tych silniejszych wrogów to tam mnie prawie wszystko klepie. Gra w ogóle w końcu nauczy jak się z guardianami walczy, czy tu wszystko tak metodą prób u błędów trzeba? Łażę bez celu, niby mi jakiś dzieciak
@Prokrastyn: Hinoxy są bardzo łatwe, wystarczy uciekać jak widzisz że zamierza atakować i nawalać miedzy atakami, można go też oszołomić strzelając mu w oko. Przy okazji bo widzę że tam piszesz o bestii przy rybach, przed bestią będziesz miał quest na kradzież strzał elektrycznych. Musisz się tam skradać bo obok jest miniboss który na tym etapie zabije cię w 2-3 uderzenia. Pozatym tak dodam, mi też gra jakoś specjalnie nie
Komentarz usunięty przez autora
Hej chciałem na #nintendoswitch sprawdzić ile godzinek grałem już w zeldę ale niestety pokazuje mi zamiast godzin przegranych, czas od pierwszego włączenia. W ustawieniach nic nie widzę, może coś źle robię?
#switch #nintendo #pomocy
#switch #nintendo #pomocy
źródło: comment_1627108354GytqzCAAqCFJY2I7VY9JCR.jpg
Pobierz@Syn_Krzysztofa po 10 dniach od pierwszego uruchomienia pokaże godziny.
@Syn_Krzysztofa: tutaj musi minąć 10 dni, jak sobie ustawisz kontrolę rodzicielską (nie musisz sobie ustawiać ograniczeń wiekowych, oni tego nie sprawdzają), to masz statystyki dzienne, a potem miesięczne raporty
#switch #nintendo #nintendoswitch jest jakaś możliwość zmiany konta dziecka (zarządzanego przeze mnie) na zwykłe takie jak dla dorosłego? A może wystarczy założyć inne? Jak wygląda sprawa z zapisami gier i np tymi grami czy DLC, które kupiłem?
Jakie znacie gierki nie wymagające ciągłego korzystania z gałki przy poruszaniu,gdzie zamiast niej możemy posługiwać się strzałkami?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Brightsider Hades, Dead Cells, Slay The Spire, Grindstone.
@Brightsider: Hollow Knight, Rain World.
































źródło: comment_1627322797aAoc43U5LGidxkfQ0dECfD.jpg
Pobierz