Fabuła naprawdę szczątkowa, questy poboczne zupełnie bez polotu. Dialogi głównie w postaci tekstu na ekranie (niewielki odsetek ma voice acting). Kilka cutscenek, Link nigdy się nie odzywa.


@terror_maranta: Dla mnie obok malej roznorodnosci potworków najgorszy element gry.
  • Odpowiedz
@programista3k: Jako posiadacz swicha- niekoniecznie. Ja odpinam joycony i te lądują w jednej kieszeni, ekran w 2. W decku tak już nie zrobię...

@Syn_Krzysztofa: Mam i przeszedłem całość. No- nie jest to najlepszy sposób na odpalenie wiedzmina... Bliski draw dystans, 30 klatek, niska rozdzielczość, bardzo długie czasy ładowania. Ale- wiedzmin 3 w pociągu czy gdziekolwiek- zajebista opcja.

Ja w sumie zastanawiam się nad jedną kwestią- skoro to będą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dyzmund: a na kompie nie można było sobie zmienić skalowania interfejsu? Nie mam teraz zainstalowanego niestety żeby sprawdzić. Ale myślę, że to jest w wielu gierkach i raczej problemu nie powinno być. A co do wiedźminka na switcha, sprzedajesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warto czekać na switch OLED czy brać nowego V2 teraz? Czy myślicie że dodane wejście ethernet do oleda w doku poprawi mocno połączenie w grach multi na switchu? I jak się ma ogólnie granie online na starszej wersji V2 po wifi,taki net 100mb/s jest wystarczający żeby granie nie było irytujące czy generalnie opóźnienia tutaj to normalka?
#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orczysty: Nie koniecznie o tych grach, ale czytałem o remejku dead space i tak mi przyszło na myśl. Ale takiego metal gear solid, Prince of persia, binary doimend, silent hilla, czy wiele innych gier to bym sobie ograł
  • Odpowiedz
Zamówiłem w preorderze switch oled natomiast wydaje się, ze w tej wersji nadal nie będzie możliwości połączenia słuchawkowego audio przez bluetooth(?). Jest jakieś dongle do switcha szczególnie warte polecenia? Czy to jeden pies i pierwsze lepsze z Ali będzie tak samo działać? byłoby super jakby pracowało również z padem od #ps5
#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlomlo W przypadku Switcha trzymanego w rekąch odległość od słuchawek będzie <50cm. Nię sądzę żeby coś zrywało i lagowało. Komentarze na Ali też raczej pozytywne. Do słuchania muzyki na pewno bym brał Creativa. Natomiast do Switcha raczej tego donga z ali - głównie ze względu na budowę dostosowaną do konsoli.
  • Odpowiedz
@korporacion: Ja bym tych sprzętów nie porównywał bo na SteamDecku nie będzie exów i jak każdy produkt od Valve nie będzie miało wsparcia. Wątpie żeby developerzy robił optymalizacje pod decka, a sam DLSS nie będzie działać bo jak on ma wygenerować wyższą rozdzielczość z np 420p (brak danych).
Switch się broni grami i dalej się będzie bronić.
  • Odpowiedz
ale jakich to Ty masz tych exow oprócz Mariana i zeldy? XD przecież reszta to shit


@mustafas00: ano jest ich na tyle dużo i są na tyle dobre że ludzie kupują switcha częściej od x razy mocniejszego i w dodatku tańszego Xboxa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#nintendoswitch #zelda #nintendo Ciężko mi się w tym BOTW odnaleźć. Czy mając te cztery czy pięć serduszek to powinienem w ogóle z tym śpiącym bossem walczyć np. czy omijać? Z tych silniejszych wrogów to tam mnie prawie wszystko klepie. Gra w ogóle w końcu nauczy jak się z guardianami walczy, czy tu wszystko tak metodą prób u błędów trzeba? Łażę bez celu, niby mi jakiś dzieciak
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prokrastyn: Hinoxy są bardzo łatwe, wystarczy uciekać jak widzisz że zamierza atakować i nawalać miedzy atakami, można go też oszołomić strzelając mu w oko. Przy okazji bo widzę że tam piszesz o bestii przy rybach, przed bestią będziesz miał quest na kradzież strzał elektrycznych. Musisz się tam skradać bo obok jest miniboss który na tym etapie zabije cię w 2-3 uderzenia. Pozatym tak dodam, mi też gra jakoś specjalnie nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Syn_Krzysztofa: tutaj musi minąć 10 dni, jak sobie ustawisz kontrolę rodzicielską (nie musisz sobie ustawiać ograniczeń wiekowych, oni tego nie sprawdzają), to masz statystyki dzienne, a potem miesięczne raporty
  • Odpowiedz
  • 0
#switch #nintendo #nintendoswitch jest jakaś możliwość zmiany konta dziecka (zarządzanego przeze mnie) na zwykłe takie jak dla dorosłego? A może wystarczy założyć inne? Jak wygląda sprawa z zapisami gier i np tymi grami czy DLC, które kupiłem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roszej: w sumie nie wiem :/ musisz sprawdzić co można zrobić przez accounts.nintendo.com, bez konta dziecko straci postęp, nie wiem jak z dlc i grami, jako że to rodzic ma bodajże konto Nintendo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie znacie gierki nie wymagające ciągłego korzystania z gałki przy poruszaniu,gdzie zamiast niej możemy posługiwać się strzałkami?
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach