#nintendoswitch dlc do Age of Calamity to warto czy nie warto?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: ja czekam aż będzie cały season pass dostępny, po wymaksowaniu gry na razie mi się nie chce wracać
Zostało 5 miesięcy do premiery zabójcy Nintendo switcha. Nie mogę się doczekać #steamdeck
#nintendoswitch
#nintendoswitch
źródło: comment_1627637532bWGIfUFTBYRvaT0YpBtLS8.jpg
Pobierz@korporacion: zupełnie inny target klientów
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Fajny indyczek sie szykuje, jeśli ktoś lubi golfa i ... klimaty post apo. Ziemia została totalnie zniszczona, bogaci ludzie przenieśli sie na Marsa, wracają na naszą dawną planetę tylko po to by grac w golfa :)
Premiera w sierpniu, 40 ziko ( gra bedzie miala polską wersję jezykową ) na #nintendoswitch , wyjdzie tez na #ps4, #ps5, #xbox i #pcmasterrace
Premiera w sierpniu, 40 ziko ( gra bedzie miala polską wersję jezykową ) na #nintendoswitch , wyjdzie tez na #ps4, #ps5, #xbox i #pcmasterrace

@nofink: To, że ten golfista jest łysy,to myślę, że nie przypadek ;)
Kilka dni temu pisałem ze nie potrafię w zelde grać. Kupiłem pro kontroler i od kilku dni n-------m po kilkanaście godzin chyba i się oderwać nie mogę a właśnie zabiłem 1 divine beasta. Ale co ja się w tej grze napociłem przy zagadkach czy rozwiązaniach na bossy to chyba zawsze wybiorę najgłupsza opcje i pomysł na coś - ale najlepsze ze jakoś to działa xD. Proszę tutaj bez spojlerów bo chyba dalej
- 2
@swag23: Zawsze mnie cieszy czytanie takich komentarzy. Bo sam uwielbiam Zeldę BoTW i to jaką radość sprawia ta gra to miód na moje serce. Żałuję jedynie, że nie da się wyczyścić z własnej głowy/pamięci gry i zagrać jeszcze raz od nowa na świeżo jakby to był pierwszy raz (╯︵╰,)
Powodzenia w graniu! ʕ•ᴥ•ʔ
Powodzenia w graniu! ʕ•ᴥ•ʔ
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-king-of-seas/
Nie zrozumcie mnie źle – to nie jest zła gra. Zdarza mi się ją odpalić na pół godzinki, żeby sobie po prostu popływać, połowić ryby, czy zatopić kilka okrętów. To jest naprawdę przyjemna część rozgrywki. Gdyby King of Seas darował sobie fabularne elementy, albo ograniczył je do minimum, a w zamian dał więcej możliwości rozwoju okrętu (albo jeszcze lepiej – floty) i rzucał nam coraz bardziej skomplikowane wyzwania, mógłby stać się
Nie zrozumcie mnie źle – to nie jest zła gra. Zdarza mi się ją odpalić na pół godzinki, żeby sobie po prostu popływać, połowić ryby, czy zatopić kilka okrętów. To jest naprawdę przyjemna część rozgrywki. Gdyby King of Seas darował sobie fabularne elementy, albo ograniczył je do minimum, a w zamian dał więcej możliwości rozwoju okrętu (albo jeszcze lepiej – floty) i rzucał nam coraz bardziej skomplikowane wyzwania, mógłby stać się
źródło: comment_1627580065VFcbwgSOvenYFaaf6ndHu2.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Moje pierwsze przejście BOTW to było spamowanie Statis+lekkie miecze+zbroja z labiryntów boostująca atak. Teraz mam ciężką zbroję Hylian+bardzo chętnie używam ciężkich broni jednoręcznych - zwłaszcza fajny jest ten młynek wyczerpujący pasek staminy, a w połączeniu ze Statis jest to bardzo potężne.
@piotrveyner: to nie Gothic 2 by robić sobie powerbuild, sam co chwilę zmieniałem sety w zależności od lokacji i sytuacji. Podobnie dobór broni pod przeciwnika
Choć w endgamie i
@piotrveyner: Taktyk
Jak to jest z przerabianiem switcha? Dużo trzeba czasu poświecić? Czy wszystkie wersje da się przerobić? #nintendoswitch #piractwo
@Kryspin013 Jakie pirackie? To były kopie zapasowe!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Oststnio grałem w pokemon red więc trochę nie na czasie jestem. Co można robić w najnowszych pokemonach poza ukończeniem wszystkich lig i złapaniu wszystkich pokemonów które można złapać?
#nintendoswitch #pokemon #pokemongo dla, zasięgu.
#nintendoswitch #pokemon #pokemongo dla, zasięgu.
- 0
@Logytaze to chyba wystarczy mi zrobienie ligi i może połapanie trochę poksow
@DurzyHarakter30: jesli nie chcesz grać online to wg mnie lets go jest ligę wyżej od sword/shield, liga i złap je wszystkie
Wada jest to, że to ta sama fabuła co w red :P
Wada jest to, że to ta sama fabuła co w red :P
Moja recenzja Pokemon Unite!
A wy? Co sądzicie o grze? Jakie dalibyście jej oceny?
#pokemon #gry #pokemonunite #nintendo #nintendoswitch
A wy? Co sądzicie o grze? Jakie dalibyście jej oceny?
#pokemon #gry #pokemonunite #nintendo #nintendoswitch
źródło: comment_1627481000Dt9GHEnbcEbLQdYO6HXtgQ.jpg
Pobierz- 5
@stoliknumer27: bardzo ciekawa odskocznia, jako że wild rift jeszcze nie jest dostępny na konsolach
Wkurza trochę ilość walut w grze (coins, tickets, gems, wear scraps, skin scraps, energy), do tego wszystko mocno ograniczone, by jak najszybciej sięgnąć po portfel, za to jednak przez 14 dni dostajemy dużo bonusów, w tym licencje na pokemony (dzisiaj wpadł cinderace, a jeżeli ktoś go już kupił to dostanie jego wartość w coinsach).
P2W istnieje,
Wkurza trochę ilość walut w grze (coins, tickets, gems, wear scraps, skin scraps, energy), do tego wszystko mocno ograniczone, by jak najszybciej sięgnąć po portfel, za to jednak przez 14 dni dostajemy dużo bonusów, w tym licencje na pokemony (dzisiaj wpadł cinderace, a jeżeli ktoś go już kupił to dostanie jego wartość w coinsach).
P2W istnieje,
@bob_the_builder: nie wiem jak teraz, ale enhancery można było kupić za gemy, gdy skończyły Ci się tickety
Podobno opcja jest ukryta i pokazuje się po wydaniu ticketow
Podobno opcja jest ukryta i pokazuje się po wydaniu ticketow
- 0
Jakie szkło lub folie ochronną polecacie do switcha?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@robertx: są tylko 4 gry na chmurę: Resident Evil 7 Biohazard, Assassin's Creed Odyssey, Control, Hitman 3
- 2
@Ejdiejem: Są gry na switcha które chciałbym ograć na switchu i są gry na pc które na switcha nie wyszły a chętnie bym je właśnie na switchu ograł. Chyba po prostu kupię switcha i zanim ogram wszystkie tytuły to już będzie normalnie dostępna ta konsola od steama i wtedy się przesiądę
Czy kupując Diablo 3 na Switcha (używke) to będę miał dostęp do całej zawartości, czyt. krzyżowca i nekromanty, czy muszę jakoś osobno dokupić poszczególne elementy?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Klemens_anon wszystko jest od razu. Z tego co pamiętam to nie ma dodatkowych kodów do wklepania.
- 0
@Klemens_anon: gra na switch jest od razu w pełnej wersji, bez żadnych kodów itp
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ortopliss: @orczysty: Ja psikałem zwykłym WD40 i problem z driftem też ustąpił.
https://youtu.be/I35647lHFzA
https://youtu.be/I35647lHFzA
@ortopliss: Te wszystkie kontakty działają tylko zazwyczaj do czasu i potem wszystko się od nich klei, IPA też bardzo dobrze wyczyścisz styki. Jak masz duży problem z dryfowaniem , to zrób tak jak Kryspin013 ci powiedział.

- 1
Ponawiając wczorajsze pytanie,jakie gry z serii Mario polecacie na start dla osoby która nie miała wcześniej kontaktu z konsolami Nintendo a kupuje switcha?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 0
Chcę oddać Switcha na reklamacje, jak/gdzie mogę się wylogować z mojego konta na konsoli?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
konto usunięte via Android
- 1
Jest jakieś kompedium wiedzy w J. Polskim do pokemon sword i shield? Albo jakieś dobre źródło w j. Angielskim na upartego.
#nintendoswitch #pokemongo dla zasięgu #pokemon #pokemonswordandshield
#nintendoswitch #pokemongo dla zasięgu #pokemon #pokemonswordandshield
W ciagu ostatnich kilku miesiecy kupilem 4 switche. Byla w tym ciekawosc wersji Lite, ale ogolnie chcialem brac zawsze zestaw dobrze wyceniony i taki, z ktorego cos bym sobie finalnie chcial zostawic. Reszte niepotrzebnego mi towaru odsprzedawalem. W efekcie rzeczy ze zdjecia mam za dokladnie 852,25 :) Konsola praktycznie nowa. Najwiekszy sukces? Karta pamieci 512 GB w jednej z konsol. Najwieksza porazka? Kupiony wadliwy Pro Controller, a mial byc sprawny. Ten z
źródło: comment_1627386649ffcnl56MMoyvGip6QOOQjg.jpg
Pobierz- 1
@ssailorr: tez mialem czekac na oled, mialem preorder. Niby fajny ten oled ale pamietaj, ze jak kupisz konsole za 1600, to nawet jakbys bral gre uzywke, to z tylko jedna gra wyjdzie Cie 1750. To juz spora kwota.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Witam, pytam jako osoba która nie posiadała nigdy żadnej z konsol Nintendo (mam zamiar kupić switcha),od jakich tytułów z gatunku jRPG zacząć żeby nie odbić się od tego gatunku i które z Marianów warto ograć na start?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Kraniec:
tak wygląda 95, albo powiedziałbym 99% jRPG a nie RPG.
Źle mnie zrozumiałeś. Mówiąc nudne walki nie miałem na myśli że oczekuję mega skomplikowania, tylko to że moim zdaniem nużącym jest system gdzie po każdym byle ruchu trzeba czekać na ruch przeciwnika, myślę że, taka walka z reguły trwa dłużej niż w zwykłych RPG, jest nudniejsza niż w zwykłych RPG, a do
Tak wygląda 95% wszystkich gier z gatunku RPG
tak wygląda 95, albo powiedziałbym 99% jRPG a nie RPG.
Źle mnie zrozumiałeś. Mówiąc nudne walki nie miałem na myśli że oczekuję mega skomplikowania, tylko to że moim zdaniem nużącym jest system gdzie po każdym byle ruchu trzeba czekać na ruch przeciwnika, myślę że, taka walka z reguły trwa dłużej niż w zwykłych RPG, jest nudniejsza niż w zwykłych RPG, a do
@Kraniec:
nie próbowałem i szczerze mówiąc mam teraz przez to niechęć do jRPG właśnie przez turowy system walki. Mam nadzieję że przetrwam Yakuzę 7 i może ona coś w tym kierunku zmieni, a jak nie to żebym chociaż miał siłę to przemęczyć bo seria jest kozacka.
Octopath traveler albo coś z serii bravely default
nie próbowałem i szczerze mówiąc mam teraz przez to niechęć do jRPG właśnie przez turowy system walki. Mam nadzieję że przetrwam Yakuzę 7 i może ona coś w tym kierunku zmieni, a jak nie to żebym chociaż miał siłę to przemęczyć bo seria jest kozacka.
To jest najlepsza konsola i gra na #nintendo a nie jakieś #nintendoswitch dla bezdomnych #boomer #gimbynieznajo
źródło: comment_1627322797aAoc43U5LGidxkfQ0dECfD.jpg
Pobierz
























Ja na wyjazdy mam Baseus BS-EU910 i działa bez problemu z dockiem.