• 0
Czy macie do polecenia zamiennik oryginalnej ładowarki do #nintendoswitch kupiłem hub USB #greencell oraz ładowarki pd od baseus, ale niestety hub nie działa w tej konfiguracji. Po podpięciu oryginalnego zasilacza od Nintendo wszystko dziala.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alfu A jaki model tego Baseusa masz? Jaka moc i jakie napięcia obsługuje? Bo samo PD to nie wszystko. Do docka musi obsługiwać 15V.
Ja na wyjazdy mam Baseus BS-EU910 i działa bez problemu z dockiem.
  • Odpowiedz
Fajny indyczek sie szykuje, jeśli ktoś lubi golfa i ... klimaty post apo. Ziemia została totalnie zniszczona, bogaci ludzie przenieśli sie na Marsa, wracają na naszą dawną planetę tylko po to by grac w golfa :)
Premiera w sierpniu, 40 ziko ( gra bedzie miala polską wersję jezykową ) na #nintendoswitch , wyjdzie tez na #ps4, #ps5, #xbox i #pcmasterrace
n.....k - Fajny indyczek sie szykuje, jeśli ktoś lubi golfa i ... klimaty post apo. Z...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka dni temu pisałem ze nie potrafię w zelde grać. Kupiłem pro kontroler i od kilku dni n-------m po kilkanaście godzin chyba i się oderwać nie mogę a właśnie zabiłem 1 divine beasta. Ale co ja się w tej grze napociłem przy zagadkach czy rozwiązaniach na bossy to chyba zawsze wybiorę najgłupsza opcje i pomysł na coś - ale najlepsze ze jakoś to działa xD. Proszę tutaj bez spojlerów bo chyba dalej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swag23: Zawsze mnie cieszy czytanie takich komentarzy. Bo sam uwielbiam Zeldę BoTW i to jaką radość sprawia ta gra to miód na moje serce. Żałuję jedynie, że nie da się wyczyścić z własnej głowy/pamięci gry i zagrać jeszcze raz od nowa na świeżo jakby to był pierwszy raz (,)

Powodzenia w graniu! ʕʔ
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-king-of-seas/

Nie zrozumcie mnie źle – to nie jest zła gra. Zdarza mi się ją odpalić na pół godzinki, żeby sobie po prostu popływać, połowić ryby, czy zatopić kilka okrętów. To jest naprawdę przyjemna część rozgrywki. Gdyby King of Seas darował sobie fabularne elementy, albo ograniczył je do minimum, a w zamian dał więcej możliwości rozwoju okrętu (albo jeszcze lepiej – floty) i rzucał nam coraz bardziej skomplikowane wyzwania, mógłby stać się
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-king-of-seas/

Nie zrozumcie mnie ...

źródło: comment_1627580065VFcbwgSOvenYFaaf6ndHu2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje pierwsze przejście BOTW to było spamowanie Statis+lekkie miecze+zbroja z labiryntów boostująca atak. Teraz mam ciężką zbroję Hylian+bardzo chętnie używam ciężkich broni jednoręcznych - zwłaszcza fajny jest ten młynek wyczerpujący pasek staminy, a w połączeniu ze Statis jest to bardzo potężne.


@piotrveyner: to nie Gothic 2 by robić sobie powerbuild, sam co chwilę zmieniałem sety w zależności od lokacji i sytuacji. Podobnie dobór broni pod przeciwnika

Choć w endgamie i
  • Odpowiedz
Oststnio grałem w pokemon red więc trochę nie na czasie jestem. Co można robić w najnowszych pokemonach poza ukończeniem wszystkich lig i złapaniu wszystkich pokemonów które można złapać?

#nintendoswitch #pokemon #pokemongo dla, zasięgu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stoliknumer27: bardzo ciekawa odskocznia, jako że wild rift jeszcze nie jest dostępny na konsolach
Wkurza trochę ilość walut w grze (coins, tickets, gems, wear scraps, skin scraps, energy), do tego wszystko mocno ograniczone, by jak najszybciej sięgnąć po portfel, za to jednak przez 14 dni dostajemy dużo bonusów, w tym licencje na pokemony (dzisiaj wpadł cinderace, a jeżeli ktoś go już kupił to dostanie jego wartość w coinsach).

P2W istnieje,
  • Odpowiedz
@Ejdiejem: Są gry na switcha które chciałbym ograć na switchu i są gry na pc które na switcha nie wyszły a chętnie bym je właśnie na switchu ograł. Chyba po prostu kupię switcha i zanim ogram wszystkie tytuły to już będzie normalnie dostępna ta konsola od steama i wtedy się przesiądę
  • Odpowiedz
Czy kupując Diablo 3 na Switcha (używke) to będę miał dostęp do całej zawartości, czyt. krzyżowca i nekromanty, czy muszę jakoś osobno dokupić poszczególne elementy?
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortopliss: Te wszystkie kontakty działają tylko zazwyczaj do czasu i potem wszystko się od nich klei, IPA też bardzo dobrze wyczyścisz styki. Jak masz duży problem z dryfowaniem , to zrób tak jak Kryspin013 ci powiedział.
GrayBlacksmith - @ortopliss: Te wszystkie kontakty działają tylko zazwyczaj do czasu ...
  • Odpowiedz
Ponawiając wczorajsze pytanie,jakie gry z serii Mario polecacie na start dla osoby która nie miała wcześniej kontaktu z konsolami Nintendo a kupuje switcha?
#nintendoswitch
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Setivar: Jak szukasz bardziej klasycznego Mario 2D, to jest jeszcze New Super Mario Bros. U Deluxe
Tam można w kilka osób grać.
A do rywalizacji to raczej jakiś Mario Kart, albo Mario Party.
  • Odpowiedz
W ciagu ostatnich kilku miesiecy kupilem 4 switche. Byla w tym ciekawosc wersji Lite, ale ogolnie chcialem brac zawsze zestaw dobrze wyceniony i taki, z ktorego cos bym sobie finalnie chcial zostawic. Reszte niepotrzebnego mi towaru odsprzedawalem. W efekcie rzeczy ze zdjecia mam za dokladnie 852,25 :) Konsola praktycznie nowa. Najwiekszy sukces? Karta pamieci 512 GB w jednej z konsol. Najwieksza porazka? Kupiony wadliwy Pro Controller, a mial byc sprawny. Ten z
piotrveyner - W ciagu ostatnich kilku miesiecy kupilem 4 switche. Byla w tym ciekawos...

źródło: comment_1627386649ffcnl56MMoyvGip6QOOQjg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ssailorr: tez mialem czekac na oled, mialem preorder. Niby fajny ten oled ale pamietaj, ze jak kupisz konsole za 1600, to nawet jakbys bral gre uzywke, to z tylko jedna gra wyjdzie Cie 1750. To juz spora kwota.
  • Odpowiedz
Witam, pytam jako osoba która nie posiadała nigdy żadnej z konsol Nintendo (mam zamiar kupić switcha),od jakich tytułów z gatunku jRPG zacząć żeby nie odbić się od tego gatunku i które z Marianów warto ograć na start?
#nintendoswitch
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kraniec:

Tak wygląda 95% wszystkich gier z gatunku RPG

tak wygląda 95, albo powiedziałbym 99% jRPG a nie RPG.
Źle mnie zrozumiałeś. Mówiąc nudne walki nie miałem na myśli że oczekuję mega skomplikowania, tylko to że moim zdaniem nużącym jest system gdzie po każdym byle ruchu trzeba czekać na ruch przeciwnika, myślę że, taka walka z reguły trwa dłużej niż w zwykłych RPG, jest nudniejsza niż w zwykłych RPG, a do
  • Odpowiedz
@Kraniec:

Octopath traveler albo coś z serii bravely default

nie próbowałem i szczerze mówiąc mam teraz przez to niechęć do jRPG właśnie przez turowy system walki. Mam nadzieję że przetrwam Yakuzę 7 i może ona coś w tym kierunku zmieni, a jak nie to żebym chociaż miał siłę to przemęczyć bo seria jest kozacka.
  • Odpowiedz