via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SPRAWDZANIE_IP: bez kitu, już rzygam jak widzę tą jego grubą wąsatą mordę. Do takiego stopnia to obrzydzili że nawet Mario Odyssey nie byłem w stanie przejść. Już lepszą maskotką byłby Link albo Yoshi
  • Odpowiedz
Szukam jakiejś rekomendacji gierkowej - konsola leży w szufladzie i się kurzy, chciałbym w coś na niej pograć, jednak zupełnie nie wiem w co.

W co grałem:
-Mario odyssey - był w zestawie z konsolą, przeszedłem jakoś 3/4 i nagle mnie znudził
-Mario rabidds - podobało mi się, szybko się znudziłem (w zasadzie nie wiem nawet dlaczego)
-Animal crossing - tutaj spędzone wiele godzin, głównie z różową, 10/10 - go to gierka do chillowania
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tesiorka: to dziwne, może jakaś wada fabryczna, skoro ciągle zmieniasz pastę... Przykro mi że tak się stało :/ najbardziej powalona rzeczą jaką widziałem na yt jest zwieranie czipów i patrzenie który jest wadliwy
  • Odpowiedz
  • 5
Nie chcę czarnowróżyć; ale myślę że #steamdeck może okazać się klapą. Powodów jest kilka, ale ja skupię się na jednym konkretnym, marka.

Popytajcie znajomych, osoby z rodziny czy wiedzą czym jest steam?
Gwarantuję, że połowa z nich to casuale, którzy jedyne co odpowiedzą to: para? ;)

I tu leży sedno problemu, niedzielni gracze nie kupią tego sprzętu, ponieważ już grają w rdr2, fallouta4 czy w inne fify na ps czy xboxie, więc po
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

większość osób już pewnie ograła swoje gry AAA z konta ¯\(ツ)/¯ pytanie do Was; ile razy przeszliście tą samą grę? I ile takich gier było?


@Tratak: No nie wiem, ja mam kilkaset nawet nieodpalonych gier na steamie, więc taka kieszonsolka to jak marzenie.

No zjada, ale co z tego jak exów brak? Ludzie kochają exy


PC ma najwięcej exów
  • Odpowiedz
@Tratak: Gdy dzisiaj próbowałem dokonać rezerwacji Steam Decka w pierwszej możliwej godzinie, to serwery były tak przepełnione, przez osoby chcące kupić ten sprzęt, że sam proces rezerwacji zajął mi kilkadziesiąt minut...

Istnieje pewna grupa ludzi, którą interesuje gra na sprzęcie mobilnym, a która kompletnie nie jest zainteresowana grami od Nintendo i oczekuje czegoś więcej od sprzętu na którym grają w swoje ulubione gry, niż nędzne (niestabilne) 30 klatek na sekundę.
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: Wątpię, ja jak wystawiałem to podawałem normalnie numer seryjny i nic się nie stało. A jak za pierwszym razem nie podałem to byłem spamowany prośbami o niego bo ludzie chcieli sprawdzić czy da się przerobić
  • Odpowiedz
Mogę sobie zmienić region konta z Polski na USA, aktywować po taniości kluczyk Wieśka 3 (100 zł za complete edition) i wrócić na Polskę i wszystko będzie git cały czas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, kusi mnie monster hunter stories 2 cyfra, bo nie mam kiedy podjechać do sklepu. Uwielbiam pokemony i to jedyna gra turowa, która mnie nie odstrasza. W Rise bawie się świetnie... #jakzyc?
#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orczysty: Tsaa, bo to nie jest tak że konsolowcy nie musieli zmieniać konsol żeby zagrać w najnowsze tytuły gdzie na GTX 1060 można nadal odpalić sporo najnowszych tytułów. xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: No to kwestia tego co ciebie interesuje xd Jakbym miał wybierać miedzy switchem a tym to miałbym w------e w te gierki od nintendo bo na pc jest tona gier które bardziej mi sie podobają
  • Odpowiedz
Mirki szybkie pytanie. Co kupić najpierw. Zelda czy Xenoblade Chronicles 2?
#nintendoswitch

Co brać

  • Xenoblade Chronicles 2 21.1% (19)
  • Zelda BOTW 78.9% (71)

Oddanych głosów: 90

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karling: bier Zelde - ma niski próg wejścia.
Xenoblade Chronicles 2 to już lekki hardcore (jrgp) gdzie po 50h dalej miałem tutoriale bo mechanik łączenia combosów były chyba 4 etapy, mega dużo trzeba łazić po pustym świecie i grindować mobki. Ja odpadłem.
  • Odpowiedz