Murki, co ta mój umysł odwala, to ja nawet nie XD Generalnie mieszkamy razem z #niebieskipasek jakoś od roku, jest cut, mjut i rzyganie tęczą. Mnie się wydaje, że na co dzień mam bardziej "męski" sposób działania umysłu, tj. logikę i argumenty przedkładam nad emocje. Wczoraj przy gotowaniu obiadu gadaliśmy o byłej dziewczynie mojego Anona, czasem tak plotkujemy, bo to wdzięczny temat XD Dzisiaj mi się śniło, że oni mieszkali
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o lol, obiecałem jakiś kontent
świeżego nie mam, więc zarzucę nieświeży
no ale też dobry

nwm czemu prawa nuszka taka jakaś niedogolona, ale i tak widać chyba czemu
ogolone nuszki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> nieogolone nuszki
Chodtok - o lol, obiecałem jakiś kontent
świeżego nie mam, więc zarzucę nieświeży
n...

źródło: comment_gEZqYzTTQKS4RcnDffr5uGGSWu2FQZgZ.jpg

Pobierz

co myślisz

  • no śliczne 8.1% (6)
  • piękne 2.7% (2)
  • cudowne 0% (0)
  • fantastyczna przemiana 17.6% (13)
  • teraz już rozumiem czemu warto golić nogi 18.9% (14)
  • ulubione 8.1% (6)
  • doskonałe 1.4% (1)
  • fap fap fap 9.5% (7)
  • jebał(a)bym 20.3% (15)
  • kocham cię 13.5% (10)

Oddanych głosów: 74

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, powiedzcie mi, czy to ja jestem nienormalna, czy mój partner.
Idziemy sobie wspólnie na imprezę. On już w drodze zaczynał się oglądać za spódniczkami, że niby taki krój mu się podoba, próbował wyjaśniać. Ale ja go znam i wiem jak funkcjonuje jego mały, męski móżdżek.
No to się postanowiłam jakoś odegrać. Na imprezie prawie się do niego nie odzywałam, upatrzyłam tylko od razu jakiegoś Bartka, przystojniaka, brata koleżanki. No i z
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Idź ze swoim #niebieskipasek do MC donalds. On zostaje na zewnątrz ,Ty wchodzisz do środka i zamawiasz żarcie. Podejdz z taca do stolika. Niebieski dostaje SMS z nieznanego numeru : donosze ze Twoja zona wozi sie bez Ciebie po mieście... WTF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niewiemjaktootagowac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Tu #rozowypasek, lvl29. Mam do was #niebieskipasek ważne pytanie i chciałabym usłyszeć poważną i szczerą odpowiedź.
Wpierw krótko o mojej sytuacji. Rok temu rozstałam się z facetem. 4 letni związek, byłam zakochana, planowałam z nim przyszłość.
Jednak on zdecydował o rozstaniu, argumentując że "wypaliły się jego uczucia". Potem potrzebowałam trochę czasu dla siebie - kilka miesięcy "żałoby" po związku, następnie okres gdy chciałam pozostawać sama
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem osobą dosyć empatyczną, nieważne czy do żywych istot czy do przedmiotów (dzieci są wyjątkiem xD). No i byłam dzisiaj w sklepie po kawę razem z moim niebieskim. Sięgam na półkę gdzie stoją opakowania. Jedno z nich było powyginane, więc wzięłam sąsiednie i już chce odchodzić kiedy nagle mój niebieski mówi:
-Żal mi tej kawy bo taka poobijana i nikt jej nie chce wziąć.
Odwracam się zdziwiona, trochę myśląc, że sobie żartuje, bo głównie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yankumiii: Ja na spotkaniu z rodzicami pierwszej swojej dziewczyny usłyszałem, że jestem anemikiem i kolegą, co było wielokrotnie podkreślane, a nie chłopakiem mojej lubej. Po tych słowach zjedliśmy w ciszy obiad i się rozeszliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba mnie wtedy nie zaakceptowali
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach