Może kogoś zainteresuje, że New Glenn jest obecnie na platformie. A to, technicznie rzecz biorąc, jest rakieta klasy super-ciężkiej (w wersji bez odzyskiwania boostera, której jednak B.O. nie planuje używać). Konkurująca bezpośrednio z FH. Porównanie:

Foto 1

Poza tym Jeff zapowiedział też takie coś, po fuzji B.O. z ULA (true story):

Foto
texas-holdem - Może kogoś zainteresuje, że New Glenn jest obecnie na platformie. A to...

źródło: Glenn

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomaszs - 🚀 Looking for an engineering job in space industry? Check out these 10 ope...

źródło: Screenshot_2024-02-06-16-19-23-32_5bf1343b84002b487054a7f70166b79c

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 116
@Kruszynka_Rdzawoczulka: zaliczył wieloczęściowe złamanie kości ramiennej, złamanie obojczyka, uszkodzenie kostki, liczne obtarcia i krwawiący łokieć. Miał też ciała obce w oku. To chyba podchodzi pod "ciężko", ale nie jestem lekarzem :)
  • Odpowiedz
To największy od kilkudziesięciu lat przestój w sektorze europejskich lotów orbitalnych.

Jedyna europejska spółka posiadająca w ostatnim czasie operacyjne rakiety, Arianespace, najprościej mówiąc nie ma czym latać. Na domiar złego w nowej rakiecie Vega C, która ma za sobą dwie misje, trzeba przeprojektować dyszę (!) i wróci ona do startów nie wcześniej niż… w ostatnim kwartale 2024.

Problemy z Vegą C rozpoczęły się w grudniu 2022, kiedy rakieta podczas swojej drugiej misji nie
elektryk91 - To największy od kilkudziesięciu lat przestój w sektorze europejskich lo...

źródło: 384464416_702312091919021_1450608592340789746_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stoke Space i test ich hoppera.
W planie pierwszy, orbitalny silnik quasi-aerospike.

W lipcu tego roku, należąca do Jeffa Bezosa firma Blue Origin złożyła dokumenty patentowe wskazujące, iż drugi stopień (tzw. projekt Jarvis) – wzorem Starshipa w pełni zdolny do ponownego użycia – rakiety New Glenn również ma wykorzystywać silnik aerospike (zmienna geometria dyszy), jak również aktywnie chłodzoną powłokę termiczną (rozwiązanie rozważane przez Muska w odniesieniu do Starshipa, jednak porzucone, przynajmniej na
texas-holdem - Stoke Space i test ich hoppera. 
W planie pierwszy, orbitalny silnik q...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
pisałeś coś o nich wcześniej?


@blamedrop: Nie, zastanawiam się po co w ogóle tu coś piszę:>

Aerospike się w końcu komukolwiek "udał"?


To jeszcze za wcześnie orzekać. Ten aerospike od Stoke to też taki "oszukany" aerospike, ale close enough.
  • Odpowiedz
@blamedrop na produkcji nikomu nie wyszło, ale VentureStar miał OK silnik. Reszta w sumie też była OK, tylko jacyś Debile uczepili się, że musi być kompozytowy zbiornik paliwa i uebali projekt (°°
Z drugiej strony – gdyby to Cudo Latało, to czy go czekalibyśmy powstania space X, lądujący ch rakiet innych cudeniek (w tym tego uroczego latającego kociołka)?

A pomysł StokeSpace
  • Odpowiedz
SpaceX zakończyło wynoszenie satelitów Starlink w wersji v1.5. Od teraz wynoszone będą Starlinki w wersji V2 Mini - wbrew nazwie większe i o większej przepustowości. Po nich będą jeszcze większe, jeszcze większą rakietą Starship. Aż do nawet 42 tys. sztuk na orbicie...

Tymczasem dzisiejszy start Starlink 92 na Kosmonautyka.pl:
SpaceX zakończyło wynoszenie satelitów Starlink w wersji v1.5

Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!
yolantarutowicz - SpaceX zakończyło wynoszenie satelitów Starlink w wersji v1.5. Od t...

źródło: spacex-rakieta-falcon-9-start-do-misji-starlink-92

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walenty-merkel W oceanie to jest nic, sprawa kompletnie nieważna w porównaniu do ilości śmieci z całego świata które wylądowały w oceanie. Byłby problem gdyby zostały na orbicie na zawsze albo nawet na kilkadziesiąt lat jak to bywało zazwyczaj do tej pory.
  • Odpowiedz
  • 63
@mkarweta Chiny mają sporo kasy na marketing

A merytorycznie pisząc to celem SpaceX nie jest wysłanie jakiejkolwiek rakiety na metan na orbitę. To byłoby zadanie na poziom technologii z lat 60tych. Celem jest wysłanie na orbitę rakiety w pełni reużywalnej, obu stopni.
  • Odpowiedz
Po niemal 20 latach istnienia firma Virgin Galactic rozpoczyna w końcu to, do czego została stworzona. Komercyjne loty w kosmos. Za chwilę pierwszy lot oznaczony Galactic 1.

Więcej o misji, transmisja na żywo na Kosmonautyka.pl:
Pierwszy komercyjny lot w kosmos firmy Virgin Galactic - nie przegap!

Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!
yolantarutowicz - Po niemal 20 latach istnienia firma Virgin Galactic rozpoczyna w ko...

źródło: spaceshiptwo-w-locie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach