#pytanie #zakupy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki, jakie mam możliwości, jeżeli kupiłem telefon na #allegro z dostąwą "przed świętami" i dziś rano #neonet wysłał maila że nie mają towaru w magazynie. A wchodze na tę samą aukcję i telefon jest z opcją dostawy przed świętami tyle że 400zł drożej. Czy jedyne co mi pozostaje to czekanie lub anulowanie zakupu? @allegro_pl czy to legalna praktyka?
#pytanie #zakupy
#pytanie #zakupy
Cześć. :) Tutaj znajdziesz listę naszych partnerów: https://allegro.pl/karty-podarunkowe/karty-offline#gdzie-kupic
@Warcomx: Przypomnij się jutro to Ci sprawdzę.
Z doświadczenia Ci powiem ze szybciej zgłaszać bezpośrednio do producenta przez ich stronę.
A jeśli w sklepie to z tytułu rekojmi. Wówczas proces przebiega priorytetowo.
Z doświadczenia Ci powiem ze szybciej zgłaszać bezpośrednio do producenta przez ich stronę.
A jeśli w sklepie to z tytułu rekojmi. Wówczas proces przebiega priorytetowo.
@przecietnyczlowiek: 3,5k u nich w sklepie. Chyba pogięło :P Jest jeszcze Cyber Monday ale nie chciałbym ryzykować.
@przecietnyczlowiek: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-sm-s901-galaxy-s22-5g-8-128gb-green?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2022.11&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=3129955
tu jest trochę lepsza oferta, bo 1 rata gratis, czyli jakieś 2850 wychodzi.
tu jest trochę lepsza oferta, bo 1 rata gratis, czyli jakieś 2850 wychodzi.
- 0
Potrzebuje informacji jak sklep neonet nazywa sie na wyciagu z banku jak ktos kupowal ostatnio tam to poprosze o nazwe
#neonet
#neonet
Wie ktoś co to za praktyka w marketach,
Szykowałem się do kupna kuchenki,wybrałem jeden model i był dostępny w #mediaexpert #avans #neonet. Z racji zbliżającego sie #blackweek obserwowałem od ok dwóch tyg cenę i w nd na wieczór nagle jednocześnie zniknęła z dwóch sklepów a w jednym tylko dostępna na miejscu
Wie ktoś czy to celowe działanie czy poprostu markety mają jeden magazyn
Szykowałem się do kupna kuchenki,wybrałem jeden model i był dostępny w #mediaexpert #avans #neonet. Z racji zbliżającego sie #blackweek obserwowałem od ok dwóch tyg cenę i w nd na wieczór nagle jednocześnie zniknęła z dwóch sklepów a w jednym tylko dostępna na miejscu
Wie ktoś czy to celowe działanie czy poprostu markety mają jeden magazyn
@zaklety25: przecież to wszystko jedna firma TERG S.A.
@NieoznaczonaReklama: Nie. Neonet nie ma nic wspólnego z Euro RTV. A Euro nie ma nic wspólnego z MediaExpert.
Co za bzdury. A jeśli już wspominasz o jakimś funduszu, to przytocz chociaż jego nazwę.
Co za bzdury. A jeśli już wspominasz o jakimś funduszu, to przytocz chociaż jego nazwę.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@roszej: jeszcze screen oferty aktualnej
źródło: comment_1668853173UVXaFqFanFgNA2ty7ihFoD.jpg
Pobierz@jaroty jeszcze nie weszło
- 2
Mireczki wytłumaczcie mi, dlaczego u nas jak pójdzie się do hipermarketu np. mediaexpert, mediamarkt, neonet, rtveuroagd, itp i podejdzie do stoiska konsolowego, to na półce nie ma gołej konsoli bez zbędnych gier, tylko pracownik z obsługi zawsze musi dorzucić 15 szitowych gier do zestawu, które i tak nikogo nie interesują, i przez to samej konsoli np. ps5 nie da się kupić.
Przykład: cena zestawu w sklepie stacjonarnym mediamarktu: 3759zł, na ich stronie
Przykład: cena zestawu w sklepie stacjonarnym mediamarktu: 3759zł, na ich stronie
źródło: comment_1668800574LltOlSOdKdCoPAD0GVM9Tu.jpg
Pobierz@Pawci0o: podejrzewam, że sklepy stacjonarne celują w ludzi którzy nie do końca się znają, wchodzą do sklepu i chcą sprawić sobie/dzieciakowi/wnukowi prezent, a że przy okazji jest hype na te gry, to biorą
- 4
@Pawci0o: To ze MS chce dokladac do interesu nie oznacza, ze wszyscy tak chca. Apple i intel tez podnosza ceny. Moze idz pracowac za darmo, bo u sasiada pracuja.
- 0
#neonet #telewizory #lg #oled
Słuchajcie, zamówiłem taki TV w neonecie:
https://www.neonet.pl/telewizory/lg-65-65c11lb-oled-100hz-dolby-vision.html
I teraz się zastanawiam czy przypadkiem nie chcą wepchnąć powystawowego?
Słuchajcie, zamówiłem taki TV w neonecie:
https://www.neonet.pl/telewizory/lg-65-65c11lb-oled-100hz-dolby-vision.html
I teraz się zastanawiam czy przypadkiem nie chcą wepchnąć powystawowego?
- 1
Zamawiam AGD do domu (pralka, suszarka, lodówka, piekarnik, zmywarka) - koszt wniesienia to dodatkowe 300zł, czy da rade sie dogadać z samym kurierem żeby mi pomógł za połowę tego czy nie bedzie mial jak? łącznie około 20 metrów trzeba przenieść te sprzęty.
#agd #rtveuroagd #oleole #neonet #mediaexpert #warszawa
#agd #rtveuroagd #oleole #neonet #mediaexpert #warszawa
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@cweliat: po pierwsze, to jest przeniesienie około 20 metrów i mam wózek którym to przywiozę, nawet po schodach nie trzeba niczego dźwigać.
Po drugie, jak już kupisz mieszkanie to zobaczysz ze jest dziesiątki rzeczy na które można wydać dodatkowe 300zl żeby zaoszczędzić 10 minut roboty wiec to się zwyczajnie nie kalkuluje
Po drugie, jak już kupisz mieszkanie to zobaczysz ze jest dziesiątki rzeczy na które można wydać dodatkowe 300zl żeby zaoszczędzić 10 minut roboty wiec to się zwyczajnie nie kalkuluje
530
Neonet znowu leci w kulki i anuluje zamówienia.

Witam Szanownych Wykopowiczów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka dni temu postanowiłem zakupić dysk SSD w sklepie Neonet i ku mojemu zdziwieniu praktyki z dawnych czasów mocnego bitcoina ¯\_(ツ)_/¯ tj. frajerskie zachowania z wycofywaniem zamówień klientów na karty graficzne - wciąż są żywe. Tym razem padło na...
z- 54
- #
- #
- #
- #
- #
- #
781
Serwis NEONET.PL oszukuje klientów w swoim regulaminie-zgłosiłem sprawę do UOKiK

tldl: firma NEONET S.A. tak często umieszcza w swojej ofercie scamerskie promocje mające na celu wyłudzenie danych osobowych oraz chwilowe przywłaszczenie środków klientów, że aż wpisali sobie możliwość wykorzystywania klientów w regulaminie. Zgłosiłem sprawę do UOKiK
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć Mireczki, lubicie inby?( ͡° ͜ʖ ͡°) mam dziś dla was kilka informacji o firmie NEONET
#afera #oszukujo #neonet #inba #wykopefekt
tldl: ! firma NEONET S.A. tak często umieszcza w swojej ofercie scamerskie promocje mające na celu wyłudzenie danych osobowych oraz chwilowe przywłaszczenie środków klientów, że aż wpisali sobie możliwość wykorzystywania klientów w regulaminie. Zgłosiłem sprawę do UOKiK.
We wtorek scrolując sobie oferty, natrafiłem
#afera #oszukujo #neonet #inba #wykopefekt
tldl: ! firma NEONET S.A. tak często umieszcza w swojej ofercie scamerskie promocje mające na celu wyłudzenie danych osobowych oraz chwilowe przywłaszczenie środków klientów, że aż wpisali sobie możliwość wykorzystywania klientów w regulaminie. Zgłosiłem sprawę do UOKiK.
We wtorek scrolując sobie oferty, natrafiłem
@Eubameyang:
Lol, to zgłoś od razu wszystkie sklepy internetowe, bo takie zapisy ma chyba każdy w regulaminie - dopoki nie dostaniesz maila z potwierdzeniem nie dochodzi do zawarcia umowy
Zgłosiłem sprawę do UOKiK
Neonet.pl ma w regulaminie punkt stanowiący, że produkty zamieszczone na stronie nie są ofertami, a informacjami handlowymi.
Neonet.pl umieszcza na stronie oferty produktów, których w ogóle nie posiada i to na co najmniej 8h.
Lol, to zgłoś od razu wszystkie sklepy internetowe, bo takie zapisy ma chyba każdy w regulaminie - dopoki nie dostaniesz maila z potwierdzeniem nie dochodzi do zawarcia umowy
@Eubameyang: Szanse, że cokolwiek ugrasz są znikome. Podobna sytuacja była ostatnio z perfumami z notino. Tam było o tyle kuriozalnie, że niektórym zamówienia zrealizowali, a innym napisali, że ewidentny błąd cenowy i nie mogą zrealizować zamówienia. Prawda jest taka, że większość sklepów ma klientów za małych żuczków i w takich lub podobnych sytuacjach robią co chcą. Ciekawe jak się mają sprawy tabletek do zmywarki i mikrofali z peppera, tam też
- 0
Czy ktoś miał problem z Xboxem series s? Zamówiłem wczoraj a dalej jest w weryfikacji. Martwię się, że będzie anulacja i lipa.
#neonet
#neonet
- 0
@Danviss: W mailu amm, że wysyłka do 24h. teraz na stronie zmieniło się, że do 21 dni. Dzwoniłem na infolinię i niby konsola jest już do mnie przypisana, czeka na potwierdzenie przez opiekuna i wysyłkę.. ale no po opiniach mam wątpliwości czy w ogóle ja dostanę.
- 0
Moja historia zakupu z Neonet.pl https://www.neonet.pl/
Towar zakupiony na allegro:
Słuchawka notorycznie się psuje co dwa tygodnie użytkowania. Nie chcą mi zwrócić funduszy zasłaniając się przepisami prawa. Od zakupu minęło 180 dni, w serwisie słuchawki były 85 dni. Ciągle występuje ta sama awaria - prawa słuchawka się rozłącza z lewą.
Historia
Towar zakupiony na allegro:
Słuchawka notorycznie się psuje co dwa tygodnie użytkowania. Nie chcą mi zwrócić funduszy zasłaniając się przepisami prawa. Od zakupu minęło 180 dni, w serwisie słuchawki były 85 dni. Ciągle występuje ta sama awaria - prawa słuchawka się rozłącza z lewą.
Historia
- 1
@Mini_Jack: Ale na co tagujesz #elektronika? Chcesz to naprawić czy jak? Nawet nie napisałeś co to za sprzęt.
@Mini_Jack: na rękojmię oddawaj, przy drugiej awarii muszą hajs zwrócić jeśli tylko będziesz chciał. A jak oddajesz na gwarancję to jesteś w dupie
Zamówiłem laptopa w neonecie ale przeoczyłem, że z dostawą w ciągu 21 dni. Mam info ze towar jest niedostępny, sklep czeka na potwierdzenie dostawy od producenta. Pytanie czy byliście w podobnej sytuacji i czy anulują to zamówienie? Na infolinii niczego konkretnego się nie dowiedziałem.
#neonet #zakupy #pytanie #cokupic #e-commerce
#neonet #zakupy #pytanie #cokupic #e-commerce
- 0
@raz-dwa-trzyy
Raczej na zasadzie, że nie wiem na czym stoje, kupiłbym laptopa w innym sklepie a tak nie wiem czy czekać na realizację zamówienia czy szukać?
Raczej na zasadzie, że nie wiem na czym stoje, kupiłbym laptopa w innym sklepie a tak nie wiem czy czekać na realizację zamówienia czy szukać?
@drzewostan mam tak samo XD. Kupiłem tam IPhone i na maila otrzymałem że dostępność do 24h. Po 15min mail że nie mają produktu i czy chce wymienić na inny kolor lub anulować ale napisałem że chce kontynuować tezn 9becny zakup bo ceny jak się spodziewałem poszły w górę. Typek napisał że jak dostanie odpowiedź od opiekuna producenta o dostawie do da znać i drugi raz zapytał czy czekam dalej XD. Ostatnio
- 1
@drzewostan: dzwon do tego punktu, ja tez nie mialam informacji przez tydzien a okazalo sie ze telefon caly czas tam na mnie czekal
- 0
@Azura: bezpośrednio do punktu nie mogę się dodzwonić, na ogólnej mówią, że to zamówienie z dostawą do 21dni ;), i nie wiedzą czy Huawei się wywiąże z zamówienia.
Tak więc wszystko jak najbardziej stabilnie.
Tak więc wszystko jak najbardziej stabilnie.
- 0
Zwracał ktoś coś odpakowanego na 14 dniowym zwrocie do Neonetu? Wiem, że w X-Kom nie ma z tym problemu, ale w Neonecie jeszcze nie miałem okazji zwracać. Jakieś doświadczenia?
#neonet
#neonet

















Czy oni zakładają mi jakieś konto na którym mogę zerknąć kiedy, ile i gdzie mam wpłacić odpowiednią ratę, ile zostało do spłaty itp? skąd to wszystko będę wiedział - tylko z kartki która mi daja w sklepie
Jakie znaczenie miałoby niby mieć, że spłaciłeś ratalnie sprzęt za 3k przy braniu kredytu, gdzie jedna rata może tyle wynosić?
Jeśli wziąłeś coś na raty, nie spłacasz i jesteś zadłużony to wtedy faktycznie ma to znaczenie, ale branie głupot na kredyt żeby "zbudować historię kredytową" to bzdura.