zwracał ktoś kiedyś soundbar? #neonet robi z tym problemy? kupiłem w czwartek w stacjonarnym razem z TV z transportem na ten wtorek, ale teraz widzę że w RTV ten sam soundbar jest 900zł taniej ( ͡° ʖ̯ ͡°) wykluczenia w tych ich regulaminie zwrotów w sklepie stacjonarnym są takie, że w sumie nie wiadomo czy można je zwracać czy nie, zwrot na kartę podarunkową nawet nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
krulwonzuw
- 0
- 3
Nikomu nie polecam zakupów w #neonet. Zamówiłem w niedzielę TV. Status dostępność do 72h plus 2 dni na dostawe kurierem. Już po paru godzinach potwierdzono dostępność i od tej pory status to Oczekiwanie na wysyłkę. Dziś jest czwarty dzień. Teoretycznie w piątek najpóźniej miałem mieć nowy TV, który do tej pory nie został wysłany. Pewnie dostanę jakiś powystawowy z innego oddziału. W każdym razie jeżeli tylko karton nie będzie

ziemba1
via Wykop- 0
@vidic15: placiles za zwrot?
vidic15
- 0
@Ziel12 @ziemba1 w czwartek anulowałem zamówienie. Nie zdążyli nawet wysłać więc nie było problemu. Jednocześnie w x-kom pojawiła się promocja na ten sam tv 300zl taniej więc od razu zamówiłem i w poniedziałek już miałem. Potem #neonet napisał mi maila zwalają winę na jakieś nowe systemy informatyczne, ale w historii mojego konta w tym sklepie na przestrzeni 5 lat miałem 5 zamówień z czego 3 anulowane że względu
Kupiłem produkt z outlet NeoNet.
Przyszła faktura na kwotę wyższą niż zamówiony towar i teraz Neonet żąda ode mnie dopłaty.
Dopłacać czy olać Neonet i nie odbierać przesyłki ?
#neonet
#oszukujo
#kiciochpyta
Przyszła faktura na kwotę wyższą niż zamówiony towar i teraz Neonet żąda ode mnie dopłaty.
Dopłacać czy olać Neonet i nie odbierać przesyłki ?
#neonet
#oszukujo
#kiciochpyta
@mocno_mleczny: nie odbierac
Chętnie kupię iPhone 14 Pro - który sklep zaoferuje mi 20 rat 0%? 6-10 rat 0% na ten model przy jednoczesnym oferowaniu innych modeli androida ratami 20x0% mnie nie zadowala i oczekuje oferty specjalnej. #mediaexpert #mediamarkt #neonet #rtveuroagd #komputronik
- 1
@Zoyav Kasa przepadła, mogę odkupić za połowę wartości.
@Sebastian9300: inflacja
konto usunięte via Wykop
- 2
@Sebastian9300: Kilka lat dopłacali do biznesu by przyzwyczaić ludzi do brania rat przez internet, a teraz po prostu akcja promocyjna się kończy i masz używać ich płatnych rozwiązań.
czym się różni #suszarka #bosch z serii WTR i WQG? nie pasuje mi to do serie, bo widzę serie 6 zarówno WTR i jak i WQG
#elektronika #agd #eurortvagd #neonet #mediaexpert #mediamarkt #pralka #kiciochpyta
#elektronika #agd #eurortvagd #neonet #mediaexpert #mediamarkt #pralka #kiciochpyta
Szukam dobrej pralki tak do 1500/1600 zł.
#pralka #agd #rtv #mediaexpert #neonet #pytanie #elektronika #zakupy
#pralka #agd #rtv #mediaexpert #neonet #pytanie #elektronika #zakupy
@samerowski:
7 czy 8 lat temu kupiłem Bosha(tak sugerowałem się marką). Jest ok, żadnej awarii, nie leję Calgonu, piorę co 2 dni / codziennie.
Jedyna mała nieprzyjemność przez ten czas to zatykanie się sprężyny na złączce węża i odpływu przy ścianie(to jest chyba zamiast syfona aby nie śmierdziało). Wówczas po praniu została woda w pralce, wywaliłem tą sprężynkę, nic nie śmierdzi, wszystko działa.
7 czy 8 lat temu kupiłem Bosha(tak sugerowałem się marką). Jest ok, żadnej awarii, nie leję Calgonu, piorę co 2 dni / codziennie.
Jedyna mała nieprzyjemność przez ten czas to zatykanie się sprężyny na złączce węża i odpływu przy ścianie(to jest chyba zamiast syfona aby nie śmierdziało). Wówczas po praniu została woda w pralce, wywaliłem tą sprężynkę, nic nie śmierdzi, wszystko działa.
@samerowski: https://hotshops.pl/kategorie/pralki-i-suszarki - zobacz tutaj najnowsze okazje na pralki :) Możesz ustawić filtrowanie po cenie lub alert na dany model
- 0
- 0
- 0
Prośba o polecenie odkurzacza tak do 400 zł -> "dobry"(pieseczek ale brak dywanów :)) i w miarę lekki -> mamuśce stary się zepsuł, a z racji wieku ciężary nie służą 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
#odkurzacz #sprzatanie #mieszkanie #porzadki #mediaexpert #neonet #allegro
#odkurzacz #sprzatanie #mieszkanie #porzadki #mediaexpert #neonet #allegro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@PapaSar: ja dobrze oceniam odkurzacze polskiej firmy MPM - niedrogie, a wykonane ładnie i robią robotę. Sam mam obecnie model MOD-28, ale to duża kobyła, dlatego raczej nie polecę w tym konkretnym przypadku (inna sprawa, że ma 11 metrów zasięgu i nie trzeba go za bardzo przenosić). Może wejdź na ich stronę zobacz jakiś inny, mniejszy model
- 0
Nie wiem, czy jeszcze tutaj ktoś zagląda. Awarię konsoli #xbox #xboxseriesx sugerujecie raczej zgłaszać bezpośrednio do #microsoft czy do sklepu (którym w tym wypadku jest #neonet)? Dziwne, że się zepsuła, bo przez kilka miesięcy nie była używana, a kupiona była pod koniec 2021. Dzisiaj ją włączyłem i po paru minutach się wyłączyła. A byłem pewien, że awaria sprzętu się w 2023 prawie nie
@radekrad zgłaszaj bezpośrednio do Microsoftu, mają bardzo dobrą obsługę gwarancyjną i w kilka dni będziesz miał sprawną konsolę.
@radekrad: Ciekawe czy zawsze tak było, że ślą do np. Niemiec a nie robią tutaj i od czego to zależy. Gwarancja Ci zniknęła, bo pewnie po rozkręceniu i złożeniu masz naklejoną nową naklejkę z nr seryjnym.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@michalxd21 rekojmia synek, nigdy gwarancja, pzdr
@michalxd21 : Niee, rejestrujesz pada na koncie MS za pomocą kodu kreskowego pod klapką baterii, a wysyłasz w dowolnym opakowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kupiłem w neonecie w październiku zestaw ps5 + dodatkowy pad. W jednym padzie jakoś tak dwa miesiące temu zaczął szwankować lewy analog, zamieniłem pada i grałem cały czas tym drugim. Teraz w tym drugim analog świruje. Tutaj moje pytanie: Reklamować go w neonecie czy zgłaszać się bezpośrednio do sony ? Jak do sony to jak wygląda procedura reklamacji ? bo za bardzo nie potrafię znaleść informacji, tylko tyle że trzeba dzwonić na
@luk_shaw_drug_om: Skorzystaj z prawa rękojmi u sprzedawcy, które trwa dwa lata od daty zakupu. Sony daje rok gwarancji na swoje rzeczy. Ale wysyłając im pada do naprawy najpewniej dostaniesz inny, już naprawiony pad. Dzięki czemu skraca się czas oczekiwania na samą naprawę, ale przez to, że Sony wymieni Ci pada na innego to sprzedawca zostanie zwolniony z rękojmi tego pada, bo nie będzie to towar, który Ci sprzedał, więc nie
@luk_shaw_drug_om: korzystałem z rękojmi w neonecie. Z racji że kupiłem pada online to nie mogłem go zostawić w sklepie. Obsługa door2door bez zarzutu. W przeciagu tygodnia od odebrania pada przez kuriera dostałem kilka smsów ze statusem reklamacji, do momentu aż kontroler trafił do serwisu. Później przez równo miesiąc cisza, aż kontroler wrócił naprawiony. Całość trawała 6 tygodni
W ciągu kilku miesięcy będę musiał kupić kilkanaście urządzeń typu dron, tv, kamera, ekspres, pralka, zmywarka itp. Kiedy i gdzie najlepiej kupować elektronikę, jakieś tipy jak wynegocjować jakiś bon? Zwrócić się do jakiegoś sklepu w sprawie takich hurtowych zakupów? Ogólnie będzie to kwota na około 60tys zł na firmę. Teraz jest dużo promocji typu wydaj 1000 zł otrzymaj 100 zł. Jak najlepiej podejść do tematu? Co myślicie? Ktoś w branży? #mediaexpert
@gumowykaczor: Wyślij do mnie wiadomosć na PW to zaczniemy ogarniać temat.
Przy dużym zakupie uderza się do działu B2B i oni już robią cuda z cenami.
Przy dużym zakupie uderza się do działu B2B i oni już robią cuda z cenami.
@Paprykowsky: Dasz radę do mnie napisać na PW? Bo mam pytanko, a nie przyjmujesz wiadomości. :-)
Zakupiłem drukarkę w neonecie przez internet, ciężko było z dostępnością dlatego też dzwonili do mnie czy może być z ekspozycji, nie zgodziłem się na to i mieli wysłać nową drukarkę oryginalnie zapakowaną. Prawdopodobnie tak też się stało i wydaje mi się że otrzymałem nową drukarkę, były wszystkie folie i wydawałoby się że nigdy nie była wyciągana z pudełka, chyba że te sklepy mają teraz jakieś magiczne sposoby. Mimo to na klapie drukarki
źródło: comment_1673795445qTJqxcFf7WZIfSGNk31Pu8.jpg
Pobierz- 0
@Migfirefox: po co Ci kontrola jakości jak możesz wymienić towar u klienta a jest spora szansa, że część z klientów nie zauważy wady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Olej, jak było widać ze spakowana na nówkę to jest ok. Często są takie wady
Ten uczuć, kiedy kupujesz duże agd, rezerwujesz dostawę na dziś, organizujesz życie "prywatne i zawodowe", żeby bez stresu poczekać na dostawę, czekasz z przesłaną fakturą i.. z głupia franc zaglądasz na stronę, a tam "zmiana terminu dostawy" na jutro.
Bulwy jechane, wystarczyło smsa przysłać, ze coś nie ten teges
#neonet #gorzkiezale
Bulwy jechane, wystarczyło smsa przysłać, ze coś nie ten teges
#neonet #gorzkiezale
@krytyk__wartosciujacy: mi anulowali sami zamówienie i nawet maila nie wysłali, ani nic xD a produkt nadal dostępny na stronie do kupienia
- 0
@cherrz: dostałem smsa od kuriera, że ruszył, ale od firmy nic :-(
No cóż, albo się zachowają jak trzeba albo b3dzie wieczny hejt na januszy
No cóż, albo się zachowają jak trzeba albo b3dzie wieczny hejt na januszy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Megawonsz_dziewienc: laptop za 7k = oski
@md5sum: a jakby był za 10k to zwróci sie w trzy miesiące, co to zmienia?


































