Siema mirki,
Polecacie jakiś bootcamp w #warszawa z #java ? Ogółem pracuję aktualnie w IT, studiuję informatykę.
Pracuję w rozwoju oprogramowania, ale jako sysadmin/admin aplikacji. Niestety, jest to dla mnie za mało techniczna robota. Marzy mi się praca z kodem, ale niestety nie dostaję tasków tego typu- więc chcę zmienić stanowisko. Na deva, lub devopsa z uwagi na obecne doświadczenie.
Sporo współpracuję z programistami, czasami mi pomogą jak
Polecacie jakiś bootcamp w #warszawa z #java ? Ogółem pracuję aktualnie w IT, studiuję informatykę.
Pracuję w rozwoju oprogramowania, ale jako sysadmin/admin aplikacji. Niestety, jest to dla mnie za mało techniczna robota. Marzy mi się praca z kodem, ale niestety nie dostaję tasków tego typu- więc chcę zmienić stanowisko. Na deva, lub devopsa z uwagi na obecne doświadczenie.
Sporo współpracuję z programistami, czasami mi pomogą jak




























Lepiej będzie się uczyć Springa, czy Javy EE?
Jak widze znacznie więcej ofert pracy jest że Springa i chyba do niego jestem bardziej przekonany, ale póki jestem na początku swojej nauki z Java chciałem Was zapytać o opinie, czemu akurat jedno a nie drugie.
#studia #programowanie #naukaprogramowania
Na rynku pojawiają się
Do pracy po siano Spring. JEE to umieralnia, ale też mogą dobrze płacić, bo to stary kod, którego nikt nie chce utrzymywać.
Do pisania naprawdę dobrze: Webflux, Ratpack - ale mało kto tak naprawdę wie dalczego to jest dobre i może 2% firm w tym pisze.