Wszystko
Najnowsze
Archiwum
291
Kompilacja wypadków ze skrzyżowania we Włocławku

Polscy kierowcy w akcji
z- 104
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
Hmm a może przykrecili mi srube za ruch :D
źródło: comment_QtM5t7CgoSuCcuFFfwIcMBmYNDlcf9sz.jpg
Pobierz18
Kradli czekolady, bombonierki i cukierki. Poszukuje ich ciechanowska policja

Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży, do których doszło w ostatnich dniach w sklepach przy ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków. Jak wynika z ustaleń policjantów, dwaj młodzi...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Jak to zrobić?
#monitoring #elektronika
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora
https://niebezpiecznik.pl/post/ten-biletomat-cie-podglada-a-o-tym-wjezdzie-na-parking-ktos-moze-od-razu-sie-dowiedziec/
#warszawa #wroclaw #monitoring #security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik
- 145
sytuacja wygląda tak, że potrzebuję założyć monitoring dla domu jednorodzinnego (na zewnątrz + opcjonalnie wewnątrz). Ogólny zarys problemu wygląda tak, że muszę względnie "zabezpieczyć" pusty dom, z średnio ciekawym otoczeniem. Wstępnie dla pola (wybaczcie, jestem z południa :D) 4 kamery powinny wystarczyć - po jednej na każdą ścianę budynku. Do tego wymagania:
1. Noktowizja(?), ewentualnie jeśli ciężko z tym to zwykła kamera + lampy z czujnikiem ruchu.
2. Zapisywanie materiału z ostatnich ~7
- 0
1. Potrzebuję zamontować monitoring na jeden konkretny punkt. Odległość od kamery około 10m. Budżet na kamerę około 200zł. Kamera musi być IP (nie ma możliwości pociągnięcia kabla). Chwilowo wybór padł na Intelkam WIP-106. Może jakiś Hikvision.
2. Kamera będzie podłączona do routera bez dostępu do internetu (openwrt). Do routera będzie podpięty dysk lub pendrive. Jakiej pojemności potrzebuję dysk żeby przechowywać około 48h nagrania
- 0
1. Nie wiem czy pytasz czy doświadczasz
2. Zależy od rozdzielczości i kompresji, Skorzystaj z dostępnych kalkulatorów.
Swoją drogą to się zdecyduj (nawiązując do pkt 1) czy chcesz ip czy nie, bo coś piszesz o
- 0
Widzę że tanie kamery mają możliwość robienia zdjęć 1kl/s i zapisywania bezpośrednio na FTP. Taka opcja też mnie urządza.
Serwer FTP już mam postawiony w LAN.
- 5
#c-------------o #monitoring #wtf
- 2
- 1
Problem jest że stary monitor jest podłączony kablem skrętką (przez balun) do gniazda BNC, a ten co mam powiesić jest nowszy i tego gniazda nie posiada. Ma standardowe antenowe, scart, VGA, HDMI, obrazek pomiżej. Nie chciałbym kłaść kabla od nowa bo po co. Jak najtaniej i najszybciej to zrobić?
Widziałem adaptery HDMI/VGA-BNC(droższe i z dodatkowym osprzętem https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=bnc+to+vga&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1311.R6.TR11.TRC1.A0.H1.Xbnc+to+.TRS0&_nkw=bnc+to+hdmi&_sacat=0)
i
źródło: comment_0drd6Rfg1XyfNOdFR6uTqA1wIXGdBZwB.jpg
Pobierz- 3
5
Mławska policja poszukuje sprawców kradzieży. Tak wyglądają
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży, do której doszło 12 stycznia br., w drogerii przy ul. Żwirki w Mławie. Dwóch nieznanych sprawców ukradło perfumy różnych marek, wartości kilkuset złotych. Jak ustalili kryminalni, ta dwójka kradła także na terenie Działdowa....
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#kamery #monitoring #komputery #pytanie #siecikomputerowe #elektronika #cctv #kiciochpyta
- 3
- 720p
- diody do nagrywania w nocy
- zakres temperatury od -2 st. w górę (ale nie outdoor)
- wifi
- nagrywanie na sd
- 0
- 0
- 2
- 3
- 1
1) Jeżeli chodzi o system HD-TVI od HIKVISION (5 MPx, IR 10m, 2.8mm) to np.:
Kamery: DS-2CE16H1T-IT
Rejestrator: DS-7204HUHI-K1
Cena za powyższe: 1
- 2
- 0
to to swiadczy o tym ze ona bez pradu ogolnie bedzie dzialac 1.5h, czy nagrywac bedzie tylko 1.5h ? bo jesli moze dzialac 15h w 'trybie czuwania' plus te 1.5h nagran to to jest dla mnie ok
- 0
Witam, jak najlepiej ustawić migawkę w kamerze ? Na auto obiekty w ruchu są rozmyte, ustawiłem na 1/200 i już nie rozmywa ale obraz jest strasznie jasny.
- 0
- 0
- 5
Mircy drodzy, czy macie może jakiś pomysł na monitorowanie skrytki lokatorskiej na terenie hali garażowej?
Nie mam tam jakichś bardzo wartościowych rzeczy ale na naszym osiedlu zdarzają się kradzieże.
Pomysły:
- kontrakton z alarmem czasowym, jeśli nie wcisnę przycisku w przeciągu np 30 sekund od otwarcia drzwi, uruchamia się głośny alarm
- ukryta kamera z akumulatorem? w razie czego będę
- 2
- 3
China boasts the world's largest monitoring system, with roughly 170 million CCTV cameras across the country, with plans to install 400 million new ones
China is adding facial recognition to its overarching surveillance systems in Xinjiang
https://www.engadget.com/2018/01/18/china-facial-recognition-uyghurs-xinjiang/
#orwell #monitoring #ciekawostki #chiny
źródło: comment_5zJ79K7LtuDyv8QyqYWk1zfFu7RTBle1.jpg
Pobierz#youtube #stream #streaming #monitoring #informatyka
11
Poszukiwani sprawcy kradzieży pieniędzy ze sklepu spożywczego. Rozpoznajesz ich?

Poznańscy policjanci poszukują sprawców kradzieży pieniędzy z jednego ze sklepów spożywczych. Do zdarzenia doszło 23 grudnia 2017 roku. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich,...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















#windows #ip #android #monitoring