Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trypson_tryptaminka: może mają przecieki i wiedzą, jak będą się ubierać trendmakerzy, czyli jaka gwiazdeczka jakie kontrakty podpisała na ciuchy? zgaduję.

Albo ot tak pieprzą, ludzie ich słuchają i dzięki temu ich "przewidywania" się sprawdzają.
  • Odpowiedz
Mirki, polećcie proszę jakiś dobry sklep z #modameska, z którego korzystacie i gdzie można znaleźć jakieś konkretnie dobre ciuchy. I najlepiej, żeby można było sobie poprzeglądać aktualne kolekcje online. Za każdą propozycję będę wdzięczny i hojnie obdarzę plusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #moda #prosba #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpadłem na pomysł, żeby zrobić #wykopowebluzy

Byłyby to jakieś proste białe/czarne/grafitowe/niebieskie bluzy z kapturem i naszywką/haftem wykopu - samo logo dla przykładu.

Czy byliby zainteresowani taką inicjatywą?

Mógłbym
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, byłem dziś w sklepie. Kupiłem sobie drogie ciastka, Benvita. Aż 7 złotych za takie. Owsiane były przepyszne, więc połakomiłem się o sprawdzenie innych, tych z czekoladą. Wydałem 7 złotych na tak przeciętne ciastka. Nie polecam, nie warte ceny, nie mają w sobie nic szczególnego. Powrócę więc do standardowej - przepysznej - BelVity.

Ale kupiłem z nimi (właśnie na taki wypadek) i inne ciastka, tańsze bo za 3 złote. I one okazały się
Bunch - Mirki, byłem dziś w sklepie. Kupiłem sobie drogie ciastka, Benvita. Aż 7 złot...

źródło: comment_NfHoZ6Du0k3GnojuJPHfcCTUyHoot6aE.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach