Wpis z mikrobloga

Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyny
Chcą niby być piękne w tę wyjątkową noc, a co zamiast tego robią?
Zabierają sobie często jedyne, co w nich w ogóle ładne, czyli świeżość, lekkość, młodość

Te obrzydliwe, sklejone lakierem loczki i upięcia
Tandetne satyny i tafty
Młode twarze, a wyszpachlowane jak do portfolio na roksę


Na obrazku studniówka 2012 XD

#oswiadczenie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #moda #modadamska #makijaz #studniowka
blackorchid - Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyn...

źródło: comment_ezN1dAwVVzX00iO2WqaMyjwZ8q4PGUJC.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
No masz rację, mogły by nago przyjść. Szkoda tracić tego młodego wyglądu na loki.


@AleksanderRoz: Gdzie ja piszę o przyjściu nago?
Chodzi mi jedynie o dziewczęcy strój, makijaż i fryzurę, a nie robienie z siebie matronowatej Grażyny.
  • Odpowiedz
@blackorchid: Podejrzewam, że te twarze to wyszpachlowane nie tylko na studniówkę. ;P Akurat na tym zdjęciu to w ogóle jakieś niewypały, tylko ta w różowych balerinach (?) jest ładna i może ta w czerwonych butach po prawej.
@Kafarek555: Przecież ona wygląda jakby się z rury urwała xD
  • Odpowiedz
Studniówka niczym się nie różni od wiejskiego wesela w remizie. Także nie spodziewałbym się tutaj niczego eleganckiego, wyszukanego i w dobrym guście.


@desensitization: A ja właśnie bym się spodziewała czegoś lepszego. Młode dziewczyny, a robią sobie taką krzywdę.
  • Odpowiedz
@blackorchid: Jak dla mnie odrobina powściągliwości jest zdecydowanie bardziej seksowna, niż to, co widać na załączonym zdjęciu. Ale może, pomimo względnie niskiego lvl, jestem stara dupa, i się nie znam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz