Ja j---e. #mirko płonie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
Jako że wrzucam dość dużo #muzyka na #mirko i niektórym to przeszkadza ( #oggy1989cwel spamuje! ). Pojawiła się więc propozycja, abym dodawał własny tag. Jest to rozwiązanie jak najbardziej dobre, dlatego też od tej pory będę dodawał do wstawek muzycznych tag #oggy1989playlist :) Zachęcam do obserwowania lub dodania na #czarnolisto.
To byłem ja @oggy1989
#oswiadczenie
To byłem ja @oggy1989
#oswiadczenie
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Czy ja na mirku znajdę kogoś kto ma salon kosmetyczny, urody, aptekę, drogerię, sprzedaje kosmetyki naturalne ?
#kosmetyki #kosmetykinaturalne #mirko #natura
#kosmetyki #kosmetykinaturalne #mirko #natura
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 9
Przeglądam sobie na łóżko mirko a obok śpi #rozowypasek. Przewracam się na drugi bok, przytula do mnie i w śnie mówi:
( ͡° ͜
a wiesz, że gdyby nie ja to byś nie miał tych wszystkich plusów
( ͡° ͜
- 5
Gorące z------e ciągnikami z plasteliny, jeden z najpiękniejszych dni na mirko xD
Nie dawn
#gorace #mirko #traktor #danielkolakowskicontent
Nie dawn
#gorace #mirko #traktor #danielkolakowskicontent
Mój znajomy z #mirko to fanatyk ciągników z plasteliny. Całe #gorace z------e traktorami.
#danielkolakowski
#danielkolakowski
- 24
Mam małą zagwozdkę - wrzucałem to już tydzień temu, ale zainteresowało całe 3 osoby, przy czym jedna z nich to bot plusujący wszystkie wpisy. Z drugiej strony mam powody podejrzewać, że wpis nie pojawił się w powiadomieniach, stąd nikłe zainteresowanie.
W każdym razie wklejam raz jeszcze w nadziei, że to nie podpada pod spamowanie.
Charles Valentin Alkan - Koncert na fortepian solo
Ostatnio
W każdym razie wklejam raz jeszcze w nadziei, że to nie podpada pod spamowanie.
Charles Valentin Alkan - Koncert na fortepian solo
Ostatnio

- 3
@laoong: @ukryty_login: @zly_wieczor: Poprzednio zapomniałem dać tagów (nie pierwszy raz...) i dodałem je dopiero po edycji wpisu. Wydawało mi się, że wtedy też generują się powiadomienia, ale jak widać - nie do końca. :)
- 2
@alkan: Nieźle, 12 lat nauki w szkole muzycznej, egzamin z historii muzyki na koniec, a żaden nauczyciel nawet o nim nie wspomniał
- 0
@laress: jak dobrze do męża zagada @wykopowa_ona: to może cos u gra ;p
konto usunięte via Android
- 2
- 0
Nie będę usuwanie, dopiero co założyłem! No ale tego się mogłem spodziewać
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jako, że dziś piątek plan na dziś bardzo prosty:
- jak najmniej się wychylać,
- ja nie wiem, ja nie widziałem, chyba nie ma na stanie w przypadku trudnych tematów,
-
- jak najmniej się wychylać,
- ja nie wiem, ja nie widziałem, chyba nie ma na stanie w przypadku trudnych tematów,
-
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@CoJaToNieTY: usuń konto. :)
- 4
Jakby ktoś był ciekawy co się działo na mirko to streszczam:
Wipler
Wipler
Wipler
Wipler
Wipler
Wipler
- 17
- 0
@XxSzajbaxX: przedsiębiorcy
Komentarz usunięty przez moderatora























Poza zbożową, były jakieś większe aferki?
Kogo można tu nazwać człowiekiem legendą?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #mirko
Kogo można tu nazwać człowiekiem legendą?