Jako że wrzucam dość dużo #muzyka na #mirko i niektórym to przeszkadza ( #oggy1989cwel spamuje! ). Pojawiła się więc propozycja, abym dodawał własny tag. Jest to rozwiązanie jak najbardziej dobre, dlatego też od tej pory będę dodawał do wstawek muzycznych tag #oggy1989playlist :) Zachęcam do obserwowania lub dodania na #czarnolisto.

To byłem ja @oggy1989

#oswiadczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeglądam sobie na łóżko mirko a obok śpi #rozowypasek. Przewracam się na drugi bok, przytula do mnie i w śnie mówi:

a wiesz, że gdyby nie ja to byś nie miał tych wszystkich plusów


( ͡° ͜
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam małą zagwozdkę - wrzucałem to już tydzień temu, ale zainteresowało całe 3 osoby, przy czym jedna z nich to bot plusujący wszystkie wpisy. Z drugiej strony mam powody podejrzewać, że wpis nie pojawił się w powiadomieniach, stąd nikłe zainteresowanie.

W każdym razie wklejam raz jeszcze w nadziei, że to nie podpada pod spamowanie.

Charles Valentin Alkan - Koncert na fortepian solo

Ostatnio
alkan - Mam małą zagwozdkę - wrzucałem to już tydzień temu, ale zainteresowało całe 3...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że dziś piątek plan na dziś bardzo prosty:

- jak najmniej się wychylać,

- ja nie wiem, ja nie widziałem, chyba nie ma na stanie w przypadku trudnych tematów,

-
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś był ciekawy co się działo na mirko to streszczam:

Wipler

Wipler

Wipler
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach