Ja to proszę Pana mam bardzo dobre połączenie z Mirko...

... Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem przed ekranem, bo loguję się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i mirkuję.

– No, ubierasz się pan.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach