Hej Mirki. Zrobiłem bardzo prosty skrypt do generowania listy osób, które chcą być zawołane (takie, które zaplusowały post na mirko - jak i dodały komentarz).

Pierwsze co należy zrobić to rozwinąć listę plusów a następnie wcisnąć F12 w przeglądarce i w zakładce "konsola" wkleić skrypt z tego linku: http://pastebin.com/JFGhe44t

#wolam #mirko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikroblog ma jeden duży plus. Nie można dawać minusów. Ani zakopywać wpisów. Nawet ziolonkom. A to oznacza, że ten wpis może sobie tu wisieć całą wieczność i przez całą wieczność palić Was po oczach, a Wy ani tego nie zakopiecie, ani nie zaminusujecie. A ja konta nie usunę. I co teras? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirko #oswiadczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A więc wyzwanie @shido vs bot zakończone.

Czas na podsumowanie:

- Bot jako pierwszy odpowiedział na 58 wpisów
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzę powoli coraz częściej na #reddit ... i choć wiem, że #wykop , a już na pewno #mirko to strona ze śmiesznymi obrazkami i pastami z chanów (i po to właściwie tu wchodzę nie licząc newsów z głównej), to i tak przeskok poziomu jakoś boleśnie we mnie uderza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szczególnie, jak widzę biednych i nielicznych, choć dzielnych bojowników walczących
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Nie miej znajomych,

2. Spędzaj piątek samotnie, przed monitorem i #mirko,

3. Zacznij zastawiać się co robią ludzie, którzy ich posiadają i jak wyglądałby Twój wieczór z nimi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charles Valentin Alkan - Koncert na fortepian solo

Ostatnio zauważyłem na #mirko wzmożone zainteresowanie Alkanem, więc korzystając z rozpoczynającego się weekendu pozwalam sobie wrzucić coś nieco dłuższego jego autorstwa (50 minut). Oczywiście polecam całość, ale jeśli ktoś ma mniej czasu, to niech zacznie od trzeciej części - 40:32.

Czym jest koncert na fortepian solo? Brzmi to jakoś dziwnie, bo przecież koncert kojarzy nam się z solistą i towarzyszącą mu orkiestrą. Ten
alkan - Charles Valentin Alkan - Koncert na fortepian solo



Ostatnio zauważyłem na ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alkan: Ja się nie znam na wykopie, ale nie miałem tego wpisu w powiadomieniach, mimo że obserwuję tag "poznajklasyke". Zobaczyłem to dopiero teraz w kolumnie "Mój wykop"
  • Odpowiedz