Proponuje mala zmiane w #ux appki #wykop na #ios. Wolam @wykop

Zakladam, ze plusowanie innych wpisow to czynnosc oczekiwana jesli chodzi o zachowania userow. Wiec porownajcie aktywnosc w plusowaniu gdy user korzysta z desktopa a gdy korzysta z appki na ios. Zaplusowanie wpisu na mirko zajmuje mi przecietnie 5 klikow, a posiadajacym mniejsze palce pewnie 3.

Propozycja: po cholere wyswieltac liste plusujacych po kliknieciu
ecco - Proponuje mala zmiane w #ux appki #wykop na #ios. Wolam @wykop



Zakladam, ze...

źródło: comment_yyUQRA2ATGNqrR4elj8Fkd4yQAf7wImS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ecco: nieeeeeeeeeee, bez sensu. Niech plusa daje sie poprzez szybkie podwójne tąpnięcie na wpis/komentarz (tak jak w instagramie). Szybko łatwo i przyjemnie.

Co Ty na to @dstranz? Jest to w zasięgu?
  • Odpowiedz
  • 1
@olesiu: racja, stara metoda powinna pozostac, aby nie dezorientowac. Niektore appki maja takie krotkie wprowadzenie do nowosci, pokazuja Ci funkcje i jak z niej skorzystac. Ale nie wiem czy wypok ma takie cudo zaimplementowane :)
  • Odpowiedz