Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 14
Jedzie @lechwalesa pociągiem i słyszy
#lechwalesacontent #walesacontent #lechwalesa #leszke #leszkesmieszke #heheszki #tylkomirko #mirko #dd
#lechwalesacontent #walesacontent #lechwalesa #leszke #leszkesmieszke #heheszki #tylkomirko #mirko #dd
źródło: comment_VAixup3RYegRn2TsOoyjkCy7EqKtjAzD.jpg
Pobierz@xavvax: no, wow
- 5
Jak sprawdzić gorące dyskusje z #mirko z całego tygodnia/miesiąca/roku?
#tylkomirko #mikroblog @wykop
#tylkomirko #mikroblog @wykop
- 5
Główna została już usunięta. Jeżeli ciągle ją widzisz to wklej wiadomość na #mirko z tym kodem: 5P13RD4L4J-G£@W/\/@ a zniknie napewno!!oneOne11
#suchar #gimbohumor #tylkomirko
#suchar #gimbohumor #tylkomirko
- 0
- 0
@FilozofujacaCalka: a co to tryb dzienny?
#wykop #mirko #rogale
Smutłem jak to zobaczyłem: wielcy patrioci, którzy rano jechali po administracji za rogaliki zamiast flagi, zostali przekupieni 15 rogalikami... J-----e, wpis o losowaniu od @wykop pewnie już przekroczył 2000 plusów. W sumie czemu się dziwić, skoro tak samo ludzie się kiedyś rzucili na losowanie paczki długopisów na mirko... Pewnie jak @SOLGAZ wpadnie na pomysł losowania swojej płyty to ludzie będą po
Smutłem jak to zobaczyłem: wielcy patrioci, którzy rano jechali po administracji za rogaliki zamiast flagi, zostali przekupieni 15 rogalikami... J-----e, wpis o losowaniu od @wykop pewnie już przekroczył 2000 plusów. W sumie czemu się dziwić, skoro tak samo ludzie się kiedyś rzucili na losowanie paczki długopisów na mirko... Pewnie jak @SOLGAZ wpadnie na pomysł losowania swojej płyty to ludzie będą po
- 1
- 1
@jankotron: kiedys była akcja jakiegos producenta "cukierków na gardło" - można było podać adres i dostawało się gratis opakowanie... 20 gramów. Zastanawiałem sie wtedy, czy jest ktoś na tyle głupi, żeby wymieniać swoje dane adresowe za cukierka. Ale pewnie sporo się takich znalazło.
@CherryWhite: podpowiem: solGAZ. Więcej w google.
@CherryWhite: podpowiem: solGAZ. Więcej w google.
- 4
@lsrrdc: a ze mno fizyke
- 2
Ktoś z Mirków na pewno będzie pamiętał - była tu kiedyś szczotki do ubrań, ale z podłożonym głosem co czyniło ją nawet śmieszną, była tam taka starsza babcia, która gdy lektor mówił iż można szczotką "even brush yourself" robiła dokładnie to co opisał z wymownym okrzykiem "HELL YEAH". Ktoś linkiem zarzuci?
#heheszki #reklama #humor
#mirko
#heheszki #reklama #humor
#mirko
Dlaczego są jakieś durne osiągnięcia jak np. "waletynkowy amant", a nie ma rangi "mastertroll"?!
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #wykop #mirko
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #wykop #mirko
źródło: comment_iUNSvxBW8PFtq95ueZMhkHWQSwf4JlS5.jpg
Pobierz@SamiecAlfa: to Ty masz jeszcze konto?
- 1
@super: Jakbym dobrze poszukał, to może by się znalazło jeszcze jakieś aktywne multi.
- 3
Coś się paliło w bloku, zapaliła się jedna z piwnic. Ciekawe jak do tego doszło. Najważniejsze, że sytuacja została szybko opanowana i mogę siedzieć na #mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
- 4
Znacie to uczucie, kiedy coś oglądacie i przychodzi wam e-mail. Pauzujecie żeby sprawdzić pocztę, po czym najbliższe pół godziny spędzacie na mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wmoimsercutylkomirko #mirko #tylkomirko
#wmoimsercutylkomirko #mirko #tylkomirko
konto usunięte via Android
- 0
@Benzen: done.
- 11
KTO CHCE ŻEBY @FaktyTVN ZOSTAŁY NA MIRKO DAJE PLUSA
#tvn #neuropa #4konserwy #mirko #mirkocontent #capslockcrew
#tvn #neuropa #4konserwy #mirko #mirkocontent #capslockcrew
#mirko na dziś uważam za kompletne, przy okazji przypominam - to już jutro
Śpij słodko aniołku [*]
#palma #marszniepodleglosci
Śpij słodko aniołku [*]
#palma #marszniepodleglosci
źródło: comment_2c3ZfFfkKqIVLrR6rTKCh1nJFsvd1M24.jpg
Pobierz- 50
@AnsuzSowilo: a ile dasz? :) to zrobie i wysle ;D
Ja j---e. Siedze sobie tu na #mirko, a gdzies tam, hen daleko, jest czarna dziura, ktora wszystko w-------a. Co ten kosmos to ja nawet nie...
#przemysleniazdupy #oswiadczenie #kosmos #nuda
#przemysleniazdupy #oswiadczenie #kosmos #nuda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jestem tu nowy, choć przez jakiś czas lurkowałem, więc ogarniam klimaty, ale nie znam historii tego zakątka Internetów.
Poza zbożową, były jakieś większe aferki?
Kogo można tu nazwać człowiekiem legendą?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #mirko
Poza zbożową, były jakieś większe aferki?
Kogo można tu nazwać człowiekiem legendą?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #mirko
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@TenCoKradnieCebule: czy ktokolwiek zastosował się do tej rady?























jakieś typy co do tego meczu?
czysta jedynka?
DNB