Siemano #mirki i #mirabelki. Pomożecie mi w konkursie? Do wygrania jakiś dziadowski dysk 1TB pewnie, ale nie o to chodzi. Jak coś tam osiągnę to nauczyciel mi podniesie ocenę.

Moja praca Poniżej powinien być obrazek, takie nietypowe reniferki mi wyszły.

Wiem że pewnie będzie lincz za takie coś albo #moderacja usunie, ale warto spróbować.

Jencus - Siemano #mirki i #mirabelki. Pomożecie mi w konkursie? Do wygrania jakiś dzi...

źródło: comment_m1axnbKAGoPx4lWPfeFkGEeL6nCb2IO1.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jencus:
Jaki szit XD masz 13 lat?
Myślałem że to podstawówka, bo widzę więcej prac na twoim poziomie. A tu Technikum....
Ale jest kilka prac nadających się do wydania, więc twoja "praca" do śmietnika.

A tak poza tym twoje wołanie jest bezcelowe - głosowanie dostępne jest po rejestracji. Która sugeruje rejestrowanie tylko osób uczestniczących w kursie.
  • Odpowiedz
Hej #mirabelki. Szukam ciekawego prezentu dla żony na urodziny. Niestety problem jest taki, że jeśli czegoś potrzebuje/chce to to po prostu kupuje. Ostatnio zbudowałem jej kompletną toaletkę, z lustrem, oświetleniem itd.

Jeśli chodzi o kosmetyki to jak z pokemonami. Ma je wszystkie.

Teraz interesuje się byciem bardziej fit. Coś ciekawego mogę dorwać?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r2d2_tiriri: A może poprostu znajdź na grouponie jakiś porządny hotel i zabierz ją na weekend gdzieś w góry albo inne miejsce w Polsce ? Kup jej do tego kolczyki, albo jakaś delikatną bransoletkę ( Lilou albo z ChouChou - gdzie się wpisuje cel do którego się dąży ) Myślę ,że jak spędzicie razem ten dzień -to będzie to najlepszy prezent :) PS. Kartka z życzeniami albo wierszem chwyci za serce
  • Odpowiedz
Święta tuż tuż! Może czas na to by zabawić się w Świętego Mikołaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zorganizować moje pierwsze w życiu #rozdajo
Stawką jest bon podarunkowy na #makijaz okolicznościowy w mojej domowej pracowni w #szczecin
Tak więc #rozowepaski jeśli szykuje Wam się jakaś okazja lub chcecie podarować komuś prezent to plusujcie.
Losowanie przez #mirkorandom odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia 2017
Emeraldova - Święta tuż tuż! Może czas na to by zabawić się w Świętego Mikołaja ( ͡° ...

źródło: comment_kTaXbhohDHn4xPwNtKousYFyT7SnZBms.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Kochane #mirabelki znające się na kosmetykach! tu niebieski pasek potrzebuje pomocy. Od kilku miesięcy walczę z podrażnieniem skóry dłoni po każdym myciu włosów. Świąd, zaczerwienienie itd. Dłonie miałem straszne jak po kontakcie z jakąś mocną chemią. Dermatolog dzisiaj zabronił mi korzystać z szamponów zawierających SLS. Dotychczas kupowałem pierwszy, lepszy szampon z Rosmanna ale jak sprawdziłem skład wszystkich 5. ostatnich szamponów to każdy zawierał SLS. Znacie jakieś marki,
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje na szybko Zdjęcia jakiś chłopaków w bokserkach, półnagich itp. Rozpaliłem pewna tinderke i wysyła mi swoje nagie zdjęcia, a nie chce jej wysyłać swoich zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie #mirabelki Jakieś fotki w waszych fap folderach?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach