Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Uszanowanie Szanownemu Gronu!

Chciałbym prosić o kilka wskazówek w kwestii rozpoczęcia przygody z #linux, oraz ogólnego podniesienia poziomu umiejętności.
Przyświeca mi cel rozpropagowania wśród znajomych idei, ze świat nie kończy się na łatwych i popularnych rozwiązaniach oferowanych przez wielkie koncerny. Dlatego wypadałoby mieć w garści argumenty ktorymi mógłbym podeprzeć swoje pomysły.

Zaczac od #ubuntu czy #mint?

Najpierw teoria (ksiazki Youtube) czy od razu na ostro na żywym organizmie?

Chce do tego przeznaczyć osobny komputer więc poprosilłbym jeszcze o opinie czy widoczna na obrazku jednostka jest warta tych pieniędzy. Rozwazam jeszcze nowego Carbona gdyby jednak bardziej oplacalo się dorzucić "parę stówek".

#komputery #laptopy #linux
primemaster - Uszanowanie Szanownemu Gronu!

Chciałbym prosić o kilka wskazówek w kwe...

źródło: comment_1583263311qFDxlQRmJIFLBlxPyTbYnW.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmideron: Dzięki.
Powiem Ci ze carbon mi odpowiada nie tylko bebechami. Waga, rozmiar i czas pracy mnie najbardziej przekonuja. Jeszcze XPS obserwuje jedbak one to juz mają czasem ceny abstrakcyjne.
  • Odpowiedz
@primemaster: A ja poleciłbym tobie ubuntu. Wg mnie jest bardziej dopracowane i posiada potężne forum użytkowników. Przesiądź się po pewnym czasie na inne środowisko by znaleźć to które tobie bardziej odpowiada.
edit: A sprzęt super. Fajny laptop
  • Odpowiedz
@primemaster

rozpropagowania wśród znajomych idei


To nie tak. Zupełnie wystarczy że Ty sam się przesiądziesz. Żadna argumentacja nie działa tak skutecznie jak własny przykład.
  • Odpowiedz