Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chicane to już lepiej wiatrówkę kup albo czarnoprochowca
A najlepiej to zapisz się do klubu i zrób pozwolenie a nie jakieś zabaweczki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cadfael Mają, widać że Amerykanin jest ubrany na bojowo, a Polak normalnie. Może np. Polak jest prowadzącym strzelanie albo coś (widać, że trzyma magazynek)
  • Odpowiedz
Dobra, nie śledziłem w ogóle tego projektu. A to już są na to jakieś plany, zamówienia, czy skończy jak Loara?
  • Odpowiedz
@BielyVlk: @berylpl to jest morska armata osu-35k posadzona na jelczu. Aktualnie mamy takie 2 na 2 i 3 kormoranie (pierwszy póki co ma stareńkiego wrobla, czyli morska wersje zu-23-2). Kolejne 3 mają trafić na będące obecnie w produkcji następne 3 kormorany. No i na mieczniki (po 2 na sztuke). Być może tez pierwszemu kormoranowi wymienia tego wróbla. I nie wiem czy na slazaka nie ma to też trafić w
  • Odpowiedz