@wjtk123: zgadzam się z Tobą. Transportowe, czy wczesnego ostrzegania mogą być międzynarodowe, bo taki awacs ogarnie teren kilku naszych małych państewek, a i opłaci się wówczas utrzymywanie floty dużych transportowców, czy cystern. Trzon armii natomiast każde państwo powinno mieć swój, a jedynie położyć nalezy nacisk na to, żeby przeznaczali dany % PKB na to, a nie jak Litwa, która pomimo bycia w strefie zagrożenia, nie posiada sił powietrznych i żeruje
  • Odpowiedz
#militaria

Eksperymentalny radziecki niszczyciel czołgów z lat 60" XX wieku na podwoziu T-64. Uzbrojony w dwa rewolwerowe działa 73mm 2A25 i wyrzutnie pocisków ppanc 9M11 czyli wczesna "Falanga".
Pojazd napędzał odziedziczony po T 64 dwusuwowy, doładowany kompresorem, pięciocylindrowy diesel z dwoma tłokami w każdym cylindrze.
Naza_Dzikowski - #militaria 

Eksperymentalny radziecki niszczyciel czołgów z lat 60"...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach