@murison:

W sumie nie brzmi tak głupio, znaczy skoro oni chcą pokazać że nie ma się czego bać to śmiało. MY za to powinniśmy nie tyle zrobić to samo, co przykładowo znieść jakieś sankcje które są na białoruś naniesione.

Może to być jeden z niewielu kroków w których może udałoby się bez niszczenia, odzyskać białoruś do grona krajów ZACHODNICH.
  • Odpowiedz
@wjtk123: Tak, to prawda.
Kontrakt na apache, rakiety i całe resztę złomu jest już teraz problematyczne, bo to samonapędzająca się spirala śmierci.
Nie mamy kodów do himarsów, nie mamy kodów do rakiet. Będziemu zakładnikami broni usa i jeżeli nie będziemy dalej kupować to usa może nam takich kodów nie dać w chwili wojny :)

A kontraktu na borsuka, jak nie było tak nie ma (
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach