Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@BorysKafarov: Uważaj tylko żeby sobie nie przetrącić karku czy też czoła o biurko nie rozwalić od zbyt mocnego headbangingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 12
- 3
#deathmetal #grindcore
#metal
Fanom konkretnego n--------u polecam zapoznać się, szukałem czegoś takiego- połączenie energii HC z death metalem
#metal
Fanom konkretnego n--------u polecam zapoznać się, szukałem czegoś takiego- połączenie energii HC z death metalem

- 30
#metal #thrashmetal #sepultura
#cultowe (909/1000)
Sepultura - Inner Self z płyty Beneath the Remains (1989)
Jakoś tak wyszło że najpierw zachwyciłem się Schizophrenią i Arise, a dopiero po jakimś czasie wpadła mi w łapy płyta która była między nimi. Zupełnie wiedziałem czego się spodziewać, więc aż tak ogromniastego wrażenia na mnie nie
#cultowe (909/1000)
Sepultura - Inner Self z płyty Beneath the Remains (1989)
Jakoś tak wyszło że najpierw zachwyciłem się Schizophrenią i Arise, a dopiero po jakimś czasie wpadła mi w łapy płyta która była między nimi. Zupełnie wiedziałem czego się spodziewać, więc aż tak ogromniastego wrażenia na mnie nie

@cult_of_luna: Powinienem tu napisać, jako stary metaluch, że Sepa się skończyła przed Chaos A.D. Ale byłaby to nieprawda. Łykam wszystko do Against łącznie. Reszty nie będę opluwał, bo po prostu potem jakoś straciłem zainteresowanie formacją. Może kiedyś powrócę.
Do Roots (które bardzo, bardzo lubię) - mam tylko nawet nie zarzut co spostrzeżenie. Pięciu chłopaczków w dresach pojawiło się znikąd (piszę o Korn) i przewartościowało całą grę. Takie tuzy jak Slayer
Do Roots (które bardzo, bardzo lubię) - mam tylko nawet nie zarzut co spostrzeżenie. Pięciu chłopaczków w dresach pojawiło się znikąd (piszę o Korn) i przewartościowało całą grę. Takie tuzy jak Slayer
@cult_of_luna No cześć
źródło: comment_1656359109iP6SQYQYTVGkdpJVpoq4PV.jpg
Pobierz- 0
CZY ŚCIĄGASZ mp3
- TAK bo są za darmo ale nikomu nie mówię 6.3% (1)
- TAK i udaję że tego nie robię 6.3% (1)
- TAK i piszę o tym otwarcie bo każdy tak robi 87.5% (14)
- 9
Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Wczoraj zakończył się tegoroczny Hellfest - jeden z największych festiwali rockowo-metalowych w historii. Przysłuchamy się dzisiaj zatem wyrywkowo temu co można było usłyszeć na imprezie, która gościła w tym roku "skromne" 350 zespołów.
W ramach zajawki Volbeat i Still Couting, który pojawi się również na antenie ( ͡° ͜
Wczoraj zakończył się tegoroczny Hellfest - jeden z największych festiwali rockowo-metalowych w historii. Przysłuchamy się dzisiaj zatem wyrywkowo temu co można było usłyszeć na imprezie, która gościła w tym roku "skromne" 350 zespołów.
W ramach zajawki Volbeat i Still Couting, który pojawi się również na antenie ( ͡° ͜

Volbeat w końcu dotrze do Polski. Oby scena nie okazała się zbyt "nieodpowiednia". ;-)
Szczegóły: https://www.metalnews.pl/koncerty/volbeat-w-polsce-data-miejsce-koncertu/
#volbeat #rock #metal #heavymetal #koncert #metalnews
Szczegóły: https://www.metalnews.pl/koncerty/volbeat-w-polsce-data-miejsce-koncertu/
#volbeat #rock #metal #heavymetal #koncert #metalnews
@metalnewspl: Jak to "w końcu" słyszałem ich 11 lat temu na bemowie, fajnie grali.
- 0
@gipson_90: W końcu po 11 latach. Proszę
Blind Guardian - And The Story Ends z nieśmiertelnej Imaginations from the Other Side
#metal #powermetal
#metal #powermetal

- 0
#metal #powermetal #masterosofrock
Wybiera sie ktos z tutejszych metaluchow na czeski Masters of Rock?
Mam do sprzedania 4 bilety na festiwal. Kupione jeszcze przed pandemia, ale niestety przez te dwa lata ekipa sie wykruszyla i z planowanych 8 osob jada tylko 4. Sprzedaje po 400 zlotych za sztuke, po cenie zakupu.
Jak cos to pisac ;)
Wybiera sie ktos z tutejszych metaluchow na czeski Masters of Rock?
Mam do sprzedania 4 bilety na festiwal. Kupione jeszcze przed pandemia, ale niestety przez te dwa lata ekipa sie wykruszyla i z planowanych 8 osob jada tylko 4. Sprzedaje po 400 zlotych za sztuke, po cenie zakupu.
Jak cos to pisac ;)
- 4
- 0

- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























#muzyka #muzykafanacomy #metal #heavymetal #judaspriest