via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zastanawiam się jakim cudem odkryłem Whitechapel dopiero teraz
#metal
Whitechapel - [Cult]uralist
daray89 - Zastanawiam się jakim cudem odkryłem Whitechapel dopiero teraz
#metal
White...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#metal #thrashmetal #sepultura
#cultowe (909/1000)

Sepultura - Inner Self z płyty Beneath the Remains (1989)

Jakoś tak wyszło że najpierw zachwyciłem się Schizophrenią i Arise, a dopiero po jakimś czasie wpadła mi w łapy płyta która była między nimi. Zupełnie wiedziałem czego się spodziewać, więc aż tak ogromniastego wrażenia na mnie nie
cultofluna - #metal #thrashmetal #sepultura
#cultowe (909/1000)

Sepultura - Inner...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: Powinienem tu napisać, jako stary metaluch, że Sepa się skończyła przed Chaos A.D. Ale byłaby to nieprawda. Łykam wszystko do Against łącznie. Reszty nie będę opluwał, bo po prostu potem jakoś straciłem zainteresowanie formacją. Może kiedyś powrócę.

Do Roots (które bardzo, bardzo lubię) - mam tylko nawet nie zarzut co spostrzeżenie. Pięciu chłopaczków w dresach pojawiło się znikąd (piszę o Korn) i przewartościowało całą grę. Takie tuzy jak Slayer
  • Odpowiedz

CZY ŚCIĄGASZ mp3

  • TAK bo są za darmo ale nikomu nie mówię 6.3% (1)
  • TAK i udaję że tego nie robię 6.3% (1)
  • TAK i piszę o tym otwarcie bo każdy tak robi 87.5% (14)

Oddanych głosów: 16

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Wczoraj zakończył się tegoroczny Hellfest - jeden z największych festiwali rockowo-metalowych w historii. Przysłuchamy się dzisiaj zatem wyrywkowo temu co można było usłyszeć na imprezie, która gościła w tym roku "skromne" 350 zespołów.

W ramach zajawki Volbeat i Still Couting, który pojawi się również na antenie ( ͡° ͜
Sarpens - Zamierzam o 21:00 poprowadzić audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzesz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#metal #powermetal #masterosofrock

Wybiera sie ktos z tutejszych metaluchow na czeski Masters of Rock?

Mam do sprzedania 4 bilety na festiwal. Kupione jeszcze przed pandemia, ale niestety przez te dwa lata ekipa sie wykruszyla i z planowanych 8 osob jada tylko 4. Sprzedaje po 400 zlotych za sztuke, po cenie zakupu.

Jak cos to pisac ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach