Wpis z mikrobloga

  • 33
@Julka_2137 Czyli żyjąc jak szczur i wydając tylko na jedzenie, na 1m2 mieszkania pracujesz 6 miesięcy?
Przecież w takiej Kaliforni, czy Londynie łatwiej jest odłożyć na mieszkanie niż w Lublinie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Dlkvv: tak. Warto jeszcze dodać, że Lubelska średnia jest mocno zawyżona, bo w ostatnich 2-3 latach przeniosło się tutaj dużo firm IT (bo można mniej płacić xD choć i tak więcej niż w innych branżach). Gdyby IT się tu nie przeniosło to średnia by była w okolicach 6k
  • Odpowiedz
  • 23
@Dlkvv: XD Nie myśl ograniczeniami w Monako i centrum Manhatanu ciągle mają gorzej, ja tu widzę w Lublinie solidne paliwo do stabilnego wzrostu 10% rdr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Julka_2137 Czy ja wiem czy Warszawa jest tak oderwana z cenami? Na Bielanach znajdziesz małe mieszkania w cenie 18k/m2, co przy Twoim ogłoszeniu wygląda jak deal życia, biorac pod uwagę możliwości zarobkowe w stolicy.
  • Odpowiedz
Myślę, że tutaj najlepiej zadziałałoby gdyby baza transakcji dostepna dla rzeczoznawców była ogólnodostępna dla wszystkich. Gdyby ludzie wiedzeli za ile są tak na prawdę kupowane mieszkania i lokale to nigdy by sami nie zapłacili za nie 4x więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Julka_2137 szybkie połączenie do Warszawy, pobliskie lotnisko, mocno rozwijający się rynek IT, koleje regionalne, którymi ludzie dojeżdżają do pracy itp. itd. Lublin na prawdę się rozwija, dlatego ceny też idą w górę.
  • Odpowiedz