Fire Control Center 6389 z roku 1990. Niekompletny i bez instrukcji - brakuje jednego ludzika (pilota śmigłowca), jednego białego "węża" wiszącego w stacji oraz dwóch węży strażackich z pistoletem nawijanych na bębny w obu pojazdach
@hoppek: Nie wiem, może milion :) W tej chwili na eBay sprzedają się za £120, co jest dziwne bo ciągle jest w sklepach... Jak zarobię 30-50% to będę zadowolony. Nie mam ciśnienia na sprzedawanie, więc mogę czekać rok, albo dwa zanim sprzedam.
Kolejka do LEGO store we wroclavi, stan na godzinę 12. Myślę, że z godzinę trzeba stać. Przez szybę widziałem że sanie nadal są dostępne. #lego #wroclaw
#wroclaw #lego #covid #wroclavia Tłumy ludzi we Wroclavii w kolejce do nowo otwartego salonu Lego jeszcze przed otwarciem. Galeria oczywiście ma informacje o maseczka na wejściu...razem z ustawionymi w trybie zimowym drzwiami obrotowymi. Wąskie wejście bez bocznych drzwi i cały ten tłumki przytulał się do siebie wchodząc. To samo było ostatnio, ciasno zbite grupki ustawiają się po dwóch stronach i czekają ;) Logika covidowa ¯\_(ツ)_/¯
Są jeszcze jakieś bonusy do zakupów w lego store w arkadii? i jeśli tak to od jakiej kwoty?? chce tam sobie coś kupić tak o, ale nie wiem czy jest sens skoro ceny na necie niższe. #lego #warszawa
Zajelo mi to jakies 5h w sumie, ale nie spieszylem sie i dokladnie ogladalem jak wszystko dziala. Dwa razy tez sie pomylilem i z 30min bylo do nadrobienia. Jestem pod wrazeniem wielkosci i funkcji. Ma silnik z ruchomymi elementami, skrzynie biegow (dwa biegi i neutralny), zawieszenie i mnostwo detali.
Jedyny minus to jakosc klockow. Ostatnio Technic skladalem z 20
@280bhp: O kurde to ci zeszło. Ja z lego mam tak jak z dobrą książką - dopóki nie skończe to nie robię nic innego, a potem mi smutno że tak szybko koniec :)
@Karling: Ja swojego czasu kupowałem te gazetki "kultowe samochody PRL" czy jakoś tak, uzbierałem wszystkie oprócz numeru pierwszego, w którym był melex, i muszę przyznać, że całkiem dobrze je się składało,
@kurlapejter: z tego co się orientuję, ilość klocków musi być na pudełku sprzedawanym w USA. To raz. Dwa: na tych zdjęciach nie widać plomb - a powinny być. Jak chcesz, to ci zaraz zrobię zdjęcie zestawu kupionego 2 lata temu, oraz zestawu kupionego miesiąc temu xD Jak dla mnie wałek - 2x taniej, zdjęcie kartoflem robione i do tego brak pobrania, i syn dostał 2 na urodziny - no proszę cię...
@damw: @ShortyLookMean: @galencjusz: @Polanin: @cr_7: oferta spadła z rowerka ( ͡°͜ʖ͡°) tyle dobrze że nikt nie kupił bo po wejściu w link pokazuje że strona nie istnieje - czyli ogłoszenie zostało usunięte przez moderatora. Zamykam temat :)
#lego #klocki #zabawki #chwalesie