Wpis z mikrobloga

@ijones: Ten zestaw (i inne też ale te najbardziej) z serii kosmicznych Lego.
Mało lubiany kolega z podwórka go miał. To był syn pracownika kopalni (a oni wtedy mieli możliwość zakupów takich rzeczy) i ciągle powtarzał że te zabawki go nudzą ale pobawić się nie dał.
Tak sobie teraz przy okazji myślę że niewiele się zmieniło przez te lata i jak kiedyś górnicy to były święte krowy to i tak do
YogiYogi - @ijones: Ten zestaw (i inne też ale te najbardziej) z serii kosmicznych Le...

źródło: comment_1654422512ypNKvBGwbQ3ZszfYvFic4S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ijones: dostałem wiele zestawów lego od rodziców przez co byłem szczęśliwym szczylem :D ALeeee np gdy wychodziły pierwsze zestawy z ataku klonów wiedziałem, że nie dostanę ich nigdy ani z urodzin nie zbiorę tyle kasy to samemu się składało tak by wyglądały jak z katalogu :D tak samo tych piratów ciągle tylko nowe wersję się budowało własne bo na taki zestaw nie było co liczyć.
No jednak ale większość które najbardziej
  • Odpowiedz
@ijones: Rok albo dwa temu była do wyrwania Barakuda, i to z wyspą za jakieś 600zł (tylko maupkę trzeba było dokupić) . :D

Powiem szczerze, że załuje, że takiego zestawu nie miałem za dzieciaka, bo teraz to już zupełnie inna zabawa niż niż pełne wyobraźni zabawy z dzieciństwa (miałem tylko tratwę i małą łódke z piratów).

Liczę, że tegoroczny zamek lego będzie fajny, ale to zobaczymy. :)
  • Odpowiedz