@mrOlii: szukaj sprzedawców z ikonką pioruna - wtedy powinna być widoczna pełna kwota wysyłki+zamówienie podczas składania zamówienia (ostatni krok w koszyku).
Ewentualnie w zakładce Terms u danego sprzedawcy i tam często umieszczają info o wysyłkach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Wirtuoz: Jakbym chciała spełnić swoje dziecięce marzenie to bym sobie kupiła lalkę baby born, która siusia, ale trochę dziwnie by to wyglądało u 30-latki. Faceci mają jednak łatwiej ze spełnianiem takich marzeń xD
  • Odpowiedz
Dla zainteresowanych na przyszłość z własnego, aktualnego doświadczenia. Może się komuś przyda.
(kurier za granicą - kto doręcza w Polsce)

1. Francja La poste Colissimo paczka - w Polsce doręcza DPD. Śledzenie dobre i często aktualizowane TYLKO na Colissimo. Na dpd w ogóle nie ma takiej paczki. (ważne, że paczka i Colissimo - droższe niż zwykłe laposte)

2. Francja La poste paczka - w Polsce TFU Poczta Polska. Śledzenie rzadko aktualizowane, statusy
@moll: no ale prawie 100zł różnicy? XD Mnie zależy na tym, żeby zamówienie przyszło w jednym kawałku, by pudełko nie było uszkodzone.
  • Odpowiedz
Sprzedam powórki z looney tunes, saszetki nacięte w celu weryfikacji:

4x Roadrunnes - struś pędziwiatr
2x Wile E.Coyote - Kojot
Tasmanian Devil - Diabeł Tasmański
Sylwester

Tweety
Lola Bunny
Speedy Gonzales
Marvin the Martian

#sprzedam
#lego
Zestawy HP to kompletnie nie moje klimaty. Szukam zestawu, który będzie symbolicznym prezentem dla kogoś, kto jest fanem HP. Myślałem o czymś, co będzie miało kluczowe minifigi tj. figurka Harrego, Hermiony, Rona. Na szybko przeglądałem i rozważam 76386, 76382. Czy jest coś, co jeszcze można wziąć pod uwagę, coś lepszego od tych dwóch zestawów?
#lego
@DivineDevil: Tak w ogóle to te dopiski "z mojej prywatnej kolekcji" mają jakikolwiek sens? Przecież wszyscy wiedzą że kupiony aby odsprzedać po czasie a jak już ktoś #!$%@? do skarbówki to przecież oni nie są debilami aby taka formułka działała jako dupochron jeżeli faktycznie byłyby jakieś nieprawidłowości w jego działaniach
  • Odpowiedz
@szwendacz: bo defender to taki MIS od lego, wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa AFOL. To jest miś na skalę możliwości LEGO. Ty wiesz, co oni robią tym misiem? Otwierają oczy niedowiarkom. Patrzcie - to nasze, przez nas wykonane co prawda na licencji, ale to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś z technika, w oparciu o
  • Odpowiedz
@szwendacz: ale strzela i pyka ze względu na błędy w instrukcji :) nowsze wydania już nie mają tych błędów, w necie znajdziesz fixy co jest nie tak. Prawidłowo nic nie strzela nic nie pyka, skrzynia chodzi dobrze, wszystkie mechanizmy działają prawidłowo, tłoki silnika chodzą przy jezdzie itd. A zestaw jest w pyte, zobacz co mozna z niego ejszcze zrobic:

https://rebrickable.com/mocs/MOC-87154/Pattspatt/helicopter-42110-c-model/#details

https://rebrickable.com/mocs/MOC-55079/Pattspatt/forklift-42110-b-model/#details
  • Odpowiedz