Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 10
Jestem fanem serialu i jest to dla mnie mokry sen. Ależ będzie składane!
#lego
#lego
źródło: comment_1642164254z22l9ru4vbyNWGoEaYU5S4.jpg
Pobierz@GoroMajima: muszę to mieć! Skąd i za ile wyrwane? Newman już się tam skrada :D
źródło: comment_1642166409hz8JThLPHtZGm6OOf5NtZp.jpg
Pobierz@GoroMajima: @piotrveyner: ten serial to złoto! Oglądałem z 3 lub 4x już i jest przymiarka do następnego maratonu.
- 4
@WujekMagdon: 34 xD
- 12
Ależ będzie składane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jahcob: A zobacz ile rzeczy można z tego zbudować ;)
https://rebrickable.com/sets/42114-1/6x6-volvo-articulated-hauler/?inventory=1#alt_builds
źródło: comment_1642165766drFTFoMIuiPJ9oBBsioEuL.jpg
PobierzDla zainteresowanych na przyszłość z własnego, aktualnego doświadczenia. Może się komuś przyda.
(kurier za granicą - kto doręcza w Polsce)
1. Francja La poste Colissimo paczka - w Polsce doręcza DPD. Śledzenie dobre i często aktualizowane TYLKO na Colissimo. Na dpd w ogóle nie ma takiej paczki. (ważne, że paczka i Colissimo - droższe niż zwykłe laposte)
2. Francja La poste paczka - w Polsce TFU Poczta Polska. Śledzenie rzadko aktualizowane, statusy
(kurier za granicą - kto doręcza w Polsce)
1. Francja La poste Colissimo paczka - w Polsce doręcza DPD. Śledzenie dobre i często aktualizowane TYLKO na Colissimo. Na dpd w ogóle nie ma takiej paczki. (ważne, że paczka i Colissimo - droższe niż zwykłe laposte)
2. Francja La poste paczka - w Polsce TFU Poczta Polska. Śledzenie rzadko aktualizowane, statusy
- 1
@SunriseOverEverest: z Niemiec masz jeszcze warenpost (usługa DHL), też potem PP dostarcza.
Z NL (postnl) możesz trafić paczkę przez PP albo DPD
Z NL (postnl) możesz trafić paczkę przez PP albo DPD
- 0
@ms93: Dobra odkopię zaraz w garażu etykietę (przygotowaną do spalenia :)), i obczaje co jest napisane. Może faktycznie mimo, że paczka/pudełko - poszła jako list. Sprawdzę.
Eh, miałem się ograniczyć do dwóch sztuk 76125 przy budowaniu dużej zbrojowni, ale widząc kolejną bez figurek za 70 zł to nie mogłem się oprzeć
#lego
#lego
@salvador94: wołaj jak skończysz
- 4
@jirki zdjęcie robione kalkulatorem, ale na ten moment tak +/- wygląda
źródło: comment_1642154814J6dtoxHM2QLVdiBRFv6O2t.jpg
Pobierz- 63
Zategowane fantastycznie #lego
źródło: comment_1642112157moFkd7zmhl6bpE8Umyhxkc.jpg
Pobierz- 0
- 3
@moll: no ale prawie 100zł różnicy? XD Mnie zależy na tym, żeby zamówienie przyszło w jednym kawałku, by pudełko nie było uszkodzone.
@hoppek: tak jest zapakowany zestaw przy tej pierwszej opcji, także nie ma się czego obawiać
źródło: comment_1642142473y6gpgEXjO0EmcV2cbDc3qy.jpg
Pobierz- 10
- 0
No sorki ale nie bardzo. Road runner na allegro 22zł. Idź zdzierać z mireczków gdzie indziej
@drakopl: ogolnie ceny wydaja sie masakryczne jak za serie, ktora do niedawna byla w sklepach. Patrzylem na OLX i tam dobre figurki z tej serii sa w sensownych cenach, po 20 zl
Zestawy HP to kompletnie nie moje klimaty. Szukam zestawu, który będzie symbolicznym prezentem dla kogoś, kto jest fanem HP. Myślałem o czymś, co będzie miało kluczowe minifigi tj. figurka Harrego, Hermiony, Rona. Na szybko przeglądałem i rozważam 76386, 76382. Czy jest coś, co jeszcze można wziąć pod uwagę, coś lepszego od tych dwóch zestawów?
#lego
#lego
Spryciarz paweł. Sprzedaje 10297 o 245zł drożej niż można zamówić w necie. Ciekawe, czy ktoś zadzwoni do niego zapytać o 10255, 10260, 10264.
xD
#lego
z prywatnej kolekcji
xD
#lego
źródło: comment_1642102956duANBRmCiNPYyYTmyvahVT.jpg
Pobierz@DivineDevil: Tak w ogóle to te dopiski "z mojej prywatnej kolekcji" mają jakikolwiek sens? Przecież wszyscy wiedzą że kupiony aby odsprzedać po czasie a jak już ktoś #!$%@? do skarbówki to przecież oni nie są debilami aby taka formułka działała jako dupochron jeżeli faktycznie byłyby jakieś nieprawidłowości w jego działaniach
- 0
@Dizel_AHTUNG: ja tam mam kolekcję nieotwartych by ktoś inny mógł je mieć za jakiś czas
Sprzedawać 42082 po cenie katalogowej teraz? Ja nie mam ochoty tego już składać, bez sensu takie duże zestawy dla mnie
#lego
#lego
Okoliczni mieszkańcy przyszli z pomocą przy budowie, trwa narada.
#lego
#lego
źródło: comment_1642089771AovBIKEPWLh5KRvoAzyHpb.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Doodey: 69
@Doodey: to jest przecież ten cyngiel od tego tegesa
konto usunięte via iOS
- 1
- 4
@Bogaty_grubas: konkurs dla mas, a na końcu i tak wygrywa znajomy. Przerabiałem podobne wielokrotnie. Poza tym dla mnie zwycięzcą jest już ten koleś (chłop mnie rozśmieszył poziomem trollingu madek z dziećmi na zdjęciach)
źródło: comment_1642081508OJHZipycqDyBoC7SZsoKNi.jpg
Pobierz- 0
@tyszcz: ja też xd
#lego
Myślicie, że Posterunek Policji 10276 spadnie jeszcze poniżej 700 zł czy raczej na to nie liczyć?
Myślicie, że Posterunek Policji 10276 spadnie jeszcze poniżej 700 zł czy raczej na to nie liczyć?
- 2
@Sleepwalker: może tak, ale może też nie
@Sleepwalker: Myślę że spadnie - sam na to czekam
Rok temu kupiłem #lego 42110 Defendera, w te święta złożyłem i jakoś mi nie przypasował ( ͡° ʖ̯ ͡°) zarówno mechanicznie jak i wizualnie, chcę się go pozbyć.
Chyba lepiej poczekać na wycofanie z oficjalnej sprzedaży? No i wystawiać złożonego, a ewentualnie na życzenie rozłożyć?
Chyba lepiej poczekać na wycofanie z oficjalnej sprzedaży? No i wystawiać złożonego, a ewentualnie na życzenie rozłożyć?
źródło: comment_1642023954iLbx1AY6YufrTjRVswqO1z.jpg
Pobierz@szwendacz: bo defender to taki MIS od lego, wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa AFOL. To jest miś na skalę możliwości LEGO. Ty wiesz, co oni robią tym misiem? Otwierają oczy niedowiarkom. Patrzcie - to nasze, przez nas wykonane co prawda na licencji, ale to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś z technika, w oparciu o
- 1
@szwendacz: ale strzela i pyka ze względu na błędy w instrukcji :) nowsze wydania już nie mają tych błędów, w necie znajdziesz fixy co jest nie tak. Prawidłowo nic nie strzela nic nie pyka, skrzynia chodzi dobrze, wszystkie mechanizmy działają prawidłowo, tłoki silnika chodzą przy jezdzie itd. A zestaw jest w pyte, zobacz co mozna z niego ejszcze zrobic:
https://rebrickable.com/mocs/MOC-87154/Pattspatt/helicopter-42110-c-model/#details
https://rebrickable.com/mocs/MOC-55079/Pattspatt/forklift-42110-b-model/#details
https://rebrickable.com/mocs/MOC-87154/Pattspatt/helicopter-42110-c-model/#details
https://rebrickable.com/mocs/MOC-55079/Pattspatt/forklift-42110-b-model/#details
- 7
@palkens: nadruki oddzielnie































#lego
Ewentualnie w zakładce Terms u danego sprzedawcy i tam często umieszczają info o wysyłkach.