#lego w najbliższą sobotę na kanale Sariela odbędzie się live budowanie nowego Tumblera (tego dużego). W trakcie trwania streama będzie można wpłacać datki na chorego na zanik mięśni Maćka (pewnie część z Was go zna, jakiś czas temu na wykopie była zbiórka na LEGO dla niego). Polecam dołączenie do akcji, bo 3 najlepszych darczyńców dostanie zestaw LEGO Technic. Szczegóły w filmie i jego opisie:
@super9: a on już w ogóle sprzedawany jest? Wydaje mi się, że w listopadzie sie go da kupić.
Więc ceny jakie widzisz to uwzględniają wycieczkę przez sprzedawcę do lego store, kupno na miejscu i potem wysyłkę tobie. Poczekaj 3-4 miesiące i będzie taniej, jak pójdzie do szerokiej dystrybucji
Dzisiaj dwa. A w zasadzie to półtora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Space Explorers 6705 rok 1994. Niestety niekompletny bo znowu dałem dupy i nie zwróciłem uwagi że szary ludek też ma "na ekwipunku" takie piło-młoto-bronio coś (to samo coś na czym są te pomarańczowe narty i piła) a ja niestety miałem tylko 1 szt tego i drugiej nie dokupiłem :/ Takto mini-set figurek były kompletny

#lego #klocki #
Pobierz
źródło: comment_1635257713UASVCzXBpoVwPHsumqx1mD.jpg
Czołem Mordy, mój kaszojad Lvl 1,4 zaczął w końcu interesować się #duplo. Mi też się nimi fajnie z nim bawi. Na święta trzeba coś mu kupić - które zestawy waszym zdaniem (z większych) są godne polecenia?
#lego