konto usunięte
kuwa fajny ten zestaw 75311 wyglada jakby go wydali w 1999|૦ઁ෴૦ઁ| #lego
- Niszczycielski_Muminek

8

57




@M_longer: wygląda duużo lepiej od podstawowego zestawu :) @rosomak94 no ba. Więcej informacji tu:
Wykop.pl
Czasami też z jednego opakowania można złożyć różne modele wtedy te dodatkowe się przydają