@uciti: nie ogarniam czegoś takiego xD
Taksówka pewnie za 100 pln na allegro/ebay się dorwie, a na Titanicu pewnie z 800 pln da się zaoszczędzić jak pójdzie w szeroką dystrybucję. Razem z 600 do przodu jak już uwzględnimy vip punkty. No ale co kto lubi ;)
  • Odpowiedz
co lepsze? Wole landspedera ale i tak pytam
#lego

co kupic

  • UCS Republic Gunship-1550zl 69.2% (18)
  • UCS Luke's Landspeeder-900zl 30.8% (8)

Oddanych głosów: 26

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś sposób na odklejenie naklejek, by można je było użyć ponownie? Mam zestaw z drugiej ręki gdzie są trochę krzywo przyklejone naklejki i zastanawiam się czy da się to jakoś poprawić.
#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumory na sierpien:
starfighter obi wana z epizodu 2 z kaminionamem (tym z kamino z dluga szyja) 30$
4+ at-st 30$
statek cad bane za 160$
at-te (niby z epizodu 2 ale wolalbym z bad batch) 100$
#lego #starwars
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@napewnonie: Ja najbardziej czekam na 4+ at-st... bo chce miec jakis 4+ a x wing poe nie chce. Mysle ze bedzie z endoru a figurki to pewnie at-st driver, ewok i leia. Leia bo dzieku niej wiecej dziewczyn kupi zestaw.
  • Odpowiedz
Szalom
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądownik ale tak sobie pomyślałem i jak już złożę i nacieszę to czy z tych trzech zestawów nie wyszła by fajna baza księżycowa, taki challenge, tylko te 3 zestawy i ewentualnie plate 32x32( ͡º ͜ʖ͡º)
Astronauci są, ISS to kopalnia detali, tylko strukturalnych coś mało ale może jakoś w formie walców/cylindrów zrobić, co myślicie?
Szkoda by mi było psuć na marne
MojszeZimmerman - Szalom
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądown...

źródło: comment_1644452204JrWriZU2O5N0oek2ZrYK9U.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fizzly: znalazłem ten element w mixie, nie wiem co to jest, czy to wgl lego, ale kielbasa wyglada jak ta z lego a kijek idealnie pasuje do rączki minifigurki wiec biere :D
  • Odpowiedz