#kolekcjonerki #lego
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zestaw LEGO Creator Expert 10294 Titanic ponownie dostępny w oficjalnym sklepie (2799,99 zł): https://kolekcjonerki.com/o41j
#kolekcjonerki #lego
#kolekcjonerki #lego
źródło: comment_1644517422Qdoc7QLDD5ArBRr9CV7tOs.jpg
PobierzAle pieniędzy chłop wydał na #lego ( ͡° ͜ʖ ͡°) na głównej się nie pokazuje, że jest taksówka a jednak w potwierdzeniu wpadła :D
źródło: comment_16445159329qfMg8cag9yoltGKTDNVJm.jpg
Pobierz- 5
@uciti: nie ogarniam czegoś takiego xD
Taksówka pewnie za 100 pln na allegro/ebay się dorwie, a na Titanicu pewnie z 800 pln da się zaoszczędzić jak pójdzie w szeroką dystrybucję. Razem z 600 do przodu jak już uwzględnimy vip punkty. No ale co kto lubi ;)
Taksówka pewnie za 100 pln na allegro/ebay się dorwie, a na Titanicu pewnie z 800 pln da się zaoszczędzić jak pójdzie w szeroką dystrybucję. Razem z 600 do przodu jak już uwzględnimy vip punkty. No ale co kto lubi ;)
- 3
@Wygryw_z_wyboru: jeśli nawet takie sety:
https://promoklocki.pl/lego-star-wars-75192-sokol-millennium-p7821
https://promoklocki.pl/lego-star-wars-75252-gwiezdny-niszczyciel-imperium-p18530
lecą po 1000 zł w dół, te na licencji:
https://promoklocki.pl/lego-star-wars-75192-sokol-millennium-p7821
https://promoklocki.pl/lego-star-wars-75252-gwiezdny-niszczyciel-imperium-p18530
lecą po 1000 zł w dół, te na licencji:
- 6
Kupic breloczek z grogu za 25 zl? Z #lego shopu. Mam bon na 20 zl wiec wysylka kosztowalyby 5 zl a breloczek 20.
- 4
@qfefgbythr: tak, albo w sumie nie.
- 0
@qfefgbythr: a nie możesz dopłacić i kupić sobie jakiś exclusive?
co lepsze? Wole landspedera ale i tak pytam
#lego
#lego
co kupic
- UCS Republic Gunship-1550zl 69.2% (18)
- UCS Luke's Landspeeder-900zl 30.8% (8)
- 0
@qfefgbythr: UCS Republic Gunship-1550zl - zoba jakie to jest bydlę, na pewno coś takiego chcesz?
źródło: comment_1644521745B1s9UsXyIJ1t8k8wll5BoY.jpg
Pobierz- 0
@blogger: niezbyt. Dlatego wole landsppedera o ile mi sie nie odechce
Czy jest jakiś sposób na odklejenie naklejek, by można je było użyć ponownie? Mam zestaw z drugiej ręki gdzie są trochę krzywo przyklejone naklejki i zastanawiam się czy da się to jakoś poprawić.
#lego
#lego
- 3
@Iskopavanje: Suszarka + delikatnie żyletką/igłą aby nie naciąć naklejki i nie porysować klocka. Paznokciem zagniesz sobie tylko narożnik i się będzie potem odklejać brzydko.
@OldBiker o super, skorzystam z rady bo nie na ten pasek nakleiłem :D
źródło: comment_1644512244zJILN9OAg9URVVewsNFEHq.jpg
Pobierz- 1
@fizzly: inni skaldaja star warsy po 500 zl i ucsy a ja to
@qfefgbythr ten zestaw ostatnio kupiłem bo lego przygoda jest u mnie teraz na tapecie.. Bardzo fajny secik..
Supra jedynie z Lego pozostaje, przynajmniej ładnie na półce będzie się prezentować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lego
źródło: comment_164450187678wvRK80epA10TJliw7ini.jpg
Pobierz@qfefgbythr: Pewnie i tak wszystko wezmę, cóż czekamy na oficjalne zdjęcia.
- 0
@napewnonie: Ja najbardziej czekam na 4+ at-st... bo chce miec jakis 4+ a x wing poe nie chce. Mysle ze bedzie z endoru a figurki to pewnie at-st driver, ewok i leia. Leia bo dzieku niej wiecej dziewczyn kupi zestaw.
Po raz trzeci zmieniam ustawienie blatu do budowania. Tym razem ląduje (i już mam nadzieję finalnie) na trzech komodach Limfjorden z Jyska ze zdjętymi górnymi płytami.
Wysokość 102cm jest jednak lepsza niż dotychczasowe 87cm do budowania na stojąco.
#lego #hobby #remontujzwykopem
Wysokość 102cm jest jednak lepsza niż dotychczasowe 87cm do budowania na stojąco.
#lego #hobby #remontujzwykopem
źródło: comment_1644495201iQxaZhRwAi6CWiuQaGxaKc.jpg
Pobierz@M_longer: 87 cm to jest za niskie także w kuchni, chyba że masz 150 cm wzrostu jak kobiety w latach 60
- 2
87 cm to jest za niskie także w kuchni, chyba że masz 150 cm wzrostu jak kobiety w latach 60
@elf_pszeniczny: Mam dwa metry, 102 jest akurat ;)
Klocek dotarł bezpiecznie.
#lego
#lego
źródło: comment_1644489403GPeCX3KsWWzgm5qjW4VnEV.jpg
Pobierz@ZarabianieNaMenelu: zamówiłeś jeden klocek?! Następna wiadomość o topniejących lodowcach będzie z Twojego powodu ;/
- 346
@boguslaw-de-cubalibre: nie martw się, nie zamówiłem jednego klocka, tylko 40 w osobnych przesyłkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego czym się różni zestaw 21309 od 92176?
Hey, mam na zbyciu sporo ilość lego i cobi, gdzie najlepiej to wystawić na sprzedaż ? Grupy na fb, olx ?
#cobi #lego #sprzedam #pytanieza2137pkt
#cobi #lego #sprzedam #pytanieza2137pkt
Szalom
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądownik ale tak sobie pomyślałem i jak już złożę i nacieszę to czy z tych trzech zestawów nie wyszła by fajna baza księżycowa, taki challenge, tylko te 3 zestawy i ewentualnie plate 32x32( ͡º ͜ʖ͡º)
Astronauci są, ISS to kopalnia detali, tylko strukturalnych coś mało ale może jakoś w formie walców/cylindrów zrobić, co myślicie?
Szkoda by mi było psuć na marne
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądownik ale tak sobie pomyślałem i jak już złożę i nacieszę to czy z tych trzech zestawów nie wyszła by fajna baza księżycowa, taki challenge, tylko te 3 zestawy i ewentualnie plate 32x32( ͡º ͜ʖ͡º)
Astronauci są, ISS to kopalnia detali, tylko strukturalnych coś mało ale może jakoś w formie walców/cylindrów zrobić, co myślicie?
Szkoda by mi było psuć na marne
źródło: comment_1644452204JrWriZU2O5N0oek2ZrYK9U.jpg
Pobierz@MojszeZimmerman dajesz.
To by mogło naprawdę super wyjść.
To by mogło naprawdę super wyjść.
- 1
- 18
Daj mu Mati, kielba dalej zimna
#lego
#lego
źródło: comment_1644440147AbyQEYapJZNlsFSNYvrZQ0.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
@czyznaszmnie ten lepszy. Lando to ogur
- 2
@czyznaszmnie: Kiedyś to były klocki, teraz ni ma klocków.
To jest ten gdzie się r----------ł ten element w zawieszeniu od naprężeń? https://rebrickable.com/parts/32039/technic-axle-connector-with-axle-hole/
To jest ten gdzie się r----------ł ten element w zawieszeniu od naprężeń? https://rebrickable.com/parts/32039/technic-axle-connector-with-axle-hole/
- 24
Kupiłem czerwony ciągnik
#lego
#lego
źródło: comment_1644431469Rerlax8y6hXfMn7RSWw2zA.jpg
PobierzH-hej zostaniesz moją popielniczką?
#lego #b--m
#lego #b--m
źródło: comment_1644430175C61slC0OFNr0Wsg2bFlm6V.jpg
Pobierz- 1
@fizzly dziękuję
tak, kiepuj mi na mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)



























źródło: comment_1644522228C2vjUvgjiCAZFpiJKYpK4j.jpg
Pobierzźródło: comment_1644523015A0dkyQV1jvTYUCZdtkPpx9.jpg
Pobierzźródło: comment_1644523135i2qUMkq5zuh2hn04QqWfyx.jpg
Pobierz