• 0
@bezzebnyrekin tak, mechanizm będzie przesunięty do tyłu i długim axlem połączony z czymś na górze budynku. Właśnie jak zrobiłem drzwi to pomyślałem o tym, by stanowisko na środku też zrobić obrotowe, aczkolwiek wiem, że musiałbym całość rozkładać niemalże do 0 - aby ustabilizować konstrukcję baseplate'y są wyłożone standardowymi brickami, a na to dalej zwykle plate'y poszły. Raz już rozkladalem jak robiłem właśnie tą stabilizację, więc kto wie czy znowu tego nie zrobię
  • Odpowiedz
Czy jest jakiś tag do kopii z #aliexpress #lepin #mouldking gdzie dzielcie się np opiniami o nich?
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał
#lego szanowni Państwo wczoraj pisałem na Mirko o pomoc, i dziś też napisze,znacznie jeszcze jakieś strony gdzie znajdę wszystkie zestawy jakie wychodziły LEGO? Chyba najbardziej mnie interesują te z Stanów Zjednoczonych.
Miłego dzionka
Mam gdzies w piwnicy 3-4 zestawy z pierwszej edycji Bionicle, w pudełkach, wiadomo - używane za dzieciaka. Czy to jest coś warte, na tyle aby było warto przeczesać wszystko w poszukiwaniu? #lego
Zrobiłem zamówienie oczekujące w S@H. Wysyłka za 2 tygodnie, a oni po jakimś czasie zrobili mi zwrot środków na konto z adnotacją o anulowaniu zamówienia :/ na stronie status bez zmian: oczekujące. To normalne u nich? Przy wysyłce będą jeszcze raz próbować pobierać? Poszło z konta, którego nie pilnuję, a nie chcę trafić w momencie zbyt niskiego salda.
#lego
@DejwiD: Czasami zdejmują blokadę pieniędzy z karty i po pewnym czasie pobierają ponownie. Liczy się status zamówienia na stronie lego.com - jak anulują to powinien przyjść mail, że anulowali
  • Odpowiedz
@MamooKiedyObiad: poczekaj spokojnie 2-3 miesiące. Wyjdzie do szerokiej dystrybucji i będziesz go mógł kupić na allegro, Amazon, al.to i w podobnych sklepach z 20-30% zniżką
  • Odpowiedz
Chciał bym kupić sobie zestaw #lego 42130 BMW M 1000 RR
Moje pytanie jest takie: brać teraz za 900 bo później będzie drożej, czy czekać bo będzie taniej? :D
Jak myślicie?
@agnad: Ten zestaw wyszedł dopiero 2 dni temu. Na pewno będzie taniej. Chyba że będziemy mieli jeszcze lepszą inflacje albo złotówka padnie.
  • Odpowiedz
@agnad:
1. Wchodzisz tutaj,
2. klikasz w przycisk "powiadomienia"
3. Wpisujesz oczekiwaną kwotę np 750zł
4. podajesz adres maila
5. jak cena w internecie spadnie do tego poziomu lub niżej dostajesz powiadomienie i może uda Ci się kupić
6. Propsujesz @promoklocki za zajebistą robotę
7. profit
8. wszystkie punkty są
  • Odpowiedz
  • 0
@kamdz jakościowo jest ok, nadruki na wszystkim co się da, ale nie ma tu czegoś, co wpada w oko i od razu by się chciało to mieć.
  • Odpowiedz
  • 2
@JWP1 to model lądownika? Jeśli to odkryli pod powierzchnią księżyca to nie dziwię się, że nie wróciliśmy tam od 40 lat
  • Odpowiedz
  • 26
Pomimo kilku nowych zestawów, które stoją nowe na półce lub czekają w kolejce do ułożenia zakup 22 letniego używanego setu składającego się z kilkunastu elementów daje mi większą satysfakcję i radość niż składanie zestawów po kilkaset czy więcej elementów. LEGO Castle to szczęście samo w sobie ()
#lego
FoxX21 - Pomimo kilku nowych zestawów, które stoją nowe na półce lub czekają w kolejc...

źródło: comment_16412312063T4uMWwbNIEX7iddJVZDUw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W LS w galmoku mają posortowane nowe minifigi i można bez problemu kupić pełen komplet lub wybraną minifigurkę bez macania, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego