Czy jest jakiś tag do kopii z #aliexpress #lepin #mouldking gdzie dzielcie się np opiniami o nich?
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał





























W każdym razie jestem dumny z mechanizmu rozsuwanych drzwi :D
#lego #salvadorbuduje