Wpis z mikrobloga

Holownik do czołgów poskładany. Jeździ i wygląda spoko, ale składanie to dramat był.
To musi być świerza produkcja bo zestaw jest od marca 22, wciskanie pinów to porażka, chyba jest twardszy plastik, wcisnąć pojedynczego jest problem a jak jest konstrukcja z 3 pinami i w to trzeba wcisnąć L z otworami to ja się musiałem namęczyć. W efekcie syn już na samym starcie się zniechęcił.
Jakiś czas temu składaliśmy monster jamy dwa (też z tego roku) i tam nie było tego problemu.
Ktoś też coś takiego zauważył?
#lego
szuineg - Holownik do czołgów poskładany. Jeździ i wygląda spoko, ale składanie to dr...

źródło: comment_1654260372V2nVN8AVEBvEGkLL6RoNye.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@M_longer całkiem możliwe, rzeczywiście wyglądają ciut inaczej, nie wiem o jakim wcięciu myślisz, są normalnie nacięte wzdłuż, ale o może milimetr mniej, i nie mają nacięcia w środku. Patrząc do wewnątrz widać tam więcej plastiku, tym samym całość jest sztywniejsza. Pewnie chcieli poprawić trwałość, no ale ja mam takie elementy sprzed 35 lat i cześć się ostała cała, a pierwsze uszkodzenia pamiętam po może 10 latach użytkowania i powstały tylko z powodu
szuineg - @M_longer całkiem możliwe, rzeczywiście wyglądają ciut inaczej, nie wiem o ...

źródło: comment_1654339175V3KG8XL1sFfiLIE8ZveAW0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz